Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DanezuU

back to game

Recommended Posts

Puteti sa dati si 100 de wipe-uri, sa faceti update-uri din ora in ora, sa adaugati si Las Vegas, tot 10 playeri o sa fiti.. la inceput, dupaia ramaneti tot la 3-4. S-a terminat cu LMRP. Multi care cunosc roleplay 2013 sa zic asa, la moda, nu acel roleplay LMRP din trecut sunt putini si + se joaca pe singurul server de roleplay adevarat din Romania, stiti voi care. :)

Link to comment

Puteti sa dati si 100 de wipe-uri, sa faceti update-uri din ora in ora, sa adaugati si Las Vegas, tot 10 playeri o sa fiti.. la inceput, dupaia ramaneti tot la 3-4. S-a terminat cu LMRP. Multi care cunosc roleplay 2013 sa zic asa, la moda, nu acel roleplay LMRP din trecut sunt putini si + se joaca pe singurul server de roleplay adevarat din Romania, stiti voi care. :)

Pai de ce mai vii si mai postezi aici? Du-te si joaca-te acolo !

Link to comment

m-as reapuca oricand de LMRP cu cea mai mare placere, era prea frumos acum 2-3 ani. +ca nu am reusit sa gasesc un server in randul lumii in tara asta, un Roleplay adevarat... iar daca mai sus este vorba de serverul pe care il gasesti primul rezultat pe google atunci cand scrii 'samp roleplay romania', e o mizerie. Eddy_McCoy aici, fostul si poate chiar actualul nab :))

Link to comment

 

Puteti sa dati si 100 de wipe-uri, sa faceti update-uri din ora in ora, sa adaugati si Las Vegas, tot 10 playeri o sa fiti.. la inceput, dupaia ramaneti tot la 3-4. S-a terminat cu LMRP. Multi care cunosc roleplay 2013 sa zic asa, la moda, nu acel roleplay LMRP din trecut sunt putini si + se joaca pe singurul server de roleplay adevarat din Romania, stiti voi care. :)

Pai de ce mai vii si mai postezi aici? Du-te si joaca-te acolo !

 

Postez si eu ca n-am ce face, iar sa-mp nu mai joc de ceva vreme si nici n-am de gand sa joc pana la 30 de ani. :)

Link to comment

Puteti sa dati si 100 de wipe-uri, sa faceti update-uri din ora in ora, sa adaugati si Las Vegas, tot 10 playeri o sa fiti.. la inceput, dupaia ramaneti tot la 3-4. S-a terminat cu LMRP. Multi care cunosc roleplay 2013 sa zic asa, la moda, nu acel roleplay LMRP din trecut sunt putini si + se joaca pe singurul server de roleplay adevarat din Romania, stiti voi care. :)

Mare adevarat graiesti !

 

ON : Va urez mult succes cu noul proiect ! Poate am sa apar si eu daca vad ceva din gasca veche cu care am jucat aici.

Link to comment

Si eu ma reapuc. NU se poate da un mesaj ceva la toti cei care au cont pe forum sa li se zica de revenirea serverului ? Sunt multi jucatori vechi, sunt sigur de asta, dar care nu intra in sectiunea asta. Jucatori or sa fie. Chit ca or sa fie 10-20 tot poti face ceva Roleplay :)

Link to comment

Eu 100 % joc daca se da wipe si va fi ceva lume, sa nu ma joc singur degeaba :). Eu am jucat pe linkmania roleplay de cand s-a deschis pentru prima oara serverul, defapt tin minte ca modul vechi de GF a fost transformat in moderntopia pe vremea lui mili, iar apoi s-au separat in 2 servere diferite. Am cont din 2006 pe Linkmania, a fost prima comunitate de gaming pe care am inceput sa joc.

 

Astia nu te cunosc. Degeaba te apuci, nu mai joaca vechea generatie, poate 1-2. Eu m-am oferit sa fac serverul dar nu au nevoie de scripteri :) . Sfat pentru a iesi din aceasta pensionare ori oferiti un server care nu se gaseste pe net (unic fiecare linie din script creata de mana scripterului) ori ramaneti asa ca e bine 0/0 . ! Multa bafta !

Link to comment

Ce activitate vrei ? Ori se stabileste o zi in care sa incepem toti sa jucam, ori se face update si stabileste Akiro cand sa incepem, cand este totul in regula. Oricum.. este nevoie de wipe

Nu mai e ca pe vremuri cand erai tu sefu la drop car in port cu Ahmed :)). Si nu intra nimeni ca serverul e asa de slab incat te plictisesti imediat cum intri.

Link to comment
Guest Eddie

M-au lovit amintirile cand am vazut unele nume aici, imi pare bine sa vad ca au ramas unii jucatori vechi. 

 

Am jucat cu Cucos_Alex, ultima oara creca eram lider la swat, nu mai stiu.

Link to comment

M-au lovit amintirile cand am vazut unele nume aici, imi pare bine sa vad ca au ramas unii jucatori vechi. 

 

Am jucat cu Cucos_Alex, ultima oara creca eram lider la swat, nu mai stiu.

 

Eu eram in trecere, nu am ramas. Degeaba zici ce erai inainte ca nu iti da nimic nici nu intra pe server macar. Asa pot sa zic si eu ca am fost admin level 4, am avut leader la 75% din factiuni ca sa le ridic activitatea ca erau inactive, depuneam efort sa intre cati mai multi, eventuri... si chiar sa atins suta pe lmrp (100/100) la acea vreme :).

Link to comment
Guest Eddie

Ai tras o concluzie complet pe langa... nici nu mi-a trecut prin cap sa zic aia cu speranta ca poate o sa ma bage din nou lider la swat :))

Mai degraba ca o referinta la numele cu care am jucat, o buna parte fiind la PD pe vremea cand era Fort_Alex lider.

 

Oricum, sper sa se ridice din nou server-ul la ce a fost inainte, m-as reapuca cu placere de roleplay.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...