Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TuninBoy

Limbaj Nutella

Recommended Posts

Cat de jeg poti fi?eu am vrut sa facem ally prostule, sa ne ajutam...da asemenea caractere ca ale tale nu au ce cauta acolo!Pentru tine a rupt ally ca nu te postam...da daca a rupt ally...te-am postat!asa ca BBye si la gara saracie in termen ce esti!

Link to comment
Share on other sites

Mananci caca te stie lumea ca esti OB ul nr.1 Sa ne ajutam?:))) cerebro de la din guilda cerea bok +5 pe 2 pene mai stii ce ai zis ?:)))) nutella daca vrei bine daca nu iar bine nu esti obligat :)))) asa ma ajuti tu imi dai 2 pene si vrei bokuri :)))) e clar

Link to comment
Share on other sites

Reta eu nici macar nu stiam ca esti in ally :)) ti am cerut un item ds si ai zis ca nu ai apoi am zis un bok +5 :-?? (din care putea sa pice un items ds ) este acelasi lucru dar nu prea te duce capul .. si daca mi dadeai un bok +5 ce? il dadeai din buzunar? :)) e doar un joc ! trezeste te reta!

Link to comment
Share on other sites

Cerebro cap patrat te auzi ce zici ? In fine nu cont ce caca mananci si tu ... Treaba e ca acum 1 sapt te ai rugat de mine sa iti dau aripi si ti am dat pe 10 15 aripi sm cu lk si tu acum vrei de la mine bok pe 2 pene rusine !!

Link to comment
Share on other sites

Gata cu spammul aici!App warecko...tu daca nu stii cui dai conturile nu ma invinui pe mine ca am lasat eu la pick!intai adu-ti aminte cui ai dat contu....si apoi vorbeste de mine...cu o seara inainte au disparut iteme...de pe cont...care sunt la Ceghe...asa ca nu sunt eu de vina ca dai tu contu la toti...!

 

PS un admin sa raspunda aici mai rpd....ca sclavii gen Nutella isi fac de cap pe server!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...