Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DanezuU

back to game

Recommended Posts

Auzi la ala ca ii este dor de Marian Cristian. Daca se deschide server-ul, ceea ce este cam imposibil si intra playeri cu nume romanesti e clar, de aici iti dai seama ca nivelul lor de roleplay este undeva sub 0... exact cum era al meu cand am intrat cu Ion Alex :))

 

 

 

 

@

Bai 

Scofield

ai vorbit cu Aidan? :))))

Link to comment

Auzi la ala ca ii este dor de Marian Cristian. Daca se deschide server-ul, ceea ce este cam imposibil si intra playeri cu nume romanesti e clar, de aici iti dai seama ca nivelul lor de roleplay este undeva sub 0... exact cum era al meu cand am intrat cu Ion Alex :))

 

 

 

 

@

Bai 

Scofield

ai vorbit cu Aidan? :))))

Si ce daca ii e dor de mine ? Nu inteleg care este problema ca se intra cu nume romanesti pe server. Se vede ca ai luat mentalitatea celor de pe serverul ala condus de niste copii care aici nu aveau nicio treaba cu roleplay-ul, si s-au gandit ei ca fac un server Hard Roleplay cu masini care le parchezi si dispar de pe server si cu spawnul mereu intr-un joc. Vorbesti romana pe joc, deci nume romanesti. Eu zic ca e mai non rp sa ai nume de francez si sa vorbesti numai in romana.

 

O sa fie lume pe server credeti-ma. Mi-am facut cont pe serverul de care ziceam si cei cu care am vorbit veneau de pe linkmania, ziceau ca abia asteapta sa se redeschida serverul. Trebuie doar sa inceapem treaba mai repede..

Link to comment

 

Nu prea are relevanta ce nume iti iei, romanesc sau strain, conteaza sa joci cum trebuie si sa fi activ ...

Sunt curios ce gang-uri/mafii se vor face, ar fi ceva sa vad un gang de negri plin de romani, sau o mafie ruseasca plina de romani... :)) mor.

 

O sa fie gang de tigani,si aia-s tot negri ...ce zici de asta ? :> te-au indoctrinat aia cu serverul lor...ce urasc la aia sunt arfele de ''muritor de foame '' pe serverul international... :-j

Link to comment

 

 

Nu prea are relevanta ce nume iti iei, romanesc sau strain, conteaza sa joci cum trebuie si sa fi activ ...

Sunt curios ce gang-uri/mafii se vor face, ar fi ceva sa vad un gang de negri plin de romani, sau o mafie ruseasca plina de romani... :)) mor.

 

O sa fie gang de tigani,si aia-s tot negri ...ce zici de asta ? :> te-au indoctrinat aia cu serverul lor...ce urasc la aia sunt arfele de ''muritor de foame '' pe serverul international... :-j

 

Daca ar fi vre-un server pe care l-as lua exemplu, ar fi LS-ul, in nici un caz ce zici tu acolo. :*

Link to comment

Ni la ei, au uitat de unde au plecat si cum faceau non rp, metagame si toate alea la greu pe lm si erau cei mai mari noobi. Acum au serverul lor propriu (copie dupa LS** ala) si vin aici sa arunce cu noroi in LMRP. Ok, nu o sa va reapucati pe LM, nu mai faceti spam aici aiurea :). Duceti-va pe celalalt server, care e mult mai smecher, si gata balciul.

edit: Oricum, Casio, chiar m-ai amuzat. Niciodata nu ai stiut RP (si ai jucat ceva pe LM), dar vii aici si comentezi aiurea.

Link to comment

Mie unu mi-a placut pe LMRP si mi sa parut OK ;) a fost cel care a dat startul la RolePLay in Romania.Si chiar se tinea cont de reguli. Puteai sa faci si RP daca esti roman ca doar exista si romania pe harta. Dar toata lumea rusi,italieni si mexicani altceva nu vezi ;) ce sa faci asta e...

Link to comment

 

Sunt si mai pesimist, azi am vazut ca nici Godfather-ul nu mai prezinta activitate cine stie ce ... comunitatea asta se indreapta spre una "fantoma", in orice caz, sper sa jucam saptamana viitoare

Poate chiar mai devreme.

 

 Sper . :) multa bafta sa terminati mai repede

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...