Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nnbbb

serv 2

Recommended Posts

nu de schimbarea versiunii am zis rr db , chiar daca suna bine dar ideea este ca  sa golit servarul majoritatea a facut full si s-au plictisit  si din cate am vazut au ajuns cam toti cei full de aici pe alt servar , daca s-ar da rr la db cu o versiune noua sunt sigur ca toti de acolo  vor reveni aici iar linkmania ar prinde viata iar. De bine de rau linkmania ramane un servar stabil fata de altele.

Link to comment
Share on other sites

 a trekut shi revelion shi tot , vrem raspunsuri  . se rezolva cva sau ne kautam alt serv , dau scris k mai iau ink 20 insi daca plek de aici

kiar asha muci a ajuns linkmania ?

 

Acuma e bine fata de ce a fost pe fostul db.

Link to comment
Share on other sites

sunt sigur ca si cei din staff doresc functionarea serverului in parametrii normali, dar nu inteleg de ce nu stim nimic legat de aceasta problema. infara de raspunsuri : "aveti rabdare", "nu tine de noi", "e x-ulescu in concediu" nu primim nici un raspuns detaliat.

 

.

Link to comment
Share on other sites

no taci tu draga,ce ai vrea sa zica?nu putem face deocamdata din 6 in 6 ore?e clar ca ceva nu merge,e clar ca problema depaseste pe cine trebuie sa o rezolve si probabil intr-un final o sa se rezolve intr-un fel sau altul.

@apropo,La Multi Ani !! BICI! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu am jucat mu deloc pe db-ul acesta,vremea mea pe mu a apus de mult...Cu toate astea,urmaresc forum-ul zilnic din lipsa de ocupatie si din speranta unui reset la database.Din cate observ pe aici sunt probleme destul de majore,din cate am auzit s-a promis s3 la next db,cum au spus si multi alti playeri,s3 e o versiune foarte bug-uita care necesita foarte mult timp...Slabe sanse din punctul meu de vedere,din cate se observa cel putin in aceasta perioada....

O simpla intrebare am si eu:Daca aveti nevoie de ajutor dece nu-l cereti?Poate 2-3 persoane nu au ce face acasa si si.ar baga nasul ca sa ajute,poate ca sunt alti 2-3 care stiu sa faca cateva bug-uri,alti care incearca sa le caute,alti sa testeze.Poate nu aveti resurse financiare[bani],cereti ajutorul. pot paria ca mai mult de 3-4-5 playeri ar dona macar 5 euro ca sa mearga jocul cum trebuie.Asta nu pot sa inteleg.Intampinati fel si fel de probleme,dar niciodata nu am vazut un topic pe tema'' Ajutor Dorit''...

Link to comment
Share on other sites

 a trekut shi revelion shi tot , vrem raspunsuri  . se rezolva cva sau ne kautam alt serv , dau scris k mai iau ink 20 insi daca plek de aici

kiar asha muci a ajuns linkmania ?

 mi bine te-ai lasa de Mu si te-ai apuca de scris corect romaneste =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...