Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Vicentzo

Demisii

Recommended Posts

Nick: CaRa

Rank: 2

Motivul demisiei: In primul si primul rand doresc sa-i multumesc lui Sorin_Nache pentru sansa acordata si-ti urez mult succes cu factiunea alaturi de Supreme.Colegii sunt de nota 10 +..Am facut lvl 6 si doresc sa ma alatur unui gang.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stroger


Nick:valy_best
Rank:2
Motivul demisiei:In primul rand stau sa le multumesc liderilor Supreme si Sorin_Nache deoarece cand am fost intr-o perioada proasta ei mi-au mai dat o sansa.Eu imi dau demisia deoarece nu  mai pot face fata(am scoala,teme,antrenamente la fotbal,meditati).Sper sa nu va suparati pe mine. 

 

Link to comment
Share on other sites

Nick:No.Mercy

Rank:1

Motivul demisiei:Imi pare rau baieti,dar nu m-am acomodat,nu am mai fost niciodata TNT sau UST si nu mi se prea potriveste:P Multumesc pentru sansa acordata!!!

Scuzati-ma dar am inteles ca trebuie sa stau 1 saptamana,si cred ca incepe sa mi placa! Anulez demisia!

Link to comment
Share on other sites

Nick: K0sty
Rank: 1 
Motivul demisiei: Nu prea este activitate , cand incercam sa dam repair refill toti incep sa ne urcam la ei in masini sa ne dam noua , sau sa le dam bani pentru repair/refill si nu luam nimik decat banii pe care i-am dat lor .. niciun profit , toti sunt afk , nu e deloc distractie , trb noi sa facem distractia , si daca e sa omor pe cineva gata , rank down + demis .. asta nu e de mine , oricum multumesc de sansa Sorin_Nache si Just.me :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...