Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

OldAsaph

nicio veste?

Recommended Posts

 

 

 

 

 

 

faceti o redirectie spre un ip proxy de fapt sa intram cu toti

de fapt eu sunt vinovat cu situatia actuala

 

si vrei proxy sa continui sa te desfasori, sau?? M-am gandit sa fac eu proxy acu ceva vreme, dar oricine dadea flood s-ar fi folosit de proxy sa continue distractia. Asa ca pas.. :)

un redirect pe Linux ii simplu si nui proxy in momentul cand se flood pica external si ramane internul

 

nu am spus ca e dificil. am spus ca e ilogic ca ajut sa fac rau serverului. 

 

>>Cea mai buna solutie,era sa se inchida sv`ul pana rezolva problema  :fac

e-lol:lockquote>

probabil.. dar si atunci s-ar fi trezit macar o persoana sa coment

eze :)

Mie unu nu mi se pare corect,dupa ce am jucat aproape 2 ani db`ul asta,sa nu pot intra,sa salut lumea,sa mai fac un duel.(stiind ca unii pot intra)

juny recunosc si ei ca exista o problema lasai so resolve

chestia cu peringul ii o greseala lasa svr free

rds cred ca a luat decizia pentru ca sa facut destul traffic si cel putin cateva zile vor inchide externul

Asa gandeste romanul si din pacate Romania este in situatia in care este,a fost si o sa fie.......

 

 

Hai ca acuma ma enervezi cu mentalitatea asta :|

Sti cum gandeste romanul?  "Daca eu n-am ia sa n-aiba nimeni.. hop si eu scandal ca is tare in cioc, fac scandal ca la usa cortului ca acolo se rezolva toate"

 

Fii schimbarea pe care vrei sa o vezi in lume. “Mahatma Gandhi, citat despre lume

 

Ofera-ne un exemplu mai bun decat romanii astia rupti pe care ii mentionezi tu aici.. daca tot esti asa scarbit de ei, aparent.

Inca nu am vazut un post de la tine in care oferi o solutie la remedierea proble

mei :D

degea faci scandal

intelege functia unui moderator

el rezolva problem legate in joc nu in afara lui

nu au access la svr din cauza politici rds una gresita

daca esti client rds fa reclamatie

dar ei nu pot ca le mere svr de mu

daca ai solutie in ce priveste floodul esti bine venit

Pai daca ii lasam fara sa le zicem nimic,pun pariu ca dureaza cel putin 2-3 luni...si dupa se v`a da rr db  b-(

 

un rr db ar anima din nou svr sper sa puna alt sezon daca nu al skin in client

de fapt singurul om care ar putea informa rds de problem ii koox lucreaza acolo are character pe link

iar unul capabil ii convict

asa ca juny nu jucam nu platim rds nu avem contract stam pe margine :)

alexandru sper ca esti bucuros mare parte din vina o ai tu

 

Ok,dar totusi daca stam pe margine,nu mai bine stateam de la inceput,si nu pierdeam atata  timp aiurea ?

Link to comment
Share on other sites

sunt moderatori nu coderi tocmai de asta nu se rezolva

nu sunt oameni cu partea tehnica pe mu linkmania

iti ii moderator la tehnic sunt curios ce solutie a oferit el :))

iar cei care ofera solutiii sunt luati pe alte svr  

va doresc o zii buna

si Mario ii un joc oki :)))

Link to comment
Share on other sites

chiar credeti ca se vor mai agita sa scoata filtrele asa repede ?facand carpeala asta in graba , din pct lor de vedere au rezolvat problema pentru ca nu mai e flood dar de la 100 online s-a ajuns la 50-60 max

asa  ca poate dura si cateva luni pana le scot , de ce? pentru ca asa merge treaba pe linkmania , romaneste

Link to comment
Share on other sites

salut prietenasi:) ce se petrece pe aici am citit deja, decizii de la domnii corespunzatori nu vedem, macar de ar scrie cite ceva explicit nu ca se lucreaza, cum au mai zis unii...eu de exeplu jok link de multa vreme, nu a mai fost atita indiferenta si relativ inlaturare de ip extern sau intern...accept orice raspuns in afara de cel scris ca se lucreaza, ca de lucrat stim majoritatea cum lucrati pe problema depusa de playeri in ultimii ani...era un jok de fun si voie buna, atunci sa fie asa, fara discriminare de ip sau retea. ce credeti voi, acum sunt 50 playeri, rup tot pe akolo, vine un player nou se sperie si o ia razna la ce prezinta aia...sper doar sa aveti bunul simt si accept de a aduce server linkmania mu la viata pentru toti doritorii de jok sau simplu de satisfactia romanilor ce se afla departe si gasesc liniste si relaxare pe linkmania. Respect si voi buna in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Sunteti criminali oameni buni!.Pana acum toata lumea a "urlat" in n topicuri ca nu se face nimic.Acum cand in sfarsit s-a facut ceva,nu sunteti multumiti.Nu va mai amagiti cu gandul ca MU Linkmania va mai fi cum a fost odata.

Peace :tiphat: :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

eu zic ca cel mai bine este sa fie serverul hostat pentru ca multi vor sa doneze pentru acest sv

ma frate...au dreptate astia cand zic, o companie de importanta RDS-ului nu are nevoie de donatii...dar in schimb are nevoie de oameni capabili, si probabil are...dar sunt ocupati sau indiferenti...pentru ca link mu sa fie ce a fost odata(asta din spusele voastre ca eu nu stiu,dar oricum presupun ca nu era ce e acu,logic) trebuiesc forte proaspete in domeniu programarii...sau ce o fi ce fac ei acolo...asta e parerea mea...si pana acu' cea mai obiectiva

restu v-ati plans de cum "nu se face treaba" sau "donam noi"...sugerati oameni capabili ...sa fie inclusi in service-ul srvarului.!

Link to comment
Share on other sites

Sunteti criminali oameni buni!.Pana acum toata lumea a "urlat" in n topicuri ca nu se face nimic.Acum cand in sfarsit s-a facut ceva,nu sunteti multumiti.Nu va mai amagiti cu gandul ca MU Linkmania va mai fi cum a fost odata.

Peace :tiphat: :tiphat:

cum poate fi asta un progres? ca nu mai pot intra decat cei cu rds , ia zi-mi si mie?  poate tu ai rds si te doare le basca dar restul ce fac se uita pe pereti?

vezi doamne s-a facut ceva  , logic ca sunt multi nemultumiti cel mai bine il opreau si banau pe aia care dadeau flood nu masuri din astea discriminatorii aia care n-au rds le taiem macaroana si gata floodu solutie romaneasca

Link to comment
Share on other sites

:)) scuze pt cei care nu va merge dar chiar mi se pare amuzant la modul tragic ca unora le merge si altora nu :)) dar intr-un fel ma si bucur ca de obicei eu eram printre "cei picati in rahat" :)) playboy sa sti ca pierzi mult, de cand cu flodurile si astea am dat pe putin 3-4 rr :)) am dat rr in mai puitn de 40 de ore, asa merge singur pe ultimele k6-7 :X :))

dar sa fim si seriosi Ang3lik, eu chiar sunt recunoscator la modul serios ca am scapat de flood.. mai iau rar d.c dar nu cred ca e flood, e chiar ok acum:X

va astept si pe restu cand va iese "ss-ul" :))) acum cei ce aveau nevoie isi pot lua "vacanta" mult visata :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...