Jump to content
THuG-Radu

Topicul Amintirilor

Recommended Posts

na ca ma bag si eu in seama ..

trebuie sa recunosc ca inainte de rr db era mult main fain ca acum ... nu era atata dusmanie ca acum ... eventurile erau luate in considerare mai mult ... cand auzea lumea de event inainte sareau de bucurie .. acum nu vedeti ca intreaba adminii de 4 5 ori daca mai participa cineva la event ... despre soccere ce sa mai zicem ... era super ... acum dintr`un joc fun s`a ajuns la dusmanii ... si multi care il dusmanesc pe ala .. sa vezi ce io coc eu lui .. pacat ..

si un sfat de la mine ... si cred ca am dreptate totodata ...

mai bine sa fii noob decat sa stii toate regulile ... asa nu prea iti dai seama de toata ura de pe server ...

Link to comment
Share on other sites

mdeah..pacat ca am prins numa` o saptamana de old db..eh..ata ete...oricum era fain si atunci si era si a iceputu` acestei db...tin minte si acu cum am fugaream cu cipete_mg prin losttower..nu stiam care si cum sa stam mai afk..si ne preluam spoturile unu al altu`...lol era amuzant...intram in bc..nici un rr nu era..imi placeau bc atunci...ajungeam pe la minutu 8 6 sa omoram cei 500 de monstri si ne chinuiam sa ajungem la poarta..muream ca eroi pe drum normal smile.gif dar tin minte ca am ajuns odata sa dau in poarta..moama eram asa de fericit...mai ceva decat cand mi-au iesit dark wings cu ml si lk de la goblin..lol...sasha tata de traumatizat nu cred ca traumatizezi tu pe vreo careva...esti prea bland biggrin.gif...doar prietenste asa cum m-ai traumatizat pe mine asnoapte si ai lasat afk dupa ce am lasat si eu..si m-am trezi ca m-o omorat unu laugh.gif..a fost misto cat a durat...dar cik mai dureaza asa ca hai sa facem sa fie si mai frumos tongue.gif...

respect for all of you..expolvus..dak esti si tu pe aici sry man de mai devreme...da` m-ati calcat pe nervi...regret acu...of...stupid me...

Link to comment
Share on other sites

Povesteea mea ca si jucator de MU incepe undeva pe la inceputul lui ianuarie 2005 alaturi de un tovaras de al meu aka Kane aka Rebel , mi-am luat clientul am facut un cont si am inceput sa joc cu un bk ( eram cel mai mare n00b tongue.gif ) imi calculam cum sa-mi impart cat mai bine stats pts, ma uitam la cei cu aripi cu items excelent si la cei resets ( cage , dias and the rest ) ca si la oznuri.

Dupa o perioada destul de indelungata m-am lasat de bk si m-am apucat de un mg "chase" pe care spre disperarea mea nu am reusit sa ii resetez pe nici unu, Rebel s-a lasat de MU eu m-am mutat pe alt server unde pot sa spun ca am invatzat sa joc defapt. Odata cu resetarea bazei de date vechi am revenit si eu si Kane pe acest server de data asta cu planuri maretze sa ne facem cate un mg si sa facem rr fara numar alaturi de un colectiv de oameni cu care e o placere sa joci (HH), zis si facut am reusit sa imi dau primul reset pe mg ( ChARge ) si de acolo a fost mult mai simplu.

la rr am fost ajutat de Kane si str-

PS. acum nu mai am activitate pe serverul de MU am descoperit L2 (sper sa am ocazia sa joc cat de curand pe linkmania acest joc bineinteles alaturi de HeadHunters )

Link to comment
Share on other sites

my turn !

Lucram la sala la net.. si tot asa venise cineva de la Campina (BORO) la Galati cu acest server de Mu... Dupa ceva timp vad pe un prieten (brooklyn ) ca joaca acest joc ... dupa ceva vreme apar altzi 2 prieteni (Sen_Tzu &HarryPoter) am tot ras de ei 1 sapt , dupa care am decis sa ma joc si eu putzin de curiozitate ... si uite unde am ajuns .... that's a crazy shit!:))

i miss old guis like wolf,babone ,Blaktroll and the rest of the guis!!Respect ! tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

crybaby2.gif o viatza de mu si daca ar fi sa ma intalnesc cu totzii cei care am alergat ...vorbit ras plans disperat....ar insemna sa iau romania cap coada..sunt fata sunt nebuna dar sunt fericita....Multzumesc Ovidiu,Multzumesc Kaze,Multzumesc Ania,Unknown_x si mutltzi altzii...va iubesc pe totzi si sper ca data aviatoare sa ne apuca de Mario Bros ca am innebunit...

Respect si cinste domnilor admini si la mai mare... occasion14.gif

PS:tutoror celor care au numarul meu...mutzli mai suntetzi...mi-atzi incarcat memoria... rofl1.gif24.gif

Link to comment
Share on other sites

En nici atat dontknow.gif

Gl ji HF insa eusa_whistle.gif

eusa_clap.gif blue13 presupun ca ai fost odata...totzi cei pe care iam amintit ...sal intrebe pe Ovidiu de mine... hello2.gifhello2.gif ma bucur ca stitzi sa uitatzi...ca de altfel ce mai putem face....oricum eu m-am simtzit bine ...ZB_DANA_MG banuiesc ca nu va zice nika...nici nu vreu...avetzi grija si Respect! eusa_clap.gifeusa_clap.gifeusa_clap.gificon_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

smile.gif toate peste toate imi este dor de Ania...si vreau sa mai spun ca totzi cei din servu' vechi sunt de acord cu mine ( wink.gif banuiesc)cand spun ca acele timpuri sau dus...noi ne-am schimbat iar jocul parca shia schimbat din savoare

in orice caz ar trebui sa multzumim linkmania pt ca am avut ocazia cu totzii sa ne impiedicam unul de altul prin bc si ds si sa ne dam cu evil spirits in gura prin arena eusa_clap.gif

Eu una zic Multzumesc ...regret totushi ca nu am avut ocazia sa facem lev intr-un bar cu o bere pe sub nari si sa povestim despre lucruri fara sens dar pline de valoare.....hai gata ca ma ia melancolismu' si incep sa bocesc ca o fata la maritat...( blink.gif djaaa....am luato razna...) Respect!!!

Link to comment
Share on other sites

here's about me sunt nightgirl care ma mai sitit.......eu am inceput exact pe 31 decembrie....biggrin.gif atunci miam facut si contu pe forum......oki ayway sunt happy k mam apucat miam facut foarte multi prieteni SLim,KidCaprig,Cobalt,lula....si multi alti sa nu mai punem guildu tracia iar acum vreau sa ma apuc din nou dar nush cand se da rr dar cad se da ma reapuc sigur kiss yah all bafta la lvl :*

Link to comment
Share on other sites

Guest _Kaynn_

yep achile tongue.gif erai bk care tot imi facea mie in ciuda k aveam iteme mai faine tongue.gif anyway neam intles fain (ps:pana in 27 postez d p id lu fratemiu k am suspend)prima zi pe forum primu suspend anyway

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...