Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nnbbb

serv 2

Recommended Posts

Asteptam de doua saptamani sa refacem o alyantza si nu putem ca aly este inscris la CS,ija fa cv cu s2,dc se poate.

Pt moderatori care opereaza pe MuOnline,va rog frumos lasatine 1 topic deschis despre CS si nu ne inchideti, cum ati facut cu toate topicurile despre CS.Am stat 80-100 de playeri 3-4 ore sa facem Cs-ul si voi nu ne lasati sa discutam problema,cred ca un pic de respect meritam si noi.

Link to comment
Share on other sites

srv merge acum pe carbuni, trebe alt combustibil sa ruleze mai bine si cum e mai scump, trebe sa asteptam sa se ieftineasca :))

 

@ e naspa faza cu srv, si faza e ca mult timp a mers ok, pana cand sa luam cs-u de catre alianta Hustle :-? ( nu invinuiesc pe nimeni ) e doar ciudat

Link to comment
Share on other sites

srv merge acum pe carbuni, trebe alt combustibil sa ruleze mai bine si cum e mai scump, trebe sa asteptam sa se ieftineasca :))

 

@ e naspa faza cu srv, si faza e ca mult timp a mers ok, pana cand sa luam cs-u de catre alianta Hustle :-? ( nu invinuiesc pe nimeni ) e doar ciudat

la ce te referi ??

Alianta hustle ii de vina pentru tot ce ii rau pe lumea asta

Suntem prieteni cu  bin landen :)))

Link to comment
Share on other sites

Din cate am inteles membrul care se ocupa cu Server 2 + plangeri este "intr-un concediu" sper sa nu ma insel . asa am vazut pe server .De aceea nu sunt rezolvate si nu s-a ocupat nimeni . Nu o sa mai dureze mult pana se va rezolva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...