Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

OldAsaph

nicio veste?

Recommended Posts

chiar credeti ca or sa joace doar cei de pe rds??  eu degeaba sunt pe rds ...pentru ce sa joc daca amicii mei nu pot intra. 

nu o sa mai joace nimeni curand daca nu se remediaza .

sau sa se duca rds-ul prin toata lumea sa le bage la toti internet de la ei sa se poata loga toti:))

Link to comment
Share on other sites

chiar credeti ca or sa joace doar cei de pe rds??  eu degeaba sunt pe rds ...pentru ce sa joc daca amicii mei nu pot intra. 

nu o sa mai joace nimeni curand daca nu se remediaza .

sau sa se duca rds-ul prin toata lumea sa le bage la toti internet de la ei sa se poata loga toti:))

Daca era cum zici tu eu nu puteam sa intru , neavand rds dar uite ca pot. S-a mai intamplat chestia asta , problema e undeva intre rds si cei care fac legatura intre provideri si serverul de mu , nu stiu exact unde. Dar de obicei s-a rezolvat de la sine , asa ca rabdare.

Link to comment
Share on other sites

:))) ce nu va puteti loga ci plecati? :)) las ca eu joc:)) desi imi pare rau pentru voi, asta e ceva mesaj politic: reveniti in tara sau nu jucati mu! :)) =))))

ok, problema sa rezolvat, puteti inchide aici, daca veti sa
continuati pe alt subiect nu am treaba, eu sunt ok:D Spor la lvl! (cei
ce puteti intra) :))

Link to comment
Share on other sites

:))) ce nu va puteti loga ci plecati? :)) las ca eu joc:)) desi imi pare rau pentru voi, asta e ceva mesaj politic: reveniti in tara sau nu jucati mu! :)) =))))

ok, problema sa rezolvat, puteti inchide aici, daca veti sa

continuati pe alt subiect nu am treaba, eu sunt ok:D Spor la lvl! (cei

ce puteti intra) :))

ce cocos poti fi,nu doar cei ce nu sunt in tara,nu pot intra,ci si cei ce sunt in ro si nu au net de la rds nu se pot conecta.Daca tie i`ti face placere sa joci cu 20-30 online  :face-lol:

Link to comment
Share on other sites

:))) ce nu va puteti loga ci plecati? :)) las ca eu joc:)) desi imi pare rau pentru voi, asta e ceva mesaj politic: reveniti in tara sau nu jucati mu! :)) =))))

ok, problema sa rezolvat, puteti inchide aici, daca veti sa

continuati pe alt subiect nu am treaba, eu sunt ok:D Spor la lvl! (cei

ce puteti intra) :))

ce cocos poti fi,nu doar cei ce nu sunt in tara,nu pot intra,ci si cei ce sunt in ro si nu au net de la rds nu se pot conecta.Daca tie i`ti face placere sa joci cu 20-30 online  :face-lol:

 

ma apuc de invazii :D

Link to comment
Share on other sites

asta cand ai de ales...dar cum eu sunt sinistrat aici fara prieteni...mai greu

oai cat sufleti pui in joc :)) vezi ca au facut astea nuj cate bok`uri +5 cat tu nu ai putut intra:))

Link to comment
Share on other sites

asta cand ai de ales...dar cum eu sunt sinistrat aici fara prieteni...mai greu

oai cat sufleti pui in joc :)) vezi ca au facut astea nuj cate bok`uri +5 cat tu nu ai putut intra:))

frate vb serios...eu stau in costa rica,si aici nu am nici un prieten...pe mu mai comunicam si eu cu romani si astea...m-am saturat de spaniola asta scarboasa...

Link to comment
Share on other sites

Pana rezolvam problema flood-ului, au fost blocate niste clase de ip-uri.

exista vreo aproximare a perioadei necesara rezolvari problemelor?sau ca sa stiu sa nu mai intru in fiecare zi sa incerc sa ma conectez...

deja devine obositor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...