Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sexezSTAR

Facem si noi ceva?

Recommended Posts

era si logic ca orice server sa aiba mai multi online decat linkmania, managementul defectuos isi spune cuvantul

cine ce sa faca....? sunt unii admini / moderatori inactivi de luni de zile  , inclusiv Lancelot care e activ in alte parti , de odyzeus nu mai zic e absent total

deci daca nici ei nu isi mai dau interesul atunci cine? aind? rds? nu-i intereseaza mu

 

cred ca lui ija ii place sa fie sef.... la o cheste fara viiitor , altfel nu vad de ce mai sta pe aici

nostalgia se termina la un moment dat

Link to comment
Share on other sites

toti vreti rr db ma :)) apoi jucati pana la 10 rr sh cereti iar rr db =)) sunteti patetici

in dburile trecute cand erau 50-100 de campioni full era frumos ca jucau si aia,online erau ~300.  dueluri invazii batai, acuma nu vin doar 10-20 la cs si gata, 50 pe server si salut.

Link to comment
Share on other sites

toti vreti rr db ma :)) apoi jucati pana la 10 rr sh cereti iar rr db =)) sunteti patetici

am impresia ca traiesti pe alta planeta  , stai ma aici si joaca cu 70 insi online maxim ,  orice server de apartament are macar 100

db curent e de aproape 2 ani , ce naiba sa mai faci pe link? mai ales ca nu se ocupa nimeni zici ca e serverul nimanui , 3/4 din staff inactiv ,merg toate prostiile , conturi cu taraita si aprobari comuniste , de versiune noua nu mai are rost sa zic e doar o iluzie deci in conditiile astea cine mai e fraier sa joace pe link? doar din astia gen tekmanique care visul lor este un bb , trist

vai si amar.. sa-l inchida naibii de tot ca e in moarte clinica de peste 1 an

Link to comment
Share on other sites

 

toti vreti rr db ma :)) apoi jucati pana la 10 rr sh cereti iar rr db =)) sunteti patetici

am impresia ca traiesti pe alta planeta  , stai ma aici si joaca cu 70 insi online maxim ,  orice server de apartament are macar 100

db curent e de aproape 2 ani , ce naiba sa mai faci pe link? mai ales ca nu se ocupa nimeni zici ca e serverul nimanui , 3/4 din staff inactiv ,merg toate prostiile , conturi cu taraita si aprobari comuniste , de versiune noua nu mai are rost sa zic e doar o iluzie deci in conditiile astea cine mai e fraier sa joace pe link? doar din astia gen tekmanique care visul lor este un bb , trist

vai si amar.. sa-l inchida naibii de tot ca e in moarte clinica de peste 1 an

 

amice ejti cam prost din kte vad :)) du-te ba baiatule dak te-ai saturat pe alt server. cine te retine?:)) valea ! sh app , ma pis pe ele iteme 380.

Link to comment
Share on other sites

 

 

toti vreti rr db ma :)) apoi jucati pana la 10 rr sh cereti iar rr db =)) sunteti patetici

am impresia ca traiesti pe alta planeta  , stai ma aici si joaca cu 70 insi online maxim ,  orice server de apartament are macar 100

db curent e de aproape 2 ani , ce naiba sa mai faci pe link? mai ales ca nu se ocupa nimeni zici ca e serverul nimanui , 3/4 din staff inactiv ,merg toate prostiile , conturi cu taraita si aprobari comuniste , de versiune noua nu mai are rost sa zic e doar o iluzie deci in conditiile astea cine mai e fraier sa joace pe link? doar din astia gen tekmanique care visul lor este un bb , trist

vai si amar.. sa-l inchida naibii de tot ca e in moarte clinica de peste 1 an

 

amice ejti cam prost din kte vad :)) du-te ba baiatule dak te-ai saturat pe alt server. cine te retine? :)) valea ! sh app , ma pis pe ele iteme 380.

 

prea mult cocalarism, lasa-ti offtopicul stati on topic

Link to comment
Share on other sites

ija in loc sa raspunzi pe la topicul cu gmo points mai bine ai scrie si aici ceva despre ce aveti de gand , doar esti coordonator

sau ca de obicei daca e un subiect mai sensibil ne ascundem dupa usa? nu ca ar fi prima data

Link to comment
Share on other sites

Daca se baga s3 e jale , sa vedeti atunci hack'uri si bug-uri  de exploatat :))

 

Este cel mai buguit sezon :)

din cate am vazut pe addicted nu se plange nimeni de hackuri si bug-uri ,daca sunt baieti destepti le pot face inactive,asa cum au reusit si cei de pe addicted,cei de acolo sunt playeri vechi de aici de pe linkmania,care au ajutat la acest server sa fie sus atunci cand au jucat,dar cand au vazut ca nu au cu cine discuta au preferat sa se retraga si sa construiasca propria comunitate de Mu ,si se pare ca au reusit ,jos palaria pentru ei :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

 

Daca se baga s3 e jale , sa vedeti atunci hack'uri si bug-uri  de exploatat :))

 

Este cel mai buguit sezon :)

din cate am vazut pe addicted nu se plange nimeni de hackuri si bug-uri ,daca sunt baieti destepti le pot face inactive,asa cum au reusit si cei de pe addicted,cei de acolo sunt playeri vechi de aici de pe linkmania,care au ajutat la acest server sa fie sus atunci cand au jucat,dar cand au vazut ca nu au cu cine discuta au preferat sa se retraga si sa construiasca propria comunitate de Mu ,si se pare ca au reusit ,jos palaria pentru ei :tiphat:

 

Da .. daca se baga un Mu Guard beton nici aici nu o sa fie , da' nu cred 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Daca se baga s3 e jale , sa vedeti atunci hack'uri si bug-uri  de exploatat :))

 

Este cel mai buguit sezon :)

din cate am vazut pe addicted nu se plange nimeni de hackuri si bug-uri ,daca sunt baieti destepti le pot face inactive,asa cum au reusit si cei de pe addicted,cei de acolo sunt playeri vechi de aici de pe linkmania,care au ajutat la acest server sa fie sus atunci cand au jucat,dar cand au vazut ca nu au cu cine discuta au preferat sa se retraga si sa construiasca propria comunitate de Mu ,si se pare ca au reusit ,jos palaria pentru ei :tiphat:

 

Da .. daca se baga un Mu Guard beton nici aici nu o sa fie , da' nu cred 

 

aici pe linkmania ,singurele db`uri frumoase au fost cele de 97 d ,dupa ce au schimbat versiunea sau schimbat si ei cu totul

Link to comment
Share on other sites

eu nu sunt inactiv 

Colegii mei si cu mine incercam sa gasim o versiune stabila..nu cea care ruleaza acum si nu S3.

Veti fi tinuti la curent cu totul

Si noi ne dorim sa avem iar activtiate foarte multa aici :)

sincer sunt uimit de raspunsul acesta,jos :tiphat: ,un admin vechi care isi exprima dorinta fata de Mu ,care de mult nu la-m mai vazut pe forum,rarut dar la sentiment ,jos palaria pentru Lancelot ,macar el a putut sa de-a un raspuns concret fata de alti colegi din staff care la diferite topicuri referitoare la tema aceasta pentru un nou DB au venit doar cu simplul raspuns "ve-ti fi anuntati cand se vor face schimbari"

Link to comment
Share on other sites

ca de obicei prea multe vorbe si iluzii aiurea , daca se concretiza macar 10% din tot ce s-a promis pe linkmania in ultimii ani eu garantez ca sigur nu ajungea un server aproape fantoma

asadar asteptam faptele pentru ca astea conteaza .... iar daca nu aveti sprijinul lui aind / rds eu zic ca puteti sa o lasati balta , fara ei sunteti legati la maini si nu puteti face nimic

Link to comment
Share on other sites

eu nu sunt inactiv 

Colegii mei si cu mine incercam sa gasim o versiune stabila..nu cea care ruleaza acum si nu S3.

Veti fi tinuti la curent cu totul

Si noi ne dorim sa avem iar activtiate foarte multa aici :)

Să înțeleg că versiunile S2 și S3 nu sunt stabile?

Adică puteți pune și S4, S5, etc?

Ar fi bine să gasiți o versiune stabilă cât mai rapid.Oricum apreciez ce ai spus.

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

 

eu nu sunt inactiv 

Colegii mei si cu mine incercam sa gasim o versiune stabila..nu cea care ruleaza acum si nu S3.

Veti fi tinuti la curent cu totul

Si noi ne dorim sa avem iar activtiate foarte multa aici :)

sincer sunt uimit de raspunsul acesta,jos :tiphat: ,un admin vechi care isi exprima dorinta fata de Mu ,care de mult nu la-m mai vazut pe forum,rarut dar la sentiment ,jos palaria pentru Lancelot ,macar el a putut sa de-a un raspuns concret fata de alti colegi din staff care la diferite topicuri referitoare la tema aceasta pentru un nou DB au venit doar cu simplul raspuns "ve-ti fi anuntati cand se vor face schimbari"

 

"la-m" , "de-a" , "ve-ti" ?!

ON: din aia 70 care sunt on, sunt multi cu 2-3-4 char :D. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

eu nu sunt inactiv 

Colegii mei si cu mine incercam sa gasim o versiune stabila..nu cea care ruleaza acum si nu S3.

Veti fi tinuti la curent cu totul

Si noi ne dorim sa avem iar activtiate foarte multa aici :)

sincer sunt uimit de raspunsul acesta,jos :tiphat: ,un admin vechi care isi exprima dorinta fata de Mu ,care de mult nu la-m mai vazut pe forum,rarut dar la sentiment ,jos palaria pentru Lancelot ,macar el a putut sa de-a un raspuns concret fata de alti colegi din staff care la diferite topicuri referitoare la tema aceasta pentru un nou DB au venit doar cu simplul raspuns "ve-ti fi anuntati cand se vor face schimbari"

 

"la-m" , "de-a" , "ve-ti" ?!

ON: din aia 70 care sunt on, sunt multi cu 2-3-4 char :D. 

 

daca esti atat de destept ce mai stai printre noi ?

Link to comment
Share on other sites

Si ce bun era server-ul asta odata...acum a ajuns vai -edit- lui te -edit- pe el si ii dai foc 

Daca da RR peste 1an il da degeba pana atunci se duce drk tot e mortaciune deja...sv

Nici macar la season 3 nu au ajuns...rau rau de tot server de -edit-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...