Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Vicentzo

Demisii

Recommended Posts

Nick:Bredwolf
Rank:1
Motivul demisiei: Masinile nu sunt de mine..eu am nevoie de elicoptere si alte dastea + ca m-am saturat sa rada toti de mine si sa imi strice taxiul.Multumesc liderilor pentru invitatie dar sunt nevoit sa plec deoarece nu pot sa ma distrez.

Link to comment
Share on other sites

Nick: KenVelo
Rank: 1 
Motivul demisiei: Imi pare rau ca ies asa devreme, dar este foarte plictisitor, in plus vreau sa-mi incerc norocul la Hitman.. Mersi Bgd pentru sansa acordata si sper sa nu te superi :D

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kemico
Rank: 1 
Motivul demisiei: Vreau sa-mi incerc si eu norocul in Hitman Agency. Sper sa ne mai intalnim, ai fost un lider exceptional, foarte intelegator si eu sper ca vei face o treaba foarte buna si de acum incolo, cu alti membri. Numai bine !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mave
Rank: 1 
Motivul demisiei: Am vorbit in joc despre ce e vorba. Sper sa nu te superi ca iesim. In viitor vom reveni si vom reforma o echipa. Bafta cu factiunea. Esti un lider de nota 10 ... cu siguranta meriti si mai mult. Inca o data Bafta si mult succes. Salut :*

Link to comment
Share on other sites

Nick:Moha
Rank:1
Motivul demisiei:As fi stat cu ce'a mai mare placere dar nu pot fi foarte activ + ca atunci cand intru nu prea am ce face pe server,e foarte mare plictiseala in factiune.Bafta cu factiunea!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...