Jump to content
THuG-Radu

Topicul Amintirilor

Recommended Posts

Asaaaaa povestea bombeiii................!!!

Stateam eu frumos in clasa(clasa a10-aF liceul spiru Haret tongue.gif etaj 1 laborator de biologie tongue.gif) si aud 2 colegi discutand(unu din ei era StiuCA)de cate lvl`e au facut azi!!Ma bag si eu p`acolo in seama si imi zice iuca(stiuca wink.gif) unde gasesc jocul si unde fac cont,cum se joaca,ce e de facut....s.a.m.d.....!!Am ajuns acasa am luat jocul,am intrat si tot incercam sa caut harta...!!!La lvl 15 am dat de Dizzy care`ma luat sub protectia HOOLIGAN tongue.gif,m`a invatat cam tot ce era de stiut de MU,am ajuns sa joc sa joc(ca disperatu`) si cam atata smile.gif!!Dintre prietenii mei care jucau MU dinaintea mea (StiuCA,Varti,Martianu,naikon,egu_jr....)am fost primul care s`a resetat tongue.gif!!

Tin sa multumesc si eu la multa lume care m`a ajutat:

Dizzy,Tweak,BlaH,,BATOSAI(old one),hmm Makavelli(un exemplu in toate + k a ajutat poate unu din cei mai mari nubi ai linkmania tongue.gif 10x maka),bogz,Azmodeus(MULTE multumiri),Myster,kylutza,MG^SWEETY,Maniak,DarkMG,SoulThief,Sorana,Tsu,mercenaru andrei tongue.gif(soldatul zilelor noastre )Kimmy,Moonk,ultimu,ACHILE,Psycho,..,pfffffffffffffff si MULTI MULTI MULTI altii!!!A si nu in ultimu rand StiuCA tongue.gif!!!

Vai MULTI MULTI MULTI MUUUUUULTI altii!!!

Cam asa am inceput eu sa joc MU tongue.gif....... cu colegii!!

EDIT K SA NU FAC SPAM PE UN TOPIC asa frumos!!!!:

NU SUNT LA SPORTIVA!!!

Edited by Bomba2
Link to comment
Share on other sites

Asaaaaa povestea bombeiii................!!!

Stateam eu frumos in clasa(clasa a10-aF liceul spiru Haret tongue.gif etaj 1 laborator de biologie tongue.gif) si aud 2 colegi discutand(unu din ei era StiuCA)de cate lvl`e au facut azi!!Ma bag si eu p`acolo in seama si imi zice iuca(stiuca wink.gif) unde gasesc jocul si unde fac cont,cum se joaca,ce e de facut....s.a.m.d.....!!Am ajuns acasa am luat jocul,am intrat si tot incercam sa caut harta...!!!La lvl 15 am dat de Dizzy care`ma luat sub protectia HOOLIGAN tongue.gif,m`a invatat cam tot ce era de stiut de MU,am ajuns sa joc sa joc(ca disperatu`) si cam atata smile.gif!!Dintre prietenii mei care jucau MU dinaintea mea (StiuCA,Varti,Martianu,naikon,egu_jr....)am fost primul care s`a resetat tongue.gif!!

Tin sa multumesc si eu la multa lume care m`a ajutat:

Dizzy,Tweak,BlaH,,BATOSAI(old one),hmm Makavelli(un exemplu in toate + k a ajutat poate unu din cei mai mari nubi ai linkmania tongue.gif 10x maka),bogz,Azmodeus(MULTE multumiri),Myster,kylutza,MG^SWEETY,Maniak,DarkMG,SoulThief,Sorana,Tsu,mercenaru andrei tongue.gif(soldatul zilelor noastre )Kimmy,Moonk,ultimu,pfffffffffffffff si MULTI MULTI MULTI altii!!!A si nu in ultimu rand StiuCA tongue.gif!!!

Vai MULTI MULTI MULTI MUUUUUULTI altii!!!

Cam asa am inceput eu sa joc MU tongue.gif....... cu colegii!!

bomba2 esti la sportiva?

Link to comment
Share on other sites

xcum celebra a ramas actiunea craiovenilor dupa primu gather al mu-istilor (si ce gather . . . cu spydy xtest gladiatoru equinox batosai bogzu si au mai fost cativa printre care si eu . . . )

stiti la ce ma refer

spirite in tarcu de BK

ce frumos era . . .

prima data cand mi-a framat calculatoru

nice times tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

"This is for all my homeboys that passed away

And all yo' homeboys that passed away

I send this out to all the fallen soldiers

That's in the cemetaries buried

Never got to see their dreams

For everything I touch you touch

For every step I take you take

For every breath I breathe you breathe

Every dollar I make you make

I told you we'd make it to the sunshine one day

You just got there a little quicker

But like my homeboys Thugs say

I'll catch ya at the crossroads...

The good die young"

Mi-e dor de vremurile de odinioara... Mu mi-a facut mult rau... dar altfel nu as fi reusit sa cunosc o parte din voi...

So... nu regret nimic

A playa is alwais a playa occasion14.gif

Link to comment
Share on other sites

Man...prima data am auzit de jocu asta de la un prieten. Juca la sala...era singurul care juca din clasa mea. Mereu faceam misto de numele acestiu joc...<ma, cine joaca MU e MU*ST , sau MUci biggrin.gif. Odata ma intrebat..<man , vrei sati fac cont sa vezi cum e ?> si iam zis da.De prima data cand am jucat a inceput sami placa...si tot jucam....tot jucam. Si de atunci..nu mam oprit.Imi place la nebunie! Il joc NON_STOP! E super jocu.BV BV hello2.gifeusa_dance.gifeusa_clap.gif

Link to comment
Share on other sites

Mi-e dor de vremurile de odinioara... Mu mi-a facut mult rau... dar altfel nu as fi reusit sa cunosc o parte din voi...

So... nu regret nimic

A playa is alwais a playa occasion14.gif

Word ! wink.gif

nu ma bag la povestit .. ca io nu prea am prins old db :|

Link to comment
Share on other sites

cata dreptate ai wolf.. io barem am prins jumate din old bd.. de la sf lu februarie... inceputu lu martie...:* dar regret... vara... de pe 1 aug.... ca am pierdut noptzi si zile in fata la calc.... 23 din 24 eram la calc sad.gif

Link to comment
Share on other sites

am prins perioada inceputul lui februarie-iunie..o perioada bunicik zic eu...Mi-am facut multzi dujmani dar ji mai multzi preteni...pana la urma am ajuns la concluzia k oricine dp old db...chiar ji aia mici..merita sa fie respecati k makr jtiu cum era pe vremuri...who things were in those awsome times..ji din pacate numai sunt crybaby2.gif

PS:Nu adminiii strica servarul...ci jucatorii! angry4.gif

Link to comment
Share on other sites

eu....mai necunoscut asa da' cu bakground mai bogat biggrin.gif

nume in joc -> DarkWalker

am inceput sa joc mu acum 3 ani. pe global. ca omu'....sa fac 20 de lvl in 2 saptamani. am jucat pana am ajuns la lvl 150. adica vreo 4 luni smile.gif). dupa care m-am lasat ca nu mai gaseam items si stateam sa afc experienta in noria. nu exista atlans, exista doar un nivel de dungeon, (adica restul nu erau populate, ma rog) si mai incolo nu stiu ca nu am apucat. dar erau 2 ..... domenii (wigle si inca unu) fiecare cu vreo 4-5 servere...aveau baietii ceva oameni smile.gif

a urmat o pauza, sesiune, o vara in care nu am prea avut acces la net, apoi back la facultate. am intrat pe linkmania de la servici din plictiseala (adica din link in link) si am vazut banner cu mu. am zis "no way!" (pe atunci era prima bd). i-am molipsit scurt pe inca doi colegi de camera. am prins vremurile bune cand intrai pe server la orice ora din zi si din noapte si era jumatate liber. am jucat eu ce am jucat cu un BK am ajuns cu el pe la lvl 315 fara sa calc in arena biggrin.gif decat ca sa fur inimi de la afk-isti.

incepuse deja serveru' sa fie plin ochi. stateam mai mult pe forum si discutam cu makiavelli, cu Arch si ma certam cu cblt. aveam idei, ca toti dintre noi, si mi se parea ca nu ma asculta nimeni. cateva le-am vazut acum puse in practica, nu stiu daca neaparat de la mine dar...oricum e mai bine.

se apropia sesiunea asa ca am vorbit cu un GM si am facut contul cadou in cadrul unui event. s-a ocupat BadDemon de "preluare" si am activat in guild zbummy unde am aflat ca m-am si resetat in cele din urma. biggrin.gif mai intram din cand in cand si ma duceam sa dau intr-un monstru prin tarkan/icarus dupa care ieseam din joc.

a urmat o perioada scurta in care schimbam serverele ca pe ciorapi, cautand chestii noi. va spun eu ca e nasol si cu 300x la exp, si cu jw/aripi/exc la magazin. sincer!

la inceputul anului asta am intrat din nou. am refacut contul, mi-am reluat numele, am facut din nou bk si acum sunt din nou in randul oamenilor. multa lume noua, dar si din "vechea garda". cel mai misto e sa te duci la party in arena, ca un mic ucp-ist ce esti (sunt) stai cu un tip in party si din vorba in vorba afli ca e unul dintre vechii prieteni de dinainte de rr la bd, cu care faceai party-uri endless prin lt7 (re DeMentor) sau ca sunt cei care ti-au resetat caracterul (re Bear)

acum ma bucur de un reset. la lvl 40 dupa reset am dat aripile jos ca un n00b autentic si de atunci stau si rad de toti cei de lvl 330, 340 care ma vad murderer si fara aripi si sar calare pe mine biggrin.gif asa cum am patit ieri biggrin.gif

sau cei carora le spun sa-mi dea party in bc si nu ma baga in seama si se ingramadesc langa un sarac elf sa le dea party pana incepe bc cand migreaza toti langa mine.

si pierd 2 minute stand sa dau ok la party request sad.gif

acum stau si cresc oamenii din guild. inclusiv gm. care e coleg de camera cu mine asa ca ii iau mg-ul la alergat prin arena si mai prind cate 30-40 minute d party. si stau si ma cert cu resetatii care nu dau party, si evit sa fiu UCP-ist cat de mult pot si......incerc sa enjoy beeing a linkmaniac. wich we should all be doing! biggrin.gif

that's my story. sper ca acum sa nu mai plec.....sa raman sa stresez lumea 19.gif

c u all

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...