Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

filtzeR

Aplicaţii School Instructors

Recommended Posts

Informatii despre caracter

• Nick :
• Ce nick'uri ati mai avut :
• Nick pe forum :
• Level :
• De cat timp jucati pe server :
• Sex (M/ F) :
• Varsta (in joc) :
• Factiuni precedente :
• De ce ati parasit ultima factiune :
• Rank'uri avute in factiunile precedente :
• Job-ul actual (secundar) :
• Cate ore jucati pe zi ? :
• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? :
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? :
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?:
• Cunoasteti drepturile unui instructor?:
• O poza cu stats :

• Dovada achitarii taxei pentru aplicatie:
• O poza cu licentele detinute :

Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume :
• Varsta :
• Orasul in care locuiti :

 

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter

• Nick : Outcast
• Ce nick'uri ati mai avut : Outcast
• Nick pe forum : OuTcasT
• Level : 5
• De cat timp jucati pe server : aproape 4 ani
• Sex (M/ F) : M
• Varsta (in joc) : 17
• Factiuni precedente : pe vechiul gamemod am fost in Hitman ,Grove , PD , Ballas
• De ce ati parasit ultima factiune : a venit wipe-ul
• Rank'uri avute in factiunile precedente :Hitman – rank 4 , Grove – rank 5 , Ballas – rank 3 PD – rank 3
• Job-ul actual (secundar) :-
• Cate ore jucati pe zi ? : 4-5 , depinde si de zi
• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? : Doresc sa intru in aceasta factiune , pentru ca imi palce cu ce se ocupa
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? : Aceasta factiune se ocupa cu darea licentelor.
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?: DA.
• Cunoasteti drepturile unui instructor?: DA
• O poza cu stats : 
http://i.imgur.com/jHCpQkY.png
• O poza cu licentele detinute :  http://i.imgur.com/GbeJbTT.png

Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume : Andrei Tudor
• Varsta : 17
• Orasul in care locuiti : Bucuresti

•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte):  
Outcast a luat nastere pe linkmania pe 23 Martie 2010.A inceput prin a prelua comenzile jucatorilor,ca si News Reporter.A fost prima lui factiune,acolo familiarizandu-se cu jocul. Facand un level cu care putea intra in gang-uri , a devenit membru Da Nang Boy's,pe timpul lui Junyoru. A intrat aici doar pentru a se remarca ,pentru ca mai apoi sa intre in factiunea lui de suflet Grove Street . Dupa foarte mult timp ,dupa ce s-a plictisit de acest gang a intrat in F.B.I , unde a stat foarte mult timp si a fost avansat la rangul 4 de catre liderul Florin. Constatand ca nu este de el aceasta factiune ,a parasit-o si s-a alaturat asasinilor platiti , inscriindu-se la Agentia Hitman , unde s-a descurcat si aici foarte bine si a reusit sa avanseze pana la rang-ul 4 . Dupa o perioada indelungata aici si dupa o perioada pe care a zis ca nu o v-a uita niciodata , s-a alaturat gang-ului Ballas pentru a castiga fiecare competitie de pe forum si de pe server . Visul i-a fost indeplinit ,iar dupa ce au detronat tot cu Ballas a venit acest wipe.Acum ,convins ca vrea sa isi depuna CV-ul la factiunea License Faction , Outcast promite ca v-a face o treaba buna . Acum, mai ramane de vazut decizia lider-ului Ares.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter

• Nick : lolflamE
• Ce nick'uri ati mai avut : Semos
• Nick pe forum : lolflamE
• Level : 5
• De cat timp jucati pe server : 3 ani
• Sex (M/ F) : M
• Varsta (in joc) : 16
• Factiuni precedente : toate inafara de medici
• De ce ati parasit ultima factiune : wipe
• Rank'uri avute in factiunile precedente : maxim rank 4
• Job-ul actual (secundar) : distribuitor
• Cate ore jucati pe zi ? : 4-5h
• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? : Au intrat multi prieteni aici si vreau sa vand licente
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? : Cu vanzarea licentelor
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?: da
• Cunoasteti drepturile unui instructor?: da
• O poza cu stats : http://iceimg.com/i/90/1e/37cb38b21b.png

• O poza cu licentele detinute : http://iceimg.com/i/ed/a6/14b54fb5fd.png

Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume : G. George
• Varsta : 15
• Orasul in care locuiti : Targoviste

•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte): lolflamE s-a nascut in Los Santos iar la varsta de 17 ani a fost parasit de parinti. Acesta a vrut sa-si lase in urma trecutul si a plecat in Las Venturas sa-si gaseasca un loc de munca. Dupa putin timp a fost racolat de pedofilul kamikazee in gangul Da Nang Boys. Acolo a petrecut o perioada foarte frumoasa in care l-a ajutat pe kamikazee sa-si schimbe orientarea sexuala si sa treaca la femei. Dupa ce a ajuns la rank 3, lolflamE a consider ca trebuie sa incerce altceva si a plecat in Yakuza. A stat acolo doar 4 zile, dorul de casa l-a facut sa se intoarca in Da Nang Boys. Dupa ce nubu de kamikazee a renuntat la lider, el a decis sa plece in Ballas si sa-l ajute pe iNstinCt. Acolo si-a facut multi prieteni, a castigat multe eventuri cu factiunea si a ajuns sa devina functia de "responsabil misiuni & antrenamente". Din pacate insa, s-a dat wipe iar iNstinCt a renuntat la lider. Acum lolflamE vrea sa intre in School Instructors pentru ca are multi prieteni aici si ii plac manelele.

 

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter

• Nick : junioru
• Ce nick'uri ati mai avut : XxSouLxX
• Nick pe forum : michael09
• Level : 5
• De cat timp jucati pe server :4 ani

• Sex (M/ F) : M
• Varsta (in joc) : 17
• Factiuni precedente : inainte de wipe LSV rank 3 si grove stret rank 4
• De ce ati parasit ultima factiune : wipe
• Rank'uri avute in factiunile precedente : maxim rank 4
• Job-ul actual (secundar) : fermier
• Cate ore jucati pe zi ? : 4-5 

• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? :i vreau sa vand licente
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? : Cu vanzarea licentelor
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?: da
• Cunoasteti drepturile unui instructor?: da
• O poza cu stats :http://i44.tinypic.com/sdjj2q.png

• O poza cu licentele detinute :http://i43.tinypic.com/23r62dy.png
Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume : Michael junior
• Varsta : 17
• Orasul in care locuiti :Bucuresti ,berceni

•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte):Salut ma cheama junioru si am gasit acest server cu ajutorul unei prieten care ma invat sa joc.Cu timpul am invatat sa fac parte dintr-o factiune unita , prima mea factiune a fost Ballas acum 4 ani cand era stefan lider, cu timpul mi-am dat seama ce inseamna o familie si cum sa ne ajutam unii pe altii dar pentru-ca eram incepator nu stiam prea multe si nu stiam ce inseamna sa ai o vechime intr-o factiune.Factiune mea de suflet este g streeet ( se stieeee) inainte de wipe am fost promovat de catre liderul meu bytza la rangul 4 si cu ajutorul membrilor si a liderului am castigat multe titluri.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter

• Nick : CioCio
• Ce nick'uri ati mai avut : -
• Nick pe forum : CioCio
• Level : 5
• De cat timp jucati pe server : 13 Ianuarie 2010
• Sex (M/ F) : M
• Varsta (in joc) : 18 ani
• Factiuni precedente : Scoala , PD , LSV , Hitman, NG 
• De ce ati parasit ultima factiune : -
• Rank'uri avute in factiunile precedente : Scoala – rank 5 , PD – rank 2 , LSV – rank 5 , Hitman - rank 1 , NG - rank 2.
• Job-ul actual (secundar) : Fermier
• Cate ore jucati pe zi ? : 4-5 ore 
• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? : Vreau sa ajut jucatorii noi sa obtina permisul de conducere , de port arma etc.
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? : Acordarea licentelor.
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?: DA.
• Cunoasteti drepturile unui instructor?: DA.
• O poza cu stats : 
http://img838.imageshack.us/img838/9950/rke6.png

• O poza cu licentele detinute : http://img585.imageshack.us/img585/1235/8ien.png

 

 
 
 

Informatii despre viata reala :


• Nume si Prenume : Alex
• Varsta : 18 ani
• Orasul in care locuiti : Bacau

Biografia caracterului (minim 50 cuvinte):  

 

Numele meu este CioCio si joc pe serverul LinkMania din prima luna a anului 2010.Mai greu la inceput dar cu timpul am invatat cu ce se mananca samp-ul.Prima mea factiune a fost Taxi Cab unde nu prea aveam clienteala asa ca am intrat intr-un gang.(Ballas).Alianta insa lasa de dorit, Grove si gasca mereu dominau si castigau suprematia asa ca am decis sa ies si sa intru in factiunea School Instructor.In aceasta factiune pot spune ca imi facusem cativa prieteni si era o atmosfera foarte destinsa si de aceea am si stat o perioada buna unde am ajuns la rank 5.Dupa care au urmat mai multe factiuni (nu imi gaseam linistea :)) ) PD , Hitman , LSV si NG.Din toate acestea in LSV am ramas tot o perioada impresionanta de 6 luni unde am ajuns la rank 5.Acuma dupa wipe,  imi depun cv-ul tot in School Instructor unde sper sa fie aceeasi atmosfera ca pe vremuri.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter

• Nick : VicToR_

• Ce nick'uri ati mai avut : qwq

• Nick pe forum : VicToR_

• Level : 4

• De cat timp jucati pe server : Din 2009.

• Sex (M/ F) : M

• Varsta (in joc) : 19

• Factiuni precedente : PD.FBI,Armata

• De ce ati parasit ultima factiune : wipe

• Rank'uri avute in factiunile precedente : PD -2 ,FBI - 4 , Armata - 3

• Job-ul actual (secundar) : -

• Cate ore jucati pe zi ? : 5-6

• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? : Nu am fost niciodata de cand joc pe acest sv si as vrea sa fac parte din ea macar 1 data.

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? : Cu vanzare de licente/pasapoarte

• Sunteti de acord cu regulamentul intern?: da

• Cunoasteti drepturile unui instructor?: da

• O poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/19/9h6g.png/

• O poza cu licentele detinute : http://imageshack.us/photo/my-images/51/so7a.png/

Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume : C.Victor

• Varsta : 19

• Orasul in care locuiti : Iasi

•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte):Buna ma numesc Victor si joc pe aces server din vara anului 2009 cu ajutorul unu-i prieten care s-a lasat de samp .La inceput nu prea stiam ce se face in acest joc,pana mi-a explicat prietenul care ma adus pe sever.Dupa un timp mi-am facut niste prieteni pe nume Diegooo7,Moreno si inca vre-o cativa care nu mai retin ce nick aveau pe vremea aceia.Prima mea factiune a fost Medic,in care am stat pana la rank 3,imi placea foarte mult doar ca nu am mai reusit sa activez in ea pt ca liderul m-a dat afara deoarece nu prea stiam sa joc...Cu timpu am invatat cum se joaca samp si am reusit sa intru si in alte factiuni si am reusit sa ajung pana la un rank destul de inalt.Am ramas pe acest sv pentru ca mi se pare ce-l mai tare server,si sa nu crede-ti ca sunt un pupincurist,asta e doar parerea mea despre server si nu mi-o poate schimba nimeni pana in momentu de fata :).Acum voi astepta cu drag decizia lui Ares indiferent ca va fi da sau nu. Daca am greseli de ortografie sa stiti ca e din cauza ore la care am postat...ma scuzati.

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Spike
• Ce nick'uri ati mai avut : DorianDx
• Nick pe forum : DorianDx
• Level : 5
• De cat timp jucati pe server : din 2010
• Sex (M/ F) : M
• Varsta (in joc) : 18 ani
• Factiuni precedente : Taxi, Scoala, PD, F.B.I., N.G., The Mafia
• De ce ati parasit ultima factiune : wipe
• Rank'uri avute in factiunile precedente :Taxi 3, Scoala 4, PD-3, F.B.I. 3, N.G. 5, The Mafia 4.
• Job-ul actual (secundar) : Gunoier
• Cate ore jucati pe zi ? : 6-7 ore
• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? : Deoarece imi palce sa ajut playerii.
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? : Vinderea de licente si pasapoarte
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?: da
• Cunoasteti drepturile unui instructor?: da
• O poza cu stats :http://imageshack.us/photo/my-images/6/op4m.png/

• O poza cu licentele detinute :http://imageshack.us/photo/my-images/593/ttoy.png/

Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume : Demetrescu Dorian
• Varsta : 18 ani
• Orasul in care locuiti : Victoria judetul Brasov

•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte): Buna, ma numesc Spike si ma joc pe Linkmania din 2010.Am inceput sa ma joc samp cu inca 3 prieteni foarte apropiati mie, care inca mai joaca pe acest server. Toti 4 am fost incepatori dar cu timpul am invatat sa jucam, nestiind la inceput cam cum stau lucruriile in samp, am inceput precum copii sa furam masini dupa care am auzit de joburi secundare de unde ne veneau majoritatea baniilor.Dupa ce ne-am prins cum functioneaza acest joc ne-am propus sa intram intr-o factiune si am ales Taxi deoarece era cea mai usoara. Acolo in taxi am inceput sa imi fac o mica avere, dupa care am ales sa plec la factiunea School Instructors unde am ajutat multi playeri sa isi primeasca licentele si pasapoartele. Dupa ceva timp un prieten a intrat in PD, unde zicea el ca este super fain si asa m-am alaturat Factiunii PD deoarece doream sa vad cum e sa fi un politist. Acolo mi-am facut multi dusmani printre playerii de lvl mic care tot faceau wanted si eram obligat sa ii bag la jail dar mi-am facut si foarte multi prieteni:), iar cu timpul am trecut si prin Factiuniile F.B.I si N.G alaturi de acest prieten. La sfarsit , eu cu acest prieten, am dorit sa vedem cum e si intr-o mafie deaceea am ales factiunea The Mafia, unde am petrecut mult timp:). Va multumesc anticipat pentru atentia acordata.

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Alkapone
• Ce nick'uri ati mai avut : Assasin
• Nick pe forum : Alkapone
• Level : 5
• De cat timp jucati pe server : din 2010
• Sex (M/ F) : M
• Varsta (in joc) : 19 ani
• Factiuni precedente : Taxi, DNB, SFR
• De ce ati parasit ultima factiune : wipe
• Rank'uri avute in factiunile precedente :Taxi 3, DNB 3, SFR 4
• Job-ul actual (secundar) : Gunoier
• Cate ore jucati pe zi ? : 5-6 ore
• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? : Deoarece vreau sa ajut player cu licente.
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? : teste pentru licente si pasapoarte
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?: da
• Cunoasteti drepturile unui instructor?: da
• O poza cu stats : http://img109.imageshack.us/img109/7214/taot.png

• O poza cu licentele detinute :http://img41.imageshack.us/img41/6870/2zf4.png

 

Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume : Fuciu Liviu
• Varsta : 19 ani
• Orasul in care locuiti : Victoria judetul Brasov

•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte): Salutare, nicknameul meu este Alkapone si joc samp pe acest server din  2010.Am inceput sa ma joc samp cu inca trei prieteni , care inca mai joaca pe acest server. La inceput ne-a fost mai greu cu acest joc dar in timp neam acomodat si am descoperit joburile secundare pentru a face niste bani . Dupa ce am mai crescut in level am intrat intr-o factiune numita Taxi. Am petrecut ceva timp in aceasta factiune dar vroiam ceva actiune, asa ca m-am hotarat sa intru intr-un gang, am aplicat in DNB si am fost acceptat. Dupa ce am iesit din aceasta factiune am intrat in SFR si am ramas pana la wipe. Cu respect Alkapone !

Link to comment
Share on other sites

Nick :dumitrus
• Ce nick'uri ati mai avut :berreta
• Nick pe forum :berreta
• Level :6
• De cat timp jucati pe server :2010
• Sex (M/ F) :M
• Varsta (in joc) :23
• Factiuni precedente :tnt
• De ce ati parasit ultima factiune :am ramas singur cu Kyle si bgd , asa ca am plecat
• Rank'uri avute in factiunile precedente :  1
• Job-ul actual (secundar) :sofer de autobuz
• Cate ore jucati pe zi ? :7-8 ore
• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? :deoarece vr sa ajut playerii , prin acordarea licentelor
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? :aceasta factiune se ocupa cu acordarea licentelor
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?:da
• Cunoasteti drepturile unui instructor?:da
• O poza cu stats : http://img51.imageshack.us/img51/6408/dv7t.png

• O poza cu licentele detinute : http://img821.imageshack.us/img821/1921/561j.png

 


Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume : Dumitru Stefan
• Varsta :15
• Orasul in care locuiti :Urziceni

•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte): Dumitrus s-a nascut in orasul San Fierro intr-o familie de oameni cinstiti.Tatal sau era politist iar mama sa un medic foarte bun.Intr-o zi,tatal sau a fost arestat pentru ca a luat mita,iar sustinerea familie a ramas doar in mama sa.Cand a crescut,dumitrus a decis sa se angajeze pentru a isi putea ajuta familia si pentru a putea face bani pentru cautiunea tatalui sau,asa ca a devenit mecanic.Nu a reusit sa stranga o suma suficienta,asa ca a plecat in Los Santos pentru a isi gasi un job.Ajuns la mica publicitate,observa faptul ca instructorii recruteaza asa ca decide sa aplice la aceasta factiune.



Nick :dumitrus
• Ce nick'uri ati mai avut :berreta
• Nick pe forum :berreta
• Level :6
• De cat timp jucati pe server :2010
• Sex (M/ F) :M
• Varsta (in joc) :23
• Factiuni precedente :tnt
• De ce ati parasit ultima factiune :am ramas singur cu Kyle si bgd , asa ca am plecat
• Rank'uri avute in factiunile precedente :  1
• Job-ul actual (secundar) :sofer de autobuz
• Cate ore jucati pe zi ? :7-8 ore
• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? :deoarece vr sa ajut playerii , prin acordarea licentelor
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? :aceasta factiune se ocupa cu acordarea licentelor
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?:da
• Cunoasteti drepturile unui instructor?:da
• O poza cu stats : http://img51.imageshack.us/img51/6408/dv7t.png

• O poza cu licentele detinute : http://img821.imageshack.us/img821/1921/561j.png

 


Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume : Dumitru Stefan
• Varsta :15
• Orasul in care locuiti :Urziceni

•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte): Salutare, nick-ul meu pe acest server este dumitrus eu joc din vara anului 2010.Am aflat de acest server de la prietenii fratelui meu .Prima data mi-a fost foarte greu sa ma integrez dar cu ajutorul  prietenilor am ajuns un jucator destul de experimentat.intaia oara am decis sa intru in ust, u am putut sa stau mult deoarece colegii mei au plecat si am ramas singur cu liderul bga.Acum  am observat ca school instructors recruteaza si am hotarat sa fac o aplicatie la aceasta factiune.

 

 

 

Ma scuzati dar am facut o biografie gresita si am facut alta , dar nu a mers sa o sterg. Aplicatia cea buna este a doua!

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter

• Nick: Akon
• Ce nick'uri ati mai avut: DelPiero16 de mult...cand era Iceman administrator
• Nick pe forum: DelPiero_16
• Level: 5
• De cat timp jucati pe server: de 4 ani

• Sex (M/ F) : M
• Varsta (in joc) : 19
• Factiuni precedente : inainte de ultimul wipe...PD rank 3 si LSV rank 4
• De ce ati parasit ultima factiune : wipe
• Rank'uri avute in factiunile precedente : maxim rank 5
• Job-ul actual (secundar) : gunoier
• Cate ore jucati pe zi ? : depinde de zi... 5-6 ore

• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? Doresc sa intru in aceasta factiune , pentru ca imi place cu ce se ocupa

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? : Aceasta factiune se ocupa cu vanzarea licentelor
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?: da
• Cunoasteti drepturile unui instructor?: da
• O poza cu stats: 
http://cubeupload.com/im/OYcc2H.png

• O poza cu licentele detinute: http://cubeupload.com/im/9oXJEh.png

 

Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume : Podariu Petrica
• Varsta : 19
• Orasul in care locuiti : Sibiu

•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte): Akon s-a nascut acum 4 ani pe linkmania si a gasit acest server cu ajutorul unui prieten foarte bun Tham care la invatat sa joace pe acest server.La inceput a fost mai greu fiind singur fara parinti si sarac, a inceput sa vanda arme pentru a castiga si el un ban, dar nu prea i-a mers cu asta fiind un job ilegal a avut multe probleme cu politia. Cu timpul Akon a invatat sa faca parte dintr-o factiune unita, prima factiune a fost Grove Street acum 4 ani cand era Catal1N lider. In acest timp cat a stat in Grove Street rank 5 si-a dat seama ce inseamna o familie unita si cum sa se ajute unii pe altii. Pana aici au fost toate bune pana cand s-a dat primul wipe si l-a afectat foarte mult, dar nu s-a dat batut si dupa wipe a decis sa mearga de partea legii si a intrat in Police Departament. In aces timp cat a stat in politie Akon a invatat multe lucruri frumoase si a ajutat multi pleyeri saraci constient ca si el a trecut prin aceeasi perioada. Din pacate s-a dat iar wipe si a renuntat la functia lui de ofiter. Acum dupa wipe, isi depune cv-ul la School Instructor pentru ca este o factiune serioasa, unita si promite ca v-a face o treaba buna, dar mai ramane de vazut decizia lider-ului Ares.

 

Va multumesc pentru atentia acordata! Cu respect Akon.

Link to comment
Share on other sites

• Nick : StoneR
• Ce nick-uri ati mai avut : -
• Nick pe forum : StoneR
• Level : 5
• De cat timp jucati pe server : ~ un an.
• Sex (M/ F) : M.
• Varsta (in joc) : 23
• Factiuni precedente : Primarie / Hitman [ inainte de wipe ambele ] 
• De ce ati parasit ultima factiune : A fost wipe. 
• Rank'uri avute in factiunile precedente : 3 / 1 
• Job-ul actual (secundar) : Gunoier.
• Cate ore jucati pe zi ? : ~ 3-4. 
• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? : Doresc sa ma alatur instructorilor deoarece consider ca este o factiune linistita, organizata, si cred ca aici pot sa devin cunoscut pe server. :)
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? : Aceasta factiune se ocupa cu acordarea licentelor.
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?: Da, sunt de acord. 
• Cunoasteti drepturile unui instructor?: Da, le cunosc. 
• O poza cu stats : Stats
• O poza cu licentele detinute : Licente

 

Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume : V. Teodor
• Varsta : 14 ani. 
• Orasul in care locuiti : Bucuresti. 
•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte): Salut! Numele caracterului meu din joc este StoneR. Am inceput sa joc aici in urma cu un an, atunci cand am descoperit acest server [ si aceasta comunitate ]. La inceput am reusit sa ajut jucatorii incepatori intrand in Primarie, ca si consilier. Cu ajutorul lui Away si a celorlalti mi-am facut cativa prieteni, iar la scurt timp, dupa ce mandatul primarului a expirat, l-am urmat pe acesta in factiunea asasinilor platiti, Hitman, asa cum se numeste ea. Aici am gasit un grup primitor si intelegator, si mi-am facut treaba destul de bine [ consider eu ] , insa pentru o scurta perioada, datorita wipe-ului. Acum, doresc sa ma alatur factiunii School Instructor, o factiune legala, pentru a acorda licente tuturor celor care au nevoie si indeplinesc conditiile cerute. :) 

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter

• Nick : Skane
• Ce nick'uri ati mai avut : DraGoSyk , Skanee , MyTzuu
• Nick pe forum : Skanee
• Level :5
• De cat timp jucati pe server : Din septembrie 2009 cu mici pauze.
• Sex (M/ F) : M
• Varsta (in joc) : 17
• Factiuni precedente : -
• De ce ati parasit ultima factiune : -
• Rank'uri avute in factiunile precedente :-
• Job-ul actual (secundar) : Vanzator de inghetata
• Cate ore jucati pe zi ? : Aproximativ 5-6
• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? : Consider ca este o factiune in care te poti distra.
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? : Licente
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?: Sigur.
• Cunoasteti drepturile unui instructor?:Sigur.

 

• O poza cu stats :Click Mentionez ca am facut level 5

 

• O poza cu licentele detinute : Click2

Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume : Dragos Mihai
• Varsta :17
• Orasul in care locuiti : Tulcea

•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte): In septembrie 2009 cautam un joc in care ma puteam distra cu prietenii.Am dat un search pe google "jocuri mmorpg", imi aparuse primul link SA-MP.Dupa ce am descarcat jocul am cautat si un server romanesc.Mi-am facut contul "DraGosyk".La inceput vedeam jucatorii colorati diferit si nu intelegeam de ce.Ma imprietenisem cu An00by care era liderul unui gang , la level 6 am vrut sa ma alatur si eu unui gang.Am fost acceptat in aceea factiune.Incepusem sa ma obisnuiesc cu viata de gangster, dar timpul petrecut in inchisoare ma termina.Asa ca am luat decizia sa intru in Taxi CAB cu Dizzy lider.Era o factiune linistita , distractiva si interesanta.In anul 2010 

am intrat in factiunea News Reporter unde era lider Badu , toata ziulica imi petreceam timpul in gara SF dand anunturi.In fiecare saptamana Badu organiza cate o "excursie" cu autobuzul , majoritatea playerilor veneau doar ca sa se distreze.Porneam din Gara SF spre LV cu popas in santier unde luam "pauza de masa" iar dupa plecam pe muntele Chiliiad unde se organizau diferite evenimente. In Anul 2011 imi doream sa fiu asassin platit, deoarece era o factiune serioasa si pusa pe treaba. Cand am intrat in hitman, toti din factiune erau respectuosi, de treaba.Fiecare eveniment era castigat de catre membrii Hitman Agency iar liderul ne recompensa pe masura.Din cauza timpului , am decis sa ma las o vreme de sa-mp pana prin anul 2012 . Atunci am intrat in Police Department, pentru a combate rata de criminalitate.Impreuna cu niste prieteni mergeam zilnic la controale de ruitna, confiscam licente mergeam dupa suspecti.Acum ca m-am apucat de sa-mp mai serios doresc sa intru intr-o factiune , deoarece vreau sa ii invat pe toti cei care vor o licenta.
Link to comment
Share on other sites

• Nick : School_Teacher

• Ce nick'uri ati mai avut : volkswagn, MrAlex, FrOg, 

• Nick pe forum : rares443, kansas

• Level : 5

• De cat timp jucati pe server : din vara anului 2008

• Sex (M/ F) : M

• Varsta (in joc) : 21

• Factiuni precedente : din 2008 pana in prezent le-am incercat pe toate

• De ce ati parasit ultima factiune : eram doar 3 jucatori pe tot serverul

• Rank'uri avute in factiunile precedente : Scoala-rank 5, Medic-rank 5, Hitman-rank 4, FBI-rank 3, 
• Job-ul actual (secundar) : Car jacker
• Cate ore jucati pe zi ? : 4-8
• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? : Imi place sa ajut jucatorii, este un job fara crime, ofera activitate atat pe server cat si pe forum, actuala echipa este una bine formata si am de la cine invata, leaderul se ocupa de noi
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? : ofera lectii si licente celor care solicita acest lucru
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?: DA
• Cunoasteti drepturile unui instructor?: DA
• O poza cu stats :  http://i41.tinypic.com/35j9st3.png

 

• O poza cu licentele detinute : http://i42.tinypic.com/2moqmg1.png

Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume :  Ortacu Emil
• Varsta : 21 ani
• Orasul in care locuiti : Bucuresti

•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte): Ma numesc Emil, am inceput sa joc pe acest server din vara anului 2008 la invitatia unui prieten. Inca de la inceput jocul parea destul de atractiv, asa ca de atunci pana acum am ramas tot pe samp. Prima factiune in care am intrat a fost cea a medicilor al carei leader era Melvin. Am stat in acea factiune 3 luni timp in care am invatat destul despre acest joc. Dupa ceasta perioada de initiere domnul Iceman mi-a dat gm la aceasta factiune. Am ramas GM cam un an pana s-a dat restart la server. Dupa wipe mi-am reluat postul de GM la medici, si impreuna cu un moderator am dat nume rank-urilor, nume care sunt folosite si in prezent. Dupa o buna perioada de joc am fost promivat ca administator tot de catre domnul iceman, dar datorita programului incarcat de la liceu nu am putut accepta, ba chear mai mult am fost fortat sa renunt si la postul de GM si sa fac o pauza de cateva luni in care nu am mai jucat deloc. Dupa absolvirea examenului de bacalaureat m-am reapucat de joc si am trecut mai prin toate factiunile, pana ce am ajuns in cea a instrucotrilor pe care nu am mai parasit-o pana la ultimul wipe. Aici ma avut parte de un colectiv demn de tot respectul si datorita acestui lucru as dorii sa ma alaturi echipei instructorilor (am facut o descriere foarte pe scurt a celor 5 ani de samp,am sarit etape destul de mari dar riscam sa plictisesc)

 

Link to comment
Share on other sites

• Nick :  Jalol

• Ce nick'uri ati mai avut :  -

• Nick pe forum :  Jalol

• Level : 5

• De cat timp jucati pe server : Din 2010.

• Sex (M/ F) : M

• Varsta (in joc) :  16

• Factiuni precedente : Inainte de wipe : F.B.I , Hitman , PD | Dupa Wipe : Crips

• De ce ati parasit ultima factiune : Nu ma intelegeam cu un coleg,dar cu restul ma aveam foarte bine.

• Rank'uri avute in factiunile precedente :  Rank 3 , Rank 3 , Rank 2 | Rank 1.
• Job-ul actual (secundar) : Arms Dealer.
• Cate ore jucati pe zi ? : 7-8 ore
• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? :  Vreau sa-l ajut in primul rand pe Ares sa aduca factiunea pe primul loc , sa invat lucruri noi si sa ajut playerii.
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? : Ofera licente playerilor.
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?: DA
• Cunoasteti drepturile unui instructor?: DA
• O poza cu stats :  http://postimg.org/image/wyttj1zlv/

• O poza cu licentele detinute : http://postimg.org/image/j7kajq4cj/

Informatii despre viata reala :

• Nume si Prenume :  Andrei Paciuca.
• Varsta : 15 ani
• Orasul in care locuiti : Bucuresti

•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte):   Salut , ma numesc Andrei . Am 15 ani si joc San Andreas de 3 ani de zile , client fidel al acestui server . Am fost in diferite factiuni , inainte de wipe  , precum F.B.I , Hitman , PD . Sunt o fire sociabila , careia  ii place sa se faca observat prin lucruri bune . Imi doresc sa intru in Licenses Faction si sa ajut playerii cu licentele . Sunt activ si neinteresat de bani , joc de distractie . Multumesc si sper sa facem o echipa puternica , pe o perioada lunga de timp.

 

# Link cu demisia :

Link to comment
Share on other sites

• Nick : IzabelL
• Ce nick'uri ati mai avut : IzabelL
• Nick pe forum : IzabelL
• Level : 5
• De cat timp jucati pe server : Am jucat pe server timp de 3 - 4 luni in anul 2012.
• Sex (M/ F) : F
• Varsta (in joc) : 18
• Factiuni precedente : School Instructors (acum doua wipe-uri)
• De ce ati parasit ultima factiune : Motive personale.
• Rank'uri avute in factiunile precedente : 1
• Job-ul actual (secundar) : Gunoier
• Cate ore jucati pe zi ? : Depinde.
• De ce doriti sa intrati in factiunea Scoala? : Pentru ca imi place sa ajut playerii si este o factiune linistita.
• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? : Acordarea licentelor.
• Sunteti de acord cu regulamentul intern?: Da.
• Cunoasteti drepturile unui instructor?: Da.
• O poza cu stats : http://imgur.com/1FhUYs0
• O poza cu licentele detinute : http://imgur.com/K9mo3DG
 
Informatii despre viata reala :
 
• Nume si Prenume : R. Victoria - Izabell
• Varsta : 18
• Orasul in care locuiti : Oradea
 
•Biografia caracterului (minim 50 cuvinte): Buna, numele meu este IzabelL, am 18 ani. Am jucat pe acest server in anul 2012 timp de 4 luni. Am facut parte din aceasta factiune, dar din anumite motive m-am retras din activitate. Imi place foarte mult sa invat playerii care vor licente. Am aplicat la aceasta factiune pentru ca este o factiune linistita, serioasa si bine organizata.
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...