Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sexezSTAR

Facem si noi ceva?

Recommended Posts

eu nu sunt inactiv 

Colegii mei si cu mine incercam sa gasim o versiune stabila..nu cea care ruleaza acum si nu S3.

Veti fi tinuti la curent cu totul

Si noi ne dorim sa avem iar activtiate foarte multa aici :)

 

De ce nu mergeti pe season 6 episode 3 , singurele probleme ce ar avea dupa server restart land of trial e deschis pentru toti si extended vault merge cand vrea el.

+ anticheat de la MuGuard si treaba e buna  :D

Link to comment
Share on other sites

 

Colegii mei si cu mine incercam sa gasim o versiune stabila..nu cea care ruleaza acum si nu S3.

Veti fi tinuti la curent cu totul

Si noi ne dorim sa avem iar activtiate foarte multa aici :)

vroiai sa spui :

Colegii mei si cu mine incercam sa gasim o versiune de-a gata..nu cea care ruleaza acum si nu S3.

Veti fi tinuti la curent cu totul cum a fost si pana acum.

Si noi ne dorim sa avem iar activtiate foarte multa aici  :) ca nu l-am mai banat de mult pe boomeey 

 

glumesc ofc :rofl2:

oricum, o versiune stabila n-ai sa gasesti atata timp cat n-ai pe cineva sa ti-o faca stabila. pe ragezone poti sa astepti pana-ti creste barba sa dea vreunu release la o versiune bine pusa la punct ca nu o sa se intample.

 

pana la urma cine e sef de trib aici la sectiunea muonline?

Link to comment
Share on other sites

nu va amagiti :)ultima lor problema e sa faca serv asta de mu. chiar daca si eu ast de 1 an de cand nu mai activez pe serv  .... rr db nu cred ca o sa vina prea curand. eu am fost abonat rds si prin ce am trecut cu ei am zis ca mi blestem zilele sau mor cu ei de gat iar singura solutie a fost sa renunt la ei ca eram satul de minciunile si nesimtirea lor , ce sperante aveti voi sa dea 2 bani pe serv de mu asta e chiar tare:)) mai ales ca unii dintre voi sunt asa nervosi si raspicati cum a ajuns serv ca nu mai activeaza admini si tot asa. eu am avut net de la ei si nu mi a mers 4 luni si au avut pretentia sa si plates  alea 4 luni capac la toate aveam contract pe 2 ani si ca sa reziliez vroiau sa platesc toata perioada contractuala:)) OMG si voi credeti ca rds cu serviciile lor care nu si respecta nici macar abonatii o sa faca ei serv asta si sa si bata capul cu el cand nu le aduce venituri ? aici am impresia ca multi dintre voi aveti probleme chiar serioase.  

Link to comment
Share on other sites

nu va amagiti :)ultima lor problema e sa faca serv asta de mu. chiar daca si eu ast de 1 an de cand nu mai activez pe serv  .... rr db nu cred ca o sa vina prea curand. eu am fost abonat rds si prin ce am trecut cu ei am zis ca mi blestem zilele sau mor cu ei de gat iar singura solutie a fost sa renunt la ei ca eram satul de minciunile si nesimtirea lor , ce sperante aveti voi sa dea 2 bani pe serv de mu asta e chiar tare:)) mai ales ca unii dintre voi sunt asa nervosi si raspicati cum a ajuns serv ca nu mai activeaza admini si tot asa. eu am avut net de la ei si nu mi a mers 4 luni si au avut pretentia sa si plates  alea 4 luni capac la toate aveam contract pe 2 ani si ca sa reziliez vroiau sa platesc toata perioada contractuala:)) OMG si voi credeti ca rds cu serviciile lor care nu si respecta nici macar abonatii o sa faca ei serv asta si sa si bata capul cu el cand nu le aduce venituri ? aici am impresia ca multi dintre voi aveti probleme chiar serioase.  

Sincer, nimanui nu ii pasa de problemele tale cu firma respectiva. E vorba de o comunitate si de conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca firma fata de aceasta. Pace!

Link to comment
Share on other sites

Am intrat 2 sec sa dau un like la ce a spus boom ... :)) ...v-a ""atins"" prea unde trebuie ! Si sa fiu on topic ce naiba tot veniti cu cereri si sugestii diverse aruncati un ochi ca cati sunteti online pe Mu (cu afk-isti cu tot ) si in general cati sunt on pe forum de la cateva mii sunt 150 de persoane ! Linkmania a fost odata ...ceva ! .... acum este o umbra ...si aia vaga !....Sincer am fost la gather unde au mai multi decat sunteti voi acum online !!

Link to comment
Share on other sites

Am intrat 2 sec sa dau un like la ce a spus boom ... :)) ...v-a ""atins"" prea unde trebuie ! Si sa fiu on topic ce naiba tot veniti cu cereri si sugestii diverse aruncati un ochi ca cati sunteti online pe Mu (cu afk-isti cu tot ) si in general cati sunt on pe forum de la cateva mii sunt 150 de persoane ! Linkmania a fost odata ...ceva ! .... acum este o umbra ...si aia vaga !....Sincer am fost la gather unde au mai multi decat sunteti voi acum online !!

la 100 de playeri pe p.isi pe el de server si ii dai f.oc nici nu se merita sa-l ti online,nu vz ca nu misca nimic....bg pl e terminat/mort sv asta,in cateva luni se inchide daca o tin astia tot asa...

Link to comment
Share on other sites

V-ati distrat destul.

Cand o sa stim ceva sigur, veti fi anuntati, pana una alta, cine vrea sa joace sa o faca, cine s-a saturat, sa puna pauza si sa revina cand or fi lucrurile mai roz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...