Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ciaca

Limbaj razerr

Recommended Posts

bai frate...NU MAI VORBII CUM VORBESTI CU MN SI CU alti tov de-ai tai cu depravati ca asta....E CEL MAI RUPT PLAYER DUPA SEREVR !

 

Uite acum iti retrag plangerea :)) numai asteapta sa se activeze ss si apoi retrag ok? ;) bafta

 

http://imageshack.us/photo/my-images/849/wrgh.jpg/

 

Ti-am spus ca e doar o chestiune de timp..

Care nu e implicat warn, de limbaj nu mai vb ca nu are rost, la ce-i "7ani" cu suspendare pe care ii ai, de unde caracter si rationament.

PS: Parerea ta nu conteaza.

Link to comment
Share on other sites

de aia isi bat joc astia pe server de voi si bine o fac ciaca.. ca aveti un caracter infect de oameni mizeri :) nici nu o sa ma mai obosesc sa te bag in seama sau sa am vreun fel de iteractiune cu tine ca nu dau 2 bani pe tn . oamenii ca tine ar trebuii batuti pana le vine mintea la cap b-( :ceuameni:  Hf

Link to comment
Share on other sites

de aia isi bat joc astia pe server de voi si bine o fac ciaca.. ca aveti un caracter infect de oameni mizeri :) nici nu o sa ma mai obosesc sa te bag in seama sau sa am vreun fel de iteractiune cu tine ca nu dau 2 bani pe tn . oamenii ca tine ar trebuii batuti pana le vine mintea la cap b-( :ceuameni:  Hf

 

Sunteti mereu aceeasi 2-3 oameni care plangeti mereu.. cu sau fara voi nu se schimba nimic in rau, decat in bine.

Inainte sa deschizi gura, gandeste.. dar de unde.. capul tau minte nu are, il ai pe umeri doar de greutate.

 

Cand iti dadea AbiS Pk la invazii plangeai si imi dadeai pm, la fel ziceai si de el ce caracter infect are, dupa care ai inceput sa da-i tu pk la invazi la ce-i mici si ti-am spus sa incetezi cu pk-urile, dar te-a durut la bascheti.

Dupa cum vezi nici unul din ce-i carora le-ai dat pk de n ori nu plang pe aici ca tine, tu cu caracterul tau de "aur"

 

Nu te mai obosii sa ma bagi inseama, intrebarea e, ti-a cerut cineva pana acum sa o faci?

Iti tremura mana pe tastatura de nervi si nu stii ce sa scrii de incult ce esti si te apuci sa jignesti.. "cap ai, minte iti mai trebuie"

Spor ;) 

 

La cate reply-uri ai pana acum fara sa fii implicat, cred ca scrie permanent pe userul tau de forum.

Link to comment
Share on other sites

Chiar nu mai zic nimic...

Atata timp cat am jucat nu cred ca am avut vreodata vreo altercatie sau cearta cu cineva...

Am vorbit si m-am inteles cu majoritatea , indiferent de G si Ally ...indiferent ca s-au numit , Ciacarel, tome, ceghe,skype,vikita,jto,jardel,silica ..chiar si magnnum s.a.m.d.

Am avut norocul sa-l cunosc pe "nenea" VIO  :) , un om de nota 10 si printre putinii pentru care mai intru acum , la cateva zile, sa mai salut lumea !

La final va rog sa mai lasati prostiile deoparte ca e doar un joc...nu cred ca are rost sa ne/va luam/luati de neamuri si familii , multi avand o varsta destul de inaintata ...parerea mea !

 

Numai bine , beau o bere pentru voi  :)  :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Sunt prea multi ambitiosi ....si prea multi oameni care se cred deasupra tuturor ! ok...e pace ! Ciacarele...scuze omule dar tu tot o sugi din partea mea !

Gay-ule ce esti....scrie ala acolo  ( pizda ) ...si postezi pt ea....esti maxim de gay ! crede-ma ! GAY ! :busted:

bagati ma   o drujba in cur....simte-te bine ! pace

Link to comment
Share on other sites

Sunt prea multi ambitiosi ....si prea multi oameni care se cred deasupra tuturor ! ok...e pace ! Ciacarele...scuze omule dar tu tot o sugi din partea mea !

Gay-ule ce esti....scrie ala acolo  ( pizda ) ...si postezi pt ea....esti maxim de gay ! crede-ma ! GAY ! :busted:

bagati ma   o drujba in cur....simte-te bine ! pace

 

Asa se intampla cand te crezi mai presus ca ceilalti, orice vanator la un momentdat devine vanat, trebuia sa stii asta cand ai inceput cu pk-urile.

Iar ti-au dat nervii pe afara? :))

Te mai astept cu vanatoarea..

Vedem cat iei si pe forum pt limbaj frustratule ;) bafta.

Link to comment
Share on other sites

nu eu sunt ala care ma cred mai presus ! tocmai ! TU ESTI ala crede-ma ! nu am inceput eu cu pk =)))prafule

tu ai inceput cu pk...ca ii dadeam eu pk lu' un ratat ....si ai venit tu ...mai ratat sa ce...sa te bagi intr-un kkt exact ca o musca....gay-ule ! :busted:

Link to comment
Share on other sites

nu eu sunt ala care ma cred mai presus ! tocmai ! TU ESTI ala crede-ma ! nu am inceput eu cu pk =)))prafule

tu ai inceput cu pk...ca ii dadeam eu pk lu' un ratat ....si ai venit tu ...mai ratat sa ce...sa te bagi intr-un kkt exact ca o musca....gay-ule ! :busted:

 

Inca mai plangi, acum vad ca urlii si ca ai ramas fara iteme :)) shit happens all the time.

Si negarea face parte din "nerecunoastere", uiti ca ai dat pk in K7 ultimul spot si de acolo a inceput tot, ti-am trimis inclusiv printurile pe yahoo ca sa vezi ca ai gresit.. si tu ce ai facut? ai continuat si ai mai fost si nesimtit sa spui ca aceea nu e preluare, da printurile la un moderator ca mintea ta nu e suficient de, dezvoltata sa inteleaga prea multe.

Nu caut cearta cu nimeni, dar daca vrei razboi nu o sa astept sa dai de doua ori doar ca sa vad daca dai si a treia oara.

Macar daca ar fi charul tau.. dar iti bati joc de munca altora.

Ahh am uitat charul tau= Cegherap are ss99, am uitat prea sfintenia ta ca tu esti un corect si un om de treaba, ceilalti se leaga de tine, tu esti un nevinovat.

Ai vrut cearta si scandal, ti-ai gasit-o.. fa-ti abonament ca aici o sa-ti parchez toate caracterele.

Macar daca te-ar duce capul ala, dar esti atata de frustrat ca mai ai putin si-ti crapa venele in cap de nervi ca nu stii ce sa mai scrii, sa mai jignesti, hai spor, ne vedem la urmatorul ss ;)

 

PS: Ce chars mai ai?

Cegehrap e parcat= ss 99

Robyn3t e parcat= urmeaza ss 60

razerr e parcat= urmeaza ss

 

Ti-a mai ramas "-Andr3w-" mai ai si altele? :)

Link to comment
Share on other sites

nu il mai bagati ma in zeama pe cacarel si inca cativa din grupul celor mai prosti de pe server. tot serveru le cunoaste caracteru mizer de vanatori frustrati :))) o sa li se infunde lor odata si odata sau or sa ramana prosti toata viata :))

O seara buna tuturor.

P.S.: Mai jucati si cu fairplay nu numa cu invidie si ura! ca veti fi tratati ca atare.E doar un joc.

Link to comment
Share on other sites

Chiar nu mai zic nimic...

Atata timp cat am jucat nu cred ca am avut vreodata vreo altercatie sau cearta cu cineva...

Am vorbit si m-am inteles cu majoritatea , indiferent de G si Ally ...indiferent ca s-au numit , Ciacarel, tome, ceghe,skype,vikita,jto,jardel,silica ..chiar si magnnum s.a.m.d.

Am avut norocul sa-l cunosc pe "nenea" VIO   :) , un om de nota 10 si printre putinii pentru care mai intru acum , la cateva zile, sa mai salut lumea !

La final va rog sa mai lasati prostiile deoparte ca e doar un joc...nu cred ca are rost sa ne/va luam/luati de neamuri si familii , multi avand o varsta destul de inaintata ...parerea mea !

 

Numai bine , beau o bere pentru voi   :)  :drinks:

 

Asa te-am invatat eu sa injuri ?? lasa ca trece vara si revin ci eu prin joc

Link to comment
Share on other sites

nu il mai bagati ma in zeama pe cacarel si inca cativa din grupul celor mai prosti de pe server. tot serveru le cunoaste caracteru mizer de vanatori frustrati :))) o sa li se infunde lor odata si odata sau or sa ramana prosti toata viata :))

O seara buna tuturor.

P.S.: Mai jucati si cu fairplay nu numa cu invidie si ura! ca veti fi tratati ca atare.E doar un joc.

 

Posteaza de pe userul tau, nu de pe clona.. ahh am uitat ca faci parte din grupul vesel, warn si ignore.

Te mai astept, cand mai ai lucruri "hinteligente" de spus, pana atunci ne vedem in joc ;)

revin eu :))) dormiti cat mai puteti :)

 

Te astept  :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

si-a batut joc soarta de tine in ultimul mod posibil :)) asa caricatura de om? zici ca esti din desenele alea mappetz #-o

 

Bine mah plangacila, ti-am aminteles frustrarea din prima, dar daca vrei tu sa insisti, descarca-te  :firing:

Link to comment
Share on other sites

eu din cate vad tu esti ala care tot se plange de toata lumea ca ala asa ca ala asa, si ca toti sunt prosti iar tu singuru destept :)) si corect si ca esti ..etc dar din cate vezi lumea crede altceva despre tine .. si ai numa prieteni :)) si vad ca iti faci in continuare.

bafta . apropo ia-ti o viata reala  :)) nu numa in game ca tu aici traiesti . Have a banana!  :bart-ass:

Link to comment
Share on other sites

eu din cate vad tu esti ala care tot se plange de toata lumea ca ala asa ca ala asa, si ca toti sunt prosti iar tu singuru destept :)) si corect si ca esti ..etc dar din cate vezi lumea crede altceva despre tine .. si ai numa prieteni :)) si vad ca iti faci in continuare.

bafta . apropo ia-ti o viata reala  :)) nu numa in game ca tu aici traiesti . Have a banana!  :bart-ass:

 

asa-i, 3oameni cu ss99/60 samd se plang mereu acum ce sa-i faci, mai trebuie si plangaciosi

 

PS: O sa iau o banana, sa ti-o fac cadou ca sa-ti faci un penetration cu ea  :nurse:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...