Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ciaca

Limbaj razerr

Recommended Posts

 

nu eu sunt ala care ma cred mai presus ! tocmai ! TU ESTI ala crede-ma ! nu am inceput eu cu pk =)))prafule

tu ai inceput cu pk...ca ii dadeam eu pk lu' un ratat ....si ai venit tu ...mai ratat sa ce...sa te bagi intr-un kkt exact ca o musca....gay-ule ! :busted:

 

Inca mai plangi, acum vad ca urlii si ca ai ramas fara iteme :)) shit happens all the time.

Si negarea face parte din "nerecunoastere", uiti ca ai dat pk in K7 ultimul spot si de acolo a inceput tot, ti-am trimis inclusiv printurile pe yahoo ca sa vezi ca ai gresit.. si tu ce ai facut? ai continuat si ai mai fost si nesimtit sa spui ca aceea nu e preluare, da printurile la un moderator ca mintea ta nu e suficient de, dezvoltata sa inteleaga prea multe.

Nu caut cearta cu nimeni, dar daca vrei razboi nu o sa astept sa dai de doua ori doar ca sa vad daca dai si a treia oara.

Macar daca ar fi charul tau.. dar iti bati joc de munca altora.

Ahh am uitat charul tau= Cegherap are ss99, am uitat prea sfintenia ta ca tu esti un corect si un om de treaba, ceilalti se leaga de tine, tu esti un nevinovat.

Ai vrut cearta si scandal, ti-ai gasit-o.. fa-ti abonament ca aici o sa-ti parchez toate caracterele.

Macar daca te-ar duce capul ala, dar esti atata de frustrat ca mai ai putin si-ti crapa venele in cap de nervi ca nu stii ce sa mai scrii, sa mai jignesti, hai spor, ne vedem la urmatorul ss ;)

 

PS: Ce chars mai ai?

Cegehrap e parcat= ss 99

Robyn3t e parcat= urmeaza ss 60

razerr e parcat= urmeaza ss

 

Ti-a mai ramas "-Andr3w-" mai ai si altele? :)

 

 

unde ma vezi ma prapaditule pe mn ca plang in vreun post ? =))))

Conturi+ Caractere am de iti dau si tie si la tot neamu tau !

nu vor sa imi dea cont :(((((

lasa ca iti dau eu ;) dami un pm si zimi ce char vrei

 

:) warecko ai vreo elfa ?

iti dau si elfa

 

eu din cate vad tu esti ala care tot se plange de toata lumea ca ala asa ca ala asa, si ca toti sunt prosti iar tu singuru destept :)) si corect si ca esti ..etc dar din cate vezi lumea crede altceva despre tine .. si ai numa prieteni :)) si vad ca iti faci in continuare.

bafta . apropo ia-ti o viata reala  :)) nu numa in game ca tu aici traiesti . Have a banana!  :bart-ass:

exact ! Respect !

 

 

Ciocarele...tu tot gay ramai :cheerleader:

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu eu sunt ala care ma cred mai presus ! tocmai ! TU ESTI ala crede-ma ! nu am inceput eu cu pk =)))prafule

tu ai inceput cu pk...ca ii dadeam eu pk lu' un ratat ....si ai venit tu ...mai ratat sa ce...sa te bagi intr-un kkt exact ca o musca....gay-ule ! :busted:

 

Inca mai plangi, acum vad ca urlii si ca ai ramas fara iteme :)) shit happens all the time.

Si negarea face parte din "nerecunoastere", uiti ca ai dat pk in K7 ultimul spot si de acolo a inceput tot, ti-am trimis inclusiv printurile pe yahoo ca sa vezi ca ai gresit.. si tu ce ai facut? ai continuat si ai mai fost si nesimtit sa spui ca aceea nu e preluare, da printurile la un moderator ca mintea ta nu e suficient de, dezvoltata sa inteleaga prea multe.

Nu caut cearta cu nimeni, dar daca vrei razboi nu o sa astept sa dai de doua ori doar ca sa vad daca dai si a treia oara.

Macar daca ar fi charul tau.. dar iti bati joc de munca altora.

Ahh am uitat charul tau= Cegherap are ss99, am uitat prea sfintenia ta ca tu esti un corect si un om de treaba, ceilalti se leaga de tine, tu esti un nevinovat.

Ai vrut cearta si scandal, ti-ai gasit-o.. fa-ti abonament ca aici o sa-ti parchez toate caracterele.

Macar daca te-ar duce capul ala, dar esti atata de frustrat ca mai ai putin si-ti crapa venele in cap de nervi ca nu stii ce sa mai scrii, sa mai jignesti, hai spor, ne vedem la urmatorul ss ;)

 

PS: Ce chars mai ai?

Cegehrap e parcat= ss 99

Robyn3t e parcat= urmeaza ss 60

razerr e parcat= urmeaza ss

 

Ti-a mai ramas "-Andr3w-" mai ai si altele? :)

 

 

unde ma vezi ma prapaditule pe mn ca plang in vreun post ? =))))

Conturi+ Caractere am de iti dau si tie si la tot neamu tau !

nu vor sa imi dea cont :(((((

lasa ca iti dau eu ;) dami un pm si zimi ce char vrei

 

:) warecko ai vreo elfa ?

iti dau si elfa

 

eu din cate vad tu esti ala care tot se plange de toata lumea ca ala asa ca ala asa, si ca toti sunt prosti iar tu singuru destept :)) si corect si ca esti ..etc dar din cate vezi lumea crede altceva despre tine .. si ai numa prieteni :)) si vad ca iti faci in continuare.

bafta . apropo ia-ti o viata reala  :)) nu numa in game ca tu aici traiesti . Have a banana!  :bart-ass:

exact ! Respect !

 

 

Ciocarele...tu tot gay ramai :cheerleader:

 

 

 

V-ati adunat toata prostimea sa facem spam intr-un post cu care nu aveti nici o treaba, ia da-mi si mie vre-o 20 bk/dl/sm/elf full sa le dau la astia din neamul meu care au chef sa joace MU  :busted:

Bine mai hinteligentilor, Happy Valentine's Gay  :wedding:

Link to comment
Share on other sites

pai asta merita sa ii dai un permanent in freza si un filtru peste bot :dizzy:

cui ma ? mie?

 

devilos...tu ce ai ma busitule ? pe tn ce te mai framanta =))) ?

drogat? de unde pana unde =))

 

hai ca va spun eu cum sta treaba....voi..niste lepre ''corecte'' de oameni ...fara viitor..care stati in forum/game 18/24.....ba...eu nu concurez cu nimeni..nu o caut cu nimeni...doar ca nu support prostia...pe care voi o dobanditi !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...