Jump to content
Mihnea

Candidatii la Primarie - pana la WIPE

Recommended Posts

Aici va depuneti CV-ul pentru postul de primar.

Model de inscriere :

Nick:

Level:

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Lista cu promisiuni:

Cateva date personale :

Cei care isi depun CV-urile vor fi analizati de catre staff-ul MTA LinkMania Land's si nu in ultimul rand de catre Game Masters MTA LinkMania Land's

Topicul va ramane deschis pana cand staff-ul va alege candidatii care vor merge mai departe

Rog sa posteze aici doar cei care vor sa candideze si nu in gluma , alte posturi inutile vor fi sanctionate cu warn up.

Edited by Mihnea
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick : Otz3larul

Level : 17

Biografie : Joc pe serverul de SA:MP Linkmania din luna Iulie a anului 2009. Am inceput prin a-mi lua jobul de carjacker ca sa strange niste banuti, sa pot creste in level. Cand am ajuns la level 6, am intrat in gangul Bikers. In cele trei luni petrecute ca membru Bikers, mi-am facut multi prieteni noi care m-au ajutat sa invat sa trag, sa imi dezvolt situatia financiara si sa imi cumpar o casa. Pe aceasta cale le multumesc lui Brook, Dizzzy si lui Coco pentru tot ce-au facut. Dupa perioada petrecuta in Bikers, am intrat in National Guard si am ramas acolo trei luni. Cand mi-am depus demisia pentru National Guard, ajunsesem la rangul patru. Fiindu-mi dor de perioada in care am fost membru Bikers, m-am alaturat Triadelui. Ajuns la rangul necesar pentru a infiinta o familie, am strans cativa membri cu care ma intelegeam bine si am infiintat familia Yakuza. Ajunsesem la rangul 5, insa intr-o zi am fost chemat de un prieten care tocmai fusese ales lider la Ballas, si am spus da. In cele trei luni ca membru Ballas am produs o surpriza. Am reusit sa castigam pentru prima data LS Supremacy. Drept multumire din partea liderului pentru modul in care am organizat membrii in lipsa sa, am fost desemnat cel mai periculos mafiot al lunii martie. Pe 14 aprilie mi-am incercat norocul aplicand in Hitman Agency, am fost acceptat de lider si am reusit sa trec testele. Cand am ajuns la rangul de Special Agent, mi-am depus candidatura pentru primarie si am reusit sa castig alegerile in fata contracandidatului Rohan. Dupa luna petrecuta ca primar, am revenit in Hitman Agency unde am ramas pana la wipe. La inceputul verii am depus o cerere pentru GM si am fost repartizat la The Mafia. Am incercat sa fac un nucleu al factiunii cu playeri cat mai experimentati, pentru a crea o imagine cat mai buna pe server. Pe 28 iulie 2011 am renuntat la postul de GM pentru ca nu mai aveam timp de joc si nu vroiam sa trag factiunea in jos odata cu mine. Am fost inactiv pana la inceputul lunii Aprilie, cand am depus aplicatie pentru a intra din nou in Hitman Agency. Am fost acceptat si mi-am facut treaba de Hitman timp de trei luni. Ajuns la rangul trei am decis sa renunt la jobul de hitman si sa raman civil pentru o perioada de timp. La inceputul lunii Septembrie am revenit in gangul Ballas si am ramas membru timp de o luna, ajungand la rangul doi. Am fost chemat de un coleg pentru a ajuta la dezvoltarea unui alt gang din aceeasi alianta, Bikers, si am acceptat. Am ramas membru Bikers pana in ziua de astazi, cand mi-am depus candidatura la primarie pentru a doua oara.

Lista cu promisiuni :

1. Voi organiza eventuri cat mai multe si cat mai des.

2. Voi indruma playerii noi pe /n.

3. Voi plati salarii jucatorilor cu level 1-5.

4. Imi voi lua munca in serios.

5. Voi incerca sa populez LV-ul si SF-ul prin organizarea eventurilor.

6. Voi asculta problemele oricarui jucator si voi incerca sa ajut daca imi va sta in putinta.

Cateva date personale :

Nume : Marius

Varsta : 17

Oras : Galati

Edited by Otz3larul
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick: Lolecs

Level: 24

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Lolecs s-a nascut in orasul Los Santos.El locuia impreuna cu familia lui intr-un apartament de langa plaja orasului.Era singur la parinti.Tatal lui era sofer de tir si mama lui era vanzatoare.A avut o copilarie fericita ferita de violenta.Tatal lui intr-o zi a avut un accident de masina si a ramas paralizat de la brau in jos.Deoarece tatal lui numai lucra a trebuit sa se mute.Ei s-au mutat intr-un cartier sarac al orasului unde erau multe bande.Lolecs nuprea iesea din casa,caci ii era frica ca o sa fie impuscat sau o sa il bata ceilalti copii.Dupa cativa ani tatal lui a putut din nou sa mearga cu ajutLoorul unor carje.Intr-o seara tatal lui s-a dus la magazin sa cumpere paine.Dupa o ora inca nu s-a intors acasa si Lolecs cu mama lui erau ingrijorati.Ei s-au dus spre magazin sperand cu nu s-a intamplat nimic cu tatal lui Lolecs.Cand au ajuns in fata magazinului au vazut politia,o ambulanta si multi oameni.S-au dus si ei sa vada la ce se uita lumea.Tatal lui Lolecs era in fata magazinului intins pe jos intr-o balta de sange.Mama lui Lolecs a lesinat cand si-a vazut sotul mort.Dupa o saptamana au aflat ca tatal lui Lolecss a fost ucis de catre membrii bandei Grove Street.Cand a implinit 18 ani Lolecs s-a angajat ca consilier al primarului.Dupa cateva luni in care a muncit din greu a strans destul de multi bani ca sa se mute impreuna cu mama lui din oras.Ei s-au mutat in orasul San Fierro.Lolecs s-a angajat ca taximetrist.Au dus o viata frumoasa pana cand mama lui s-a imbolnavit.Lui Lolecs nu ii ajungeau banii ca sa plateasca spitalizarea si medicamentele mamei lui.El a decis ca o sa intre intr-o banda si o sa se ocupe cu trafic de bande sa faca mai multi bani.In cateva luni mama lui s-a facut bine si cand a iesit din spital l-a intrebat pe Lolecs de unde a avut atatia bani.El i-a spus ca a intrat in banda San Fierro Rifa care erau rivali cu cei din Grove Street.Mamei lui nu ii placea ideea ca copilul ei face parte dintr-o banda si l-a rugat sa iasa din ea.Lolecs a ascultat-o pe mama lui si s-a angajat ca agent F.B.I.Intr-o zi cand era la munca a primit un telefon ca a avut o crima in apropierea casei unde locuia.II era frica sa nu fi patit ceva mama lui.Cand a ajuns acolo a vazut ca mama lui era moarta.Lolecs a aflat ca membrii mafiei The Mafia i-au ucis mama.Dupa moartea mamei lui si-a dat demisia din F.B.I si s-a decis ca o sa isi razbune parintii.S-a intors in banda San Fierro Rifa.Dupa ce i-a omorat pe cei care i-au ucis mama si tatal Lolecs sa alaturat celor din The Triads , banda rivala celor din TheMafia. TheTriads domina strazile iar el a hotarat sa ia o mica pauza si sa-si depuna CV la canditatura primariei din Los Santos.

Lista cu promisiuni:

*Promit ca voi posta in fiecare zii la Atributiile Primarului

*Promit ca toti playerii sunt egali si nu fac diferente.

*Promit ca imi fac treaba asa cum trebuie.

*Promit ca voi participa la sedintele celorlalte factiuni.

*Promit ca orice membru va avea sansa sa intre,iar aici o sa il invat sa devina un jucator mai bun.

*Promit ca ofer ajutor jucatorilor noi veniti pe server.

*Promit ca dau salariile jucatorilor de level 1-5 zilnic la ora exacta stabilita.

*Promit ca organizez eventuri usoare in fiecare zii,cu sanse mari de castig pentru jucatorii de level 1-5.

*Promit ca orice problema aflata in cadrul factiunii ii voi da rezolvare.

*Promit ca in fiecare saptamana va avea loc o sedinta unde vom discuta deschis orce problema.

*Promit sa raspund pentru orce fapta buna/rea pe care o voi face.

*Promit ca lista de promisiuni va ramane mereu tiparita la mine in minte.

Cateva date personale : Numele meu este Sebastian,locuiesc in Sibiu,am plecat spre o varsta frumoasa de 16 ani.Pasiunea mea este sportul,de mic practic fotbal.Sunt un timp comunicativ,deschis cu orice persoana si capabil sa ofer ajutor tuturor celor care au nevoie.

Edited by aLg0
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Fringe.

Nick:Cora

Level:13

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):Am inceput sa joc samp acum 1 sau poate chiar si mai mult.Am inceput prin a lua jobul de trcuker facand niste bani pentru a ma ridica in level.Facand level 3 am postat pentru politicieni,unde am ajutat aceasta factiune timp de trei saptamani inca cand era Juan primar.In acele saptamani am invatat regulile servarului,locurile si inca cateva lucruri necesare.Am participat la eventuri am fac bani si am crescut pana la levelul 6.Am intrat in SFR unde am invatat sa trag cu deagle,sa fac mats si inca niste reguli de fair-play.Am ajutat aceasta factiune la waruri si killuri pana la rank 3,cand am avut niste certuri cu liderul si am demisionat.Facand cateva saptamani de activitate m-am gandit sa aplic scoala.Aici Teo ma invatat niste lucruri foarte importante dar nu am stiut sa le respect si am fost demisionat dupa 2 saptamani deoarece primisesm 3 avertismente.Am cautat cateva factiuni potrivite dar nu am gasit pana cand am dat de Triade,aici a fost locul ideal.Am stat timp de 5-6 saptamani.Am ajutat aceasta factiune cu tot ce am putut,eventuri etc.Am stat aici pana cand a venit DRG ca lider.Am avut niste certuri cu acesta si am demisionat.Revenind la realitate m-am gandit sa aplicat iar scoala invatand mai bine ca data trecuta regulile.Am dat testele am trecut si am stat aici timp de 5 saptamani luand rank3.Am vandut multe licente trecand in aceasta factiune de 10 milioane.M-am gandit sa demisionez deoarece se facuse noua factiune bikerssi eram foarte incantat sa aplic aici.Intr-un sfarsit m-am decis si am aplicat.Am trecut testele foarte usor,am ajutat un timp factiunea pana cand nu am mai putut juca deoarece am ajut niste probleme in familie.Dupa vreo 2-3 luni m-am reapucat si am aplicat foarte increzator in LSV.Am continuate cu aceasta factiune pana in prezent.In ziua de azi mi-am depus demisia deoarece vreoiam sa aplic Hitman sau Grove Street.M-am razgandit si am depus aceasta cerere deoarece imi place sa ajut playeri de rank mic pentru a se dezvolta.

Lista cu promisiuni:1.Voi ajuta playerii noi pe /n

2.Voi organiza minim 3-4 eventuri pe zi

3.Voi plati playerii de level 1-5.

4.Voi incerca sa aduc playeri priceputi pentru a castiga faction championship

5.Imi voi respecta munca foarte in serios avand o activitate mare.

6.O sa ofer toate posibilitatile playerilor in aceasta factiune pana la wipe.

Cateva date personale :Nume:Robert

Oras:Piatra Neamt

Varsta:16

Sex:Barbat

Edited by Coraa
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick:Legendd

Level:19

Biografie(minim 500 de cuvinte) Salut ma numesc Legendd si am inceput sa joc pe acest server din ianuarie 2012.Prima mea factiune a fost Consilierii unde am castigat primii mei bani pe cand era Kiddo primar. Cand am crescut in level mai mare adica 4 m-am alaturat celor din SMURD deoarece nu era activitate deloc in Consilierii acolo am stat o perioada scurta pana la level 6.M-am alaturat celor din DNB unde am stat pana la rank 2 deoarece nu prea m-am inteles cu membrii.La level 8 m-am alaturat celor din FBI unde am trecut testele cu brio acolo am stat 2 / 3 luni unde am absolvit rankul 3 Special Agent dar am fost dat afara deoarece am fost inactiv.Dupa ce mi-am reinceput activitatea m-am alaturat celor din PD unde styler si mike m-au invatat lucruri noi.Acolo am stat pana la rank 2 deoarece vroiam sa incerc la Hitman Agency.Acolo am picat testele nu stiam unde sa intru dar kvL mi-a spus sa il ajut cu factiunea.Astazi mi-am depus CV-UL la primarie si sper ca voi trece mai departe

Lista cu promisiuni :

- Promit ca voi ajuta fiecare player indifirent de levelu acestuia

- Promit ca voi ajuta orce player nou venit pe server pe /n

- Promit ca voi face in fiecare zi cate un event cu un premiu mare

- Promit ca in fiecare saptamana va fi o sedinta in cadrul factiunii

- Promit ca in fiecare zi voi acorda salariile playerilor de level 1 - 5 in fiecare zi

- Promit ca voi discuta orce problema in factiune

Cateva date personale :

Ma numesc Andrei sunt din Ploiesti am 16 ani sunt o persoana comunicativa , de treaba si voi ajuta pe orcine

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bortos

Level: 10

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): bortos sa nasuct in san fierro si trebuia sa munceasca pentru bani

si luat jobul de taxi a muncit cat a putut si nu a castigat niciun ban

intr-o zi bortos sa mutat in los santos unde sia gasit un job nou(camionagiu)

bortos a facut multi bani si multi prieteni din toate mafiile si din alte clanuri

si un sofer personal care il ducea peste tot unde vroia

aopi bortos sa intors in san fierro si a intrat intr-o mafie foarte misto care se ocupa cu arme

a reusit pana a fost dat afara ca nu a putut veni la o sedinta.

acum bortos incearca sa intre iar si sa isi indrepte greselile

bortos a intrat in Da Nang Boys dar a facut o greseala si a fost dat afara dar inainte de asta a fost la multe war-uri si killuri

Oare va intra bortos din nou in The Triads?

Bortos a intrat in Triads si a facut multi bani din vanzare de materiale si multe altele.

Acum Bortos e in Hawai si se va intoarce pe 17 august 2012.

Bortos sa intors si sa schimbat multe in Triads,cea ce la facut sa isi dea demisia.

Acum Bortos va venii in The Mafia oare va fi acceptat?

Bortos a fost acceptat mafia dar a fost demis pentru o greseala.

Dupa cateva zile bortos a intrat in consilierii si a fost promovat in data de 10.09.2012 cu rankup 2

Bortos a facut multe interviuri si reportaje care a ajutat poporul

De atunci Bortos a facut mai multe interviuri si a ajutat factiunea

Cand Bortos a reusit sa le deschida black listul au inceput sa aplice mai multi.

Acum Bortos este plecat in vacanta cine stie cand se va intoarce.

Bortos sa intors a facut rank up 3.

Cand priamarul bytza a plecat a facut rnak 4 de la acesta.

Apoi la ajutat pe Ozon. sa devina primar.

Si a reusit.

Bortos a facut multe interiuv/reportaje a ajutat factiune.

Ozon. la pedepsit pe Bortos cu rank down 3 pentru o greseala.

Pana la Urma Bortos a fost demis si a Aplicat The Triads.

Acum Bortos este The Triads si este in Familia Yakuza.

Dupa cateva zile a venit timpul sa se aleaga un nou Primar.

Bortos va candida la postu de primar.

Oara Bortos va avea acel CV? Oare Bortos va fi ales Primar?

Lista cu promisiuni:

Promit sa fac multe eventuri daca voi fi ales primar

Voi da salarii mai mari pentru playerii de lvl 1-5

Voi ajuta fiecare player in parte daca va avea nevoie

Voi face si unele eventuri mai speciale cum va place voua playerilor si voi fi foarte bun cu voi.

Fiecare player care va avea nevoie de ajutor va primii ajutor din partea mea si a Politicienilor,

Cateva date personale :

Ma numes George invat la Scoala liviu Vasilica cu clasele I-VIII din Comuna Plosca Judetul Teleorman.

Sunt un om care ii place sa glumeasca si putin serios in unele cazuri.

Edited by Bortos
Link to comment
Share on other sites

Model de inscriere :

Nick: SenSei

Level: 24

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

SenSei s-a nascut in spitalul din orasul Los Santos.Familia sa avea o gramada de bani. Tatal era mare mafiot,avea afaceri peste afaceri,unele ilegale,dar altele legale. SenSei nu a dus lipsa de nimic,dar de mic a fost pasionat de arme si de politica. A intrat in mafia tatalui sau,acolo unde a invatat sa manuiasca armele si sa isi faca legaturi in lumea mafiota,care il vor ajuta mai tarziu. A stat cateva luni in The Triads,acolo unde a ajuns un mafiot respectat si a parasit factiunea pentru ceva ce urma sa fie cea mai buna alegere din viata sa. A mers in Grove street unde a reusit sa castige Supremacy si gangul lunii. Dupa acea zi,ofertele au inceput sa curga pe banda rulanta. Liderii il chemau mereu cand aveau nevoie de ajutor,iar acesta nu refuza. In palmaresul sau destul de bogat, a mai adaugat cateva titluri pe parcursul carierei sale: Faction Championship cu Grove Street,respectiv Hitman Agency, Supremacy si Gangul lunii cu Ballas si membrul lunii in Da Nang Boys. SenSei a reusit sa-si schimbe identitatea si sa inroleze in politie,acolo unde era sub acoperire,iar mafiotiilor le era viata din ce in ce mai usoara,deoarece stiau toate miscarile oamenilor legii. De curand, SenSei a fost descoperit si luat in custodie de F.B.I. Cand urma sa fie transferat,gangul Grove Street,impreuna cu membrii sai neinfricati,au deturnat masina si l-au salvat pe SenSei. Acum el a ramas impreuna cu liderul Bytza si ceilalalti membrii sa duca factiunea unde trebuie sa fie si anume pe primul loc.

Lista cu promisiuni:

-Promit sa ajut playerii care or sa-mi ceara ajutorul.

-Promit sa dau salariile la timp in fiecare seara(ora 20:00)

-Promit sa fac peste 5 eventuri in fiecare zi.

-Promit ca voi participa la sedintele celorlalte factiuni,care imi vor cere acest lucru.

-Promit sa fac minim un event pe zi pentru playerii cu level cuprins intre 1-5.

-Promit sa fac cate o sedinta pe saptamana impreuna cu consilierii pentru a discuta problemele acestora,dar si ce se intampla pe server.

Cateva date personale : Ma numesc Andrei,am 17 ani si sunt din Oltenita. Practic fotbalul si sunt elev. Joc pe Linkmania din Decembrie 2011.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick: SpartaN16

Level: 13

Biografie: SpartaN16 s-a nascut in orasul Los Santos.De mic acesta si-a dorit sa devina medic pentru a ajuta ceilalti oameni si pentru a face ceva util.Dupa ce a terminat studiile, Spartan a devenit medic dar in orasul San Fiero.De-a lungul timpului Spartan a salvat multe vieti si a ajutat oamenii, ajungand la rank 4.Dupa 2 ani, Spartan si-a dat demisia fiinca tatal lui fusese ucis de membrii mafiei Yakuza si a dorit sa se razbune intrand in mafia La Cosa Nostra.Dupa 1 an de antrenamente a reusit sa intre in mafie.Dupa multe lupte cu membrii din Yakuza, Spartan si-a dat seama ca isi doreste sa faca din nou lucruri legale, in ajutorul oamenilor asa ca s-a dus in FBI.A fost mutat la cateva luni in Politie unde a facut o treaba foarte buna, reusind sa opreasca destul de multe crime.Vazand intr-o zi o lupta intre ganguri pe strada acesta si-a amintit de vremurile din mafie asa ca si-a depus demisia si a intrat in Grove Street.Dupa 4 luni Spartan a reusit sa obtina rank 4, ajutand factiunea foarte mult si omorand foarte multi rivali.Dupa un conflict in factiune Spartan a lasat gangul si a devenit taximetrist.Dupa 1 saptamana a fost sunat de un prieten si a fost invitat in Armata.Spartan a acceptat si a intrat in Armata unde a ajuns la rank 3.Intr-o incercare de a elibera Banca Los Santos, Spartan16 a fost ranit si exclus din Armata.Pentru a se razbuna Spartan s-a intors in gang de data aceasta in Ballas.Cand Spartan a primit rank 3, a decis ca a petrecut destul timp in factiune si a dorit sa incerce intr-una din factiunile sale preferate si anume Hitman Agency.Dupa cateva zile Spartan a fost acceptat si contactat pentru a da testele.A trecut testele cu brio si si-a inceput treaba de asasin platit.I-a placut atat de mult incat a petrecut aici foarte mult timp reusind sa obtina rank 4.In prezent Spartan16 se afla in factiunea Grove Street avand rank 5 si fiind in aceasta factiune de 9 luni.Grove reprezinta factiunea preferata a lui Spartan, aici Spartan s-a implicat cel mai mult, organizand factiunea in lipsa liderului la diferite eventuri, waruri etc.Reusind sa obtina multe titluri cu acest gang, si personal Locul 2 la A.A Cel mai periculos mafiot.Acum Spartan si-a depus CV-ul la primarie, dorind sa preia stafeta de la ozoN. si sa faca o treaba buna cu factiunea, in continuare, simtindu-se pregatit pentru sarcini noi si pentru a ajuta factiunea.

Lista cu promisiuni:

-Promit ca voi lua aceasta functie foarte in serios

-Promit ca voi da salariile playerilor de level 1-5 zilnic la ora stabilita

-Promit ca voi ajuta orice player care imi va cere ajutorul

-Promit ca voi organiza multe eventuri la care vor putea participa si playerii de level mai mic

-Promit ca voi organiza in fiecare saptamana o sedinta cu consilierii

-Promit ca daca voi fi chemat voi merge la orice factiune la sedinta

-Promit ca voi indruma consilierii spre factiuniile la care vor sa mearga in continuare

-Promit ca voi rezolva orice problema din factiune cat mai repede posibil si cat mai corect

-Promit ca nu voi tine cont de prietenii cand voi lua decizii

-Promit ca imi voi respecta promisiunile indiferent de ce se va intampla

Date personale: Ma numesc Robert, am 14 ani si 11 luni, sunt din orasul Bucuresti.Sunt in clasa a IX - a, imi place foarte mult sportul, de 8 ani fac diferite sporturi.Sunt serios, intelegator, ma tin de cuvant, imi place sa ma implic.Sunt membru al acestei comunitati de 3 ani si 9 luni, tot de atunci joc SA:MP pe acest server.

Edited by Overlord
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nick: Teils

Level: 20

Biografie(minim 500 cuvinte, aici veti scrie ce ati facut voi pe server): Poate ca ati mai citit si celelalte biografii din celelalte candidaturi si poate v-ati plictisit sa cititi tot aceasi poveste, asa ca in acest post, voi scrie o biografie despre ce am facut pe server si cum m-am distrat eu in ultimii 2 ani si cateva luni. Pe server-ul de samp al Linkmaniei joc din mai 2010, insa pe forum, mi-am facut tocmai pe 20 iulie 2010, pentru a face o aplicatie la compania Taxi. De cand ma stiu, am fost baiatul cu evenimentele organizate si in joc si pe forum. Indiferent ca aveam bani sau ca n-aveam, numele meu aparea mereu la /ad si in prezent pe /o. Imi aduc aminte ca organizam mii si mii de evenimente in vechiul GSLS. De la deagle event - era cel mai frumos si asteptat eveniment - pana la dice event sau alte duleuri 1 vs. 1 cu alte arme. Nu era singura locatie unde faceam evenimentele, uneori ma mai mutam si pe star tower - locul cel mai frumos pentru un dice 1 vs. 1 -. Din cate imi aduc aminte, pe atunci nu prea era "la moda" sa faci eventuri pe cladiri. Cum spuneam, am facut mii si mii de evenimente in joc, insa am facut si cateva pe forum. Evenimentele de care imi aduc aminte, sunt cu siguranta: "Campionatul mondial de deagle", care avea in descriere "Bullet for my enemy" si "Campionatul mondial de zaruri", care nu imi mai aduc aminte ce avea in descriere. "Campionatul mondial de deagle" a fost un esec total, de asta sunt cel mai sigur. Eram un simplu player ce trebuia sa organizeze peste 30 de playeri, deci nu prea aveam sanse de reusita. Acest lucru m-a motivat si m-a facut sa fiu mai responsabil si sa m-a facut sa invat unele lucruri legate de evenimente. Cel de-al doilea event, "Campionatul de zaruri" a fost un succes, trecand peste faptul ca peste jumatate dintre concurenti nu s-au prezentat, insa am fost ingenios si am gasit alti concurenti pe care i-am inscris pe toti. Dupa ce s-a dat wipe, am inceput in forta cu evenimentele!!! Am fost unul dintre primii playeri ce au facut un eveniment pe forum [Nu cred ca primii, insa m-am clasat pe acolo, prin primii 5]. Eventul se chema "Ghiceste zona", insa nu l-am putut duce la capat - am organizat doar 10-15 editii -, deoarece am avut o perioada de inactivitate, insa evenimentul e pe maini bune acum, sper. Cred ca am fost un exemplu bun de urmat pentru ceilalti, deoarece era inceput de server - tocmai se daduse wipe - si lumea nu prea avea bani, insa eu incercam ca din putinul pe care il aveam, sa le acord o sansa oamenilor sa faca un ban in plus. Pe langa acest eveniment, am organizat mii si mii si dupa wipe. Munca mi-a fost rasplatita la AUTUMN AWARDS, cand am luat titlul de cel mai bun organizator de evenimente dintre playeri .A, sa nu uit. Am mai facut un event pe forum intitulat Tournament Teams, care a fost un succes.. spun eu. Cam atat pot spune la capitolul evenimente.. Hmm, cu ce sa va mai dau pe spate :-? Pai, am ajutat multi playeri. In joc i-am ajutat cu bani si sfaturi, pe cand pe forum i-am ajutat cu un post bun [sunt cateva topic-uri pe la Help Zone la care le-am gasit rezolvarea]. Pe final, as vrea sa va impartasesc si cateva lucruri despre PREZENT. Fac parte din factiunea Da Nang Boys de mai bine de o luna. Ma inteleg foarte bine cu aliatii, insa si cu membri. Am numai cuvinte de lauda despre lider si membri, pot spune ca suntem cea mai unita factiune, mai pe scurt, suntem ca o familie. Cam acestea au fost cuvintele ce compun biografia, va multumesc!

Lista cu promisiuni: - Playerii ce vor avea nevoie de ajutor, nu vor fi dati la o parte! Ii voi asculta, iar cand or sa aiba nevoie de ajutor, voi fi acolo pentru a le da un sfat bun.

- Ma voi ocupa ca playerii cu level-ul cuprins intre 1 si 5, sa nu suporte din banii lor costul licentelor. Pentru acestea, le voi da eu personal bani si le voi arata cum se face cont pe forum si implict cum se face postul pentru a cumpara licentele.

- Voi organiza in continuare mii de evenimente.

- Imi voi plati consilierii in functie de reportajele si evenimentele facute.

- Voi organiza cursuri cu privire la regulamentul serverului cat si la regulamentul forumului, pe care le voi sustine eu personal alaturi de un consilier de incredere.

Nu pot formula prea multe promisiuni, deoarece nu cred ca le voi pune in aplicare pe toate si nu vreau ca playerii sa fie dezamagiti de mine. Daca voi fi ales ca primar, voi pune in aplicare mai multe promisiuni, pe care le tin secrete.

Cateva date personale: Ma numesc Riza Ionut, am 15 anisori si cateva luni si sunt din Ramnicu Valcea. Am fost la scoala generala cu clasele I-VIII "Take Ionescu" la mine in oras, unde am obtinut rezultate foarte bune, cred. In prezent, sunt boboc la colegiul national "Alexandru Lahovari", unde sper ca voi face o treaba buna ca elev si cine stie si ca presedinte al scolii. Sunt o fire foarte, dar foarte energica. Imi place basketul si calculatoarele foarte mult. Pentru cei interesati, ma puteti gasi la id-ul de Y!M: eu_oane.

"Votati Teils, un primar diferit in felul lui!"

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nick: sOuNdy

Level: 20

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): sOuNdy s-a nascut in orasul Los Santos, intr`o casa luxoasa de pe VineWood. Traia intr`o familie foarte bogata. La varsta de 6 ani tatal sau a murit spanzurat. El neavand o slujba a inceput sa livreze materiale prin oras descurcand-se cum se putea cu mama sa din banii pe care ii castiga. La numai putin de 2 ani de la moartea tatalui sau pe cand se intoarcea de afara sOuNdy a primit o teribila veste de la cei din Triads, ca mama sa a fost rapita. El neavand o alta solutie a plecat in cautarea mamei sale. In zadar. Nu a gasit-o. In acest decurs de timp el a fost ranit intr`o altercatie cu un membru Ballas. In cele din urma sOuNdy a fost nevoit sa stea 2 saptamani in spital. La numai putin de o saptamana dupa iesirea sa din spital, el sa gandit sa intre in Triade pentru a`si razbuna mama. El a fost acceptat si i`a facut o deosebita placere sa lucreze intr`o mafie. Intr`o buna zi, dimineata pe la ora 9:00 in fata portilor triadelor, 2 oameni imbracati frumos la costum negru, cu o camasa rosie au cerut intervenitia lui sOuNdy. Stand de vorba cei 3, au hotarat sa plece in investigarea cazului mamei sale. El nestiind ca sunt cei din Mafia, a fost legat. In baza Triadelor Symbol, Jie, TheSaboteur si RulleR erau ingrijorati de neprezentare sa la baza. Asadar, cei 4 au urcat in Huntely si au pornit in cautarea lui. Intre timp el se zbatea sa iasa din masina. Din fata se vedeau a fi niste gangesteri cu o masina verde, savanna. Erau cei din grove. Cele 2 masini s`au oprit. Lupta a inceput. Din spate se arata si cei din triads cu un huntely negru. Se dau jos din masina si incep a trage in cei 2 mafioti. In final, triadele si grovii reusesc sa-i doboare pe talhari. sOuNdy a jurat razbunare, si pleaca cu fruntea sus din Triade. Dupa cateva luni dupa mai multe discutii cu prietenii sai, a decis sa aplice in Hitman pentru a-i razbuna pe toti cei care i-au facut rau. Dupa o perioada buna petrecuta in Hitman, sOuNdy sa gandit sa-si depuna candidatura la primaria orasului Los Santos pentru o viata mai buna si pentru un nou inceput.

Lista cu promisiuni:

• Promit sa nu abuzez de functie.

• Promit sa nu discriminez niciun player si sa interactionez cu ei.

• Promit sa raspund fiecarei intrebare pe /n.

• Promit sa acord salarile playerilor de level 1-5 zilnic.

• Promit sa respect fiecare promisiune.

• Promit sa fac eventuri in fiecare zi.

• O sa fiu drept in fiecare decizie pe care o iau.

Cateva date personale : Porojan Mihai, 16ani, Bucuresti.

Sunt o persoana foarte ambitioasa , curajul care il am, ma face ca realizarile sa fie pe masura daruintei mele in tot ceea ce fac , iar realizarile personale sunt multe. Spre final vreau sa spun ca tot ceea ce fac este cu un anumit scop care ma face sa doresc sa obtin ceva cu o mai mare intensitate , sa lupt pentru acel ceva si cel mai important sa-l castig cu toate ca si concurenta este mare si de foarte mult corectitudinea lasa de dorit.

Cel mai bun sa castige.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: iloverap08

Level: 10

Biografie:

M-am apucat de sa:mp acum 2 ani jumate, cu niste prieteni. Scopul nostru era distractia, nicidecum banii sau altele. Aflasem de comunitate dinainte sa ma apuc de samp, mai urmaream topicurie, dar fara cont. Cum m-am apucat de acest frumos joc, prima comunitate a fost LinkMania, unde am si ramas in ziua de azi. A fost un server care pur si simplu mi-a intrat la suflet, intr-un fel eram foarte bucuros cand ma plimbam cu masina, cu alti playeri, sau cand imi faceam prieteni. Prima mea factiune a fost Medici, pe vremea aceea Dianne lider. Am fost foarte bucuros cand m-a acceptat, si chiar mi-am luat job-ul in serios. Primele sedinte, primele prime erau cu totul altceva pentru mine. Aici am invatat unele lucruri, care mai tarziu m-au ajutat in viata reala. Medicii s-au desfintat, asa ca am intrat in Los Santos Vagos, unde erau toti cunoscutii. Primul gang, si cel mai frumos, pe vremea cand era lego_kid lider. N-am stat mult in gang, deoarece s-a desfiintat. Am plecat in License Faction. Aici am ajutat playerii incepatori cu probleme tipice, si am fost foarte corect cu acordarea licentelor. In scurt timp am fost ales instructorul lunii mai 2010. Am facut eventuri, am detinut cluburi unde m-am comportat ca un adevarat lider. Am mai intrat in Grove Street, pe vremea lui skol si recnet lider unde m-am distrat cel mai tare. Pe vremea aceea Grove Street era cel mai bun gang. Imi placea la nebunie sa fac war-uri si sa merg la kill cu membrii gangului. Apoi am intrat la consilieri pentru a-l ajuta pe Adi la primarie. Dupa ce s-a terminat mandatul sau, am plecat in The Triads, pentru lego_kid, DaddyYankee si altii. Aici am castigat SA Supremacy in august 2010. Am fost invitat in Da Nang Boys, iar nu dupa foarte mult timp am aflat ca se va da wipe, asa ca m-am retras. Cand m-am retras detineam peste 2 miliarde in banca, skin cumparat si aveam level 27. Am mai jucat pe server 'din umbra' rareori, iar din luna septembrie a acestui an m-am reapucat oficial. Am intrat la politicieni. Primarului i-au placut articolele si reportajele realizate de mine, si mi-a propus sa fiu mana lui dreapta. L-am refuzat insa, si m-am intors la viata de gangster, in Grove Street. N-am stat mult, si am intrat in Scoala, deoarece numai puteam sa activez asa mult. Acum vreau sa candidez la functia de primar si sa demonstrez ce pot!

Lista cu promisiuni:

• Promit sa postez zilnic in Atributiile primarului.

• Promit sa deschid programe noi prin care, cu ajutorul consilierilor, voi ajuta toti cetatenii cu orice fel de probleme.

• Promit sa dau salariile, sa recrutez consilieri capabili si sa fiu un lider bun.

• Promit sa merg la sediintele factiunilor, sa fac eventuri unice si sa platesc monitorul oficial.

• Promit sa-i tratez pe toti in mod egal, si sa nu abuzez de functie.

• Promit sa iau in serios functia, si sa fiu responsabil.

• Promit sa nu uit aceste randuri, si sa imi amintesc mereu ceea ce trebuie sa fac.

Cateva date personale :

Ma numesc Bogdan, sunt din Constanta si am 17 ani. La calculator petrec in medie 6 ore pe zi, acestea dedicate serverului si forumului.

Edited by RAPz
Link to comment
Share on other sites

Nick:TheMurdockk

Level:21

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):Salut.Ma numesc TheMurdockk si m-am nascut in orasul Los Santos akm 15 ani.Am inceput pe acest server datorita unui prieten care juca si el si anume Advanced12.L-a inceput mi-am luat jobul de trucker,unde livram marfa in diferite destinatii.O data ajuns la level 3,am aplicat la politicieni pe cand era primar The_Game si am trecut testele.Dupa cateva luni,ajuns la level 7 am dorit sa aplic la factiunea mea de suflet si anume Underground Street Tuning.Am iesit din politicieni cu rank2,si am aplicat UST.Am fost acceptat pentru teste,pe cand era lider Panther si am reusit sa trec de aceste teste.Dupa cateva luni m-am hotarat sa incerc intr-un gang.Am iesit din UST cu rank3 si am aplicat la San Fiero Rifa,pe cand era lider Hkr.Am fost acceptat si am reusit sa trec testele.Dupa catva timp am iesit din SFR cu rank 2,si am aplicat LSV,pe cand era lider Mishka.Am petrecut o perioada c-am scurta in acest gang deoarece nu prea era activitate in acel timp.Iar akm sunt membru Ballas cu lider Camorra.Consider ca am ajutat destul de mult playeri cu bani si cu tot cu ce era nelamuriti.In toate factiunile in care am fost mi-a placut sa comunic cu colegii sa glumesc intr-o anumita masura,si mi-am facut o multime de prieteni:Aurica18cm,Teils,Camorra,Negru,RyPz0r,Catutzu,PublikD,Steel si multii altii.Am organizat multe eventuri in ultima perioada,am preferat mai mult eventurile deagle 1 vs 1 deoarece am o pasiune sa organizez acest gen de event,dar si celalate tipuri de evente.Este prima mea candidatura si sper sa trec mai departe.Pentru cei care vor sa ma cunoasca mai bine introduceti id-ul meu se messenger:roberttt2007

Lista cu promisiuni:

1.Promit ca o sa ajut playeri incepatori.

2.Promit ca o sa imi platesc consilieri datorita activitatii lor.

3.Promit ca o sa le dau salarile zilnic celor cu level 1-5

4.Promit ca o postez in fiecare zii la atributiile primarului

5.Promit ca o sa organizez eventuri foarte des si multe.

6.Promit ca nu o sa fac diferente intre playeri pentru mine toti sunt egali.

Cateva date personale :Ma numesc Lorinc Robert,am 15 ani si 4 luni si sunt din orasul Vulcan,jud Hunedoara.Am facut scoala generala nr.4 Vulcan,unde am avut rezultate bune si un elev bun.Acum sunt licean la Colegiul Tehnic Mihai Viteazu Vulcan si sper sa am rezultate bune cum am avut si in generala.Practic tenisul de camp de 2 ani 6 luni,ador acest sport si sunt pasionat de calculatoare.Cum am spus mai sus pentru cei care vor sa ma cunoasca sa ma contacteze la id-ul meu de messenger:roberttt2007

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: OgLoc

Level: 17

Biografie: Salut.Joc pe serverul de SA-MP Linkmania din August 2009 cu numele Andy2010.La inceput nu ma jucam pentru bani,case,bizuri ci doar ca sa ma distrez cu prietenii mei.Dupa 2 luni am inceput sa inteleg jocu cat de cat si m-am apucat sa strang ceva banuti ca sa pot intra intr-un gang dupa.Am aplicat in LSV pe vremea cand Lego_Kid era lider.In LSV a fost cea mai frumoasa perioada, mi-am facut multi prieteni : JustinPa, The_Game, Lego_kid, DaddyYankee, Cor3, Fresh, Nolimyt, Silver, Calypso si multi altii.Aici am castigat primul meu supremacy in aprilie 2010.Am iesit Dupa 7 luni din LSV cu rank4 cand s-a desfiintat factiunea si am fost repartizat in Triade tot cu Lego_Kid lider.In Triade mi-am schimbat numele in MrAndy.Tot in Triade au fost repartizati si JustinPA si The_Game si Fresh.Aici am mai castigat un Supremacy in August 2010.Dupa 7-8 luni in Triade s-a dat wipe.Dupa wipe am intrat in Grove cu The_Game lider unde am stat 2-3 luni. Nu am mai avut timp de joc si m-am lasat.M-am apucat iar in Ianuarie cu un alt cont OgLoc. Am intrat in PD cu Sayid si Fullspeed lideri, dupa 3 luni JustinPA a fost pus in functia de lider Ballas si am venit sa il ajut. La inceput a fost destul de greu, eram putini dar in 2-3 luni Ballas a crescut foarte mult si am inceput sa castigam tot ce se poate.Aici mi-am facut multi prieteni: Smartass, Hitler, Salvatore, Aurica18, Sensei, Kwai, Gronkh, Rocco, Snappy, Cliford etc.In Ballas am castigat 2 Supremacy, cel mai puternic gang luna Septembrie si August si un Faction Championship si am fost membrul lunii August.Dupa 7 luni in Ballas JustinPA a fost promovat la admin level 2 si Hitler a fost promovat ca si GM la Bikers asa ca am iesit din ballas 90% din factiune si am intrat in Bikers sa il ajutam pe Hitler. In prezent sunt inca in Bikers dar m-am gandit ca ar fi timpul sa imi depun candidatura la primarie sa incerc ceva nou.

Lista cu promisiuni:

1. Promit ca o sa postez zilnic la atributile primarului.

2. Promit ca nu voi lasa nici o problema nerezolvata

3. Promit ca o sa dau salarile la timp in fiecare zi.

4. Promit ca o sa ascult toate nevoile si problemele jucatorilor si voi incerca sa le rezolv

5. Promit ca o sa fac multe eventuri interesante

6. Promit ca sa iau functia in serios si nu o sa abuzez

Cateva date personale: Ma numesc Andrei, sunt din Bucuresti, am 18 ani si sunt elev.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nick: RemiX.

Level: 14

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Ma numesc RemiX . si am inceput sa joc pe acest server pe la sfarsitul lui 2009 . Prima data cand am inceput sa joc nu stiam prea multe si am cerut ajutorul unui coleg de clasa pe nume Florin_GL care mi-a spus de serverul Linkmania si ii multumesc pentru aces lucru . Pentru inceput mi-am luat un job pe nume Hot de masini deoarece era foarte usor si castigam bani frumusi din acest job.Am activat ca civil pana la level 7 , pana cand mi-a spus un Gangster daca vreau sa intru in Da Nang Boys , eu am acceptat si am aplicat pentru factiunea Da Nang Boys . Cand mi-a dat liderul Th3_God invite in factiune trebuia sa trec niste teste pentru a intra in gangul lui . Testele le-am trecut cu succes deoarece ma ajutat si el . In acea factiune am stat timp de 7 luni deoarece aveam niste colegi de gasca , ei se chemau Junyoru , Sync , Ovidiu700 si multi altii . La un moment dat mam gandit sa ma duc si in alte factiuni sa vad cum e si am demisionat din gangul Da Nang Boys . Am stat civil o perioada dupa care am aplicat in Los Santos Vagos unde era Lider Lego_Kid , dar nu am stat mult timp deoarece ma dat afara . Peste ceva timp mam gandit sa aplic in alta factiune pentru ami face prieteni noi si am aplicat in Grove Street acolo membrii erau foarte de gasca si mam imprietenit repede cu ei , pe acestea ii chema Jayz , [_DeeJay_] , Andywwe , RecNet , FunCky si multi altii . In Grove Street am stat pana la Rankul 4 numit Gangsta Boy . Cand mi-am depus demisia colegii actuali imi spuneau sa imi retrag demisia deoarece eram foarte de treaba , dar vroiam sa incerc si alte factiuni de genul F.B.I. . Dupa o perioada lunga de activare pe server mam gandit sa imi cumpar o casa dar toate erau ocupate , pana intr-o zi cand imi da /w Boom si imi spune daca vreau o casa in Las Venturas . Eu i-am spus ca vreau si l-am intrebat unde e casa , el mi-a spus ca daca vreau casa sa ii dau 30milioane , eu nu stiam ca putem fi setati pe 0,dar din fericire am scapat , si i-am dat 30.000.000$ si el a dat sell la casa , care era in valoare de 200.000.000$ . Cand am luat casa eram fericit ca in sfarsit am si eu o casa . Peste putin timp am facut schimb de casa pe un Biz care costa si el 50milioane . De atunci am inteles cum sta treaba pe server cu banii , casele si bizurile . In prezent am Level 14 si fac parte din factiunea Underground Street Tuning si ma inteleg bine cu colegii din actuala factiune care se numesc Sorin care este si Liderul factiunii , Bebe, Torredo , Kaimacu , Mih@y , Gadget , Daniels , .dancer. , Hawnnibal . Cam atat am avut de povestit din experienta mea pe Linkmania , va salut cu respect si va multumesc ca mi-ati citit Biografia .

Lista cu promisiuni:

1. Promit ca o sa fac eventuri multe.

2. Promit ca o sa dau salariile la timp playerilor Level 1/5,doar daca nu intervine vreo problema.

3. Promit ca o sa fiu activ si sa va ajut cu ce aveti nevoie.

4. Promit ca nu o sa maresc taxele.

5. Promit sa ma duc la sedintele factiunilor daca ma cheama.

Cateva date personale : Ma numesc Adrian Valentin , am 19ani , sunt din orasul Galati , am 55kg , inaltime 1.70 .

Edited by remixgl
Link to comment
Share on other sites

Nick:Danutzu

Level:27

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):Danutzu s-a nascut intr-un mic colt al orasului Los Santos.Tatal lui era un om de afaceri iar mama sa nu putea veni asa des la el deoarece era plecata in alt oras pentru o suma mai mare de bani.Danutzu vazand ca familia lui este aproape destramata a plecat si nu sa mai intors.S-a angazat la o echipa de smurd unde acolo a muncit si a invatat foarte multe lucruri noi.Sperantele lui erau mari ca o sa mai ramana in acest departament dar a plecat din cauza unor probleme de sanatate.A decis sa se duca intr-o alta parte a hartii numinduse Sf.A stat in chirie pana a gasit un loc de munca ,acela fiind omorarea rivalilor.Pentru ca suma de bani era mica si dezavantajele de a intra la puscarie pentru o perioada mare de timp a decis sa plece din triadele.Avand chiria in Sf a plecat in Sfr o echipa mare cu un lider minunat,dar si aici erau dezavantaje asa ca a stat un timp pana ce a strans o suma de bani si un rank mare si a plecat in Ust o echipa si o familie bazata pe multa multa munca si multa precizie.El repara masini si ajungea cu succes la destinatia unde trebuia sa dea benzina, motorina,repararea masinilor si multe altele.Stiind ca locuinta lui este in Los Santos s-a intors acolo fiindui dor de prieteni si de vecini.A stat putin in fosta casa si sa dus in chirie la o cabanuta unde acolo se cauta si un loc de munca si acela fiind instructor auto,de avioane,barca si altele.Salarul era destul de mare ,prieteni destui si toate cele.A stat acolo o vreme pana ce a adunat cativa banisor si a decis cu lacrimi in ochi sa plece.Fiind trecut prin mai multe obstacole a decis sa se duca si el in Armata.Armata fiind grea a stat si a infruntat totul pana ce a facut rankul 3 ,dupa au inceput cerurile si nelemuririle si a decis sa isi dea demisia,a iesit din National Guard si sa dus tot intr-un departament dar acesta era cu totul special,membri activi,lideri super de treaba,membri de treaba si seriosi ,a stat un timp pana a intrat in atf,iar dupa a fost retrogradat de la ramk 2 la 1.A stat asa sperand ca totul o sa fie bine din nou,dar liderul neplacandui de danutzu cum se comporta a fost demis.El spera sa mai intre in f b i dar pana atunci a aplicat la candidatii la primarie pentru a da dovada f b i-iului ca este in stare sa conduca un oras.Pana cand se v-a da wipe Danutzu v-a avea grija de politicieni,de oras si de toate problemele legate de oras,playeri si salariile playerilod de level 1-5.

Lista cu promisiuni:

-Promit sa dau in fiecare zi salarii membrilor.

-Promit solemn sa nu dezamagesc pe nimeni .

-Promit ca nu voi abuza de functie.

-Voi face saptamanal o sedinta cu consilierii primariei.

-Promit sa joc minim 4 ore pe zi.

-Promit ca o sa ajut playerii noi veniti.

-Promit ca imi voi respecta promisiunile dand dovada de seriozitate.

Cateva date personale :Ma numesc P.Danut,am 16 ani,locuiesc in Vaslui ,ocupatia mea este elev.

Edited by danutzu96
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Outkast

Level: 11 ( am vandut mult Respect Point)

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ):

Salutare.Ma numesc Andrei Tudor si am inceput sa joc pe linkmania pe 23 Martie 2010.Fiind prima oara cand joc San Andreas MultiPlayer,am avut foarte mare nevoie de ajutorul lui playOn,el fiind cel care m-a invatat sa joc.Am inceput prin a prelua comenzile jucatorilor,ca si News Reporter.A fost prima mea factiune,acolo familiarizandu-ma cu jocul.Am fost foarte fericit cand am primit primul meu salariu,de 30.000 $.. Imi amintesc ca am fost foarte fericit,prima oara cand am participat la un event organizat de un GameMaster,nu mai stiu exact de cine fusese facut.Pe atunci am fost determinat sa joc SAMP de multi colegi din clasa care se apucasera inainte,cum ar fi FuZzy,rvG,sHINNNe. si sOuNdy . Facand un level cu care puteam intra in gang-uri,mi-am depus demisia si am devenit membru Da Nang Boy's,pe timpul lui Junyoru.M-am simtit foarte bine mai ales ca era o factiune foarte buna.Am intrat aici ca sa ma remarc,pentru ca apoi sa aplic in Grove Street,pe care eu o vedeam ca o factiune foarte bine organizata,unita si pretentioasa.Pe atunci nu aveam gand-uri de Hitman Agency.M-am simtit foarte bine alaturi de colegii mei din DNB,si am descoperit ca deathmatch-ul este pasiunea mea.M-am descurcat bine si am avansat la rank 3 dupa care incet,incet factiunea incepuse sa se destrame.Dupa o perioada mi-am depus demisia si am aplicat in F.B.I,unde am fost si acceptat.Am petrecut o perioada foarte frumoasa si acolo,am fost avansat la rank 3 de catre lider-ul Florin,care pe atunci avea doar GM.Imi amintesc cum asteptam cu nerabdare mentenantele ca sa mi se reseteze toate crimele.Dupa o perioada de timp imi venise o mare dorinta sa intru intr-un gang,am incercat in Grove Street.Aici am stat mult timp pana ce am fost avansat la rank 3.A venit wipe-ul,care a durat o perioada destul de lunga de timp si am intrat impreuna cu colegii mei pe serverul BETA,acolo unde ne-am distrat ,deasemenea ,chiar daca nu era serverul oficial.Dupa wipe imi amintesc cum am vrut sa revin la loc in Grove,pentru ca imi placea.Atunci se schimbase si lider-ul(The_Game),cu care ma intelegeam foarte bine.In Grove am trait cea mai frumoasa experienta pentru ca aici mi-am facut cei mai multi prieteni: sKoL,The_Game,playOn,Kiddo,BobMarley,JustinPA,DizzY,LoVeLess,kidzeen.Am acumulat multa experienta in ceea ce priveste manuirea armei si m-am bazat pe acest atuu al meu.Dupa ce am stat aproape 4 luni in Grove Street si dupa ce fusesem promovat la rank 5,am aplicat in Hitman Agency,unde am fost acceptat de MItasik si am trecut la toate probele fara nici o problema. In momentul actual sunt din nou in Hitman Agency , factiunea mea preferata , in care toti membrii cunosc notiunea de "munca in echipa".Aici am fost promovat la rang 4 de catre liderul kidzeen si acuma muncim cu totii impreuna pentru a face factiunea din ce in ce mai puternica.

Lista cu promisiuni:

*Promit ca voi fi responsabil , tolerant , intelegator si imi voi lua munca in serios.

*Promit ca voi organiza sedinta saptamanal.

*Promit ca voi rasplati consilierii , pentru articolele care le vor realiza , indiferent de calitatea lor.

*Promit ca voi acorda salariile playeri-lor cu level-ul cuprins intre 1-5 in fiecare seara.

*Promit ca voi colabora cu politia de fiecare data cand este necesar.

*Promit ca ii voi trata pe absolut toti player-ii in mod egal ,nu voi face diferente.

*Promit ca voi accepta aboslut toti player-ii care vor aplica in aceasta factiune , pentru a-i invata notiunile elementare pe acest server ,bineinteles daca respecta cerintele minime.

*Promit ca organizez eventuri atat pentru player-ii cu level mare , cat si pentru cei de level mic.

*Promit ca orice problema intre membrii factiunii va fi rezolvata .

*Promit ca nu o sa tin cont de prieteni ,atunci cand o sa trebuiasca sa iau decizii .

Date personale:

*Numele meu este Andrei Zatreanu,am 17 ani,sunt din Bucuresti,practic Dans Sportiv de 5 ani de zile. Sunt prietenos si pot spune eu, ca sunt o persoana de mare incredere , te poti baza pe mine in orice fel de situatie. Imi place sa ajut comunitatile pentru care mi-am petrecut niste ani buni ( 2 ani si 11 luni ) , in cazul Linkmaniei.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Luigy [ Smiley ]

Level: 24

Biografie: Totul a inceput pe 3 Octombrie cand s-a nascut Luigy. Acesta s-a nascut in orasul Los Santos. El provenea dintr-o familie unita, fericita si cu o stare materiala moderata. In orasul Los Santos a venit o vremea foarte grea pentru toti cetateni. Parinti lui au ramas fara bani, acestia au fost nevoiti sa se mute in orasul Las Venturas la niste prieteni de familie. Tatal sau s-a anagajat ca Manager la un Casino vestit din Las Venturas. Dupa o luna de munca , a primit salariul bine meritat. El s-a hotarat impreuna cu un prieten sa isi incerce noroc la Casion-ul unde lucra.A fost o zi norocoasa. Ei au castigat o suma foarte mare de bani la Casino. Au deschis un Casino. Luigy se ocupa de administratia cazinoului.Acolo a cunoscut foarte multi oameni , si-a facut prieteni si incet , incet a inceput sa joace si el la Casino. Nu a fost decizie proasta. A inceput sa castige foarte multi bani. Afacerea de familie mergea foarte bine. Rugat de tatal sau , Luigy a ramas sa inchida Casino-ul si sa predea bani la banca. Mai multi membrii Ballas au intrat in Casino inarmati cu AK47 si Deagle. Ei l-au amenitat pe Luigy ca daca nu le dau banii doriti o sa ii omoare familia. Acestia au plecat cu bani familiei.Speriat , Luigy a chemat politia. Politia a cerut ajutorul F.B.I pentru a investiga cazul. A durat o vesnicie.In cele din urma F.B.I le-a spus familiei ca nu au putut gasi pe nimeni.Luigy dezamagit , a inceput o investigatie pe cont propiu.Fara succes. El a dorit razbunare pentru el si familia sa. El a gasit sprijin de la Leader-ul Gang-ului Da Nang Boy , JunYorU. El l-a facut un membru al Gang-ului. Acolo si-a facut foarte multi prieteni adevarati , a capatat experienta de viata si nu in ultimul rand , razbunare. Luigy era rival cu Ballas. El a comis o multime de infractiuni precum : Trafic de arme , Trafic de Droguri. Mai tarziu a realizat ca razbunarea nu este o solutie. A iesit din Da Nang Boys dar a ramas prieten foarte bun cu JunYorU dar si cu ceilalti colegi. A incercat sa intre in F.B.I si a reusit. A obtinut merite foarte bune pentru cazurile rezolvate si infractorii arestati. A promovat si a devenit respectat. Mai tarziu a iesit din F.B.I si cu ajutorul Directorului Agentiei Hitman , kidzeen a devenit membru` al Agentiei.Luigy a fost capabil si demn de meseria lui , dar tot nu se simtea implinit. Acolo a gasit un colectiv unit , capabil dar si prieteni adevarati. Dupa ce si-a asumat un risc foarte mare de a indeplini contractul pe un om foarte important , acesta a fost foarte aproape sa fie ucis de catre politie. A iesit din Agentie , multumindu-i lui Kidzeen pentru sansa oferita.Luigy si-a pastrat respectul fata de Kidzeen si de Agentiei. Dar el a fost nevoit sa urmeze o alta cale , calea dreptatii. A urmat Academia de Politie si facultatea de Drept. A intrat in Los Santos Police Departament cu ajutorul lui sNs. In Police Departament s-a maturizat, a inteles ca puterea aduce cu sine si responsabilitati mari. Acum, el doreste sa preia conducerea orasului Los Santos pentru a realiza o schimbare in istoria orasului Los Santos.

Motto: Fie ca cel mai bun sa castige !

Lista cu promisiuni:

- Sedinte saptamanale

- Event-uri speciale pentru playeri level 1 - 5

- Voi ajuta fiecare cetatean care imi cere ajutorul

- Voi recruta consilieri capabili

- Salari zilnice

- Voi ajuta cetateni in organizarea event-urilor

- Voi fi activ

- Event-uri zilnice

- Voi fi prezent la sedintele factiunilor

- Nu o sa promit ceva ce nu pot realiza

Date personale:

Nume: Vlad

Oras: Ploiesti

Ocupatie: Elev

Edited by Smiley
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick: Ionut

Level: 42

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut,ma numesc Ionut si am inceput sa joc pe svr linkmania din vara anului 2009,prima factiune a mea a fost LCN,dupa scurt timp s-au bagat factiunile noi si a trebuit sa aleg alta factiune,am fost in bikers unde am stat o luna,dupa am fost in LSV in care am stat 5 luni(rank 5) cu florin GM,florin a renuntat nu avea rost sa mai stau LSV ca pentru Florin am intrat,dupa am intrat in Police Departament,acolo am stat 1 an(intre timp s-a dat si wipe,dar tot PD am intrat ca imi placea foarte mult organizarea,erau lideri capabili..)dupa care am fost ales ca GM la Armata,am stat in armata 5 luni intre timp s-au schimbat vro 3-4 lideri,era cam aiurea ca trebuia sa colaborezi cu el,nu prea dadeam de el cu sedintele cu rank-ul...,pana la urma am fost mutat la DNB unde am stat tot asa 5-6 luni,am facut si acolo ce am putut dupa care am avut niste probleme si a trebuit sa renunt(nu am stat sa tin locul ocupat),dupa ce am rezolvat problemele am aplicat in bikers si am stat si acolo ceva timp si dupa am luat lider la The Triads,dupa 3 luni am fost demis si am aplicat la Hitman unde sunt si acum.

Lista cu promisiuni:

-Voi ajuta playeri de lvl mic sa invete sa joace samp si sa castige bani dupa ce se da wipe.

-Nu voi fura ca ceilalti hoti.

-Voi fi activ si promit ca o sa ajut toti playeri cum pot,daca pot.

Cateva date personale : Ma numesc Nae Ionut Cristian,am 17 ani si sunt din Ludesti.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Gronkh

Level: 24

Biografie(minim 500 cuvinte ,aici veti scrie ce ati facut voi pe server ): Salut, incep prin a ma prezenta. Ma numesc Alex, sunt din Resita si joc SA:MP pe LinkMania de 6 luni. De la inceput din perioada de 'acomodare' daca o pot numi asa mi-am facut multi prieteni si am incercat sa imi dau interesul in cea ce depindea de mine. Imi doresc functia de primar si asa ajung aici cu o aplicatie. In trecutul meu pe server am fost membru a 3 factiuni: Hitman timp de aproximativ 2 luni unde am detinut rank 2, Ballas aproximativ 3-4 luni unde am detinut rank 3 si acum FBI de 2 saptamani. Am activat in mai multe cluburi si am avut si un event pe forum 'NRG Stunt Tournament'. Acum am sa va vorbesc despre motivul din cauza caruia cred ca sunt potrivit pentru a deveni primar, am o activitate destul de buna petrecand pe server in jur de 4 ore pe zi, sunt o persoana calma, nu caut sa fac rau nimanui si mai ales faptul ca imi doresc extrem de mult sa arat ca pot conduce o factiune (acest lucru ar putea sa ma ajute pe viitor).

Lista cu promisiuni:

Nu am sa fac prea multe promisiuni, mai bine putine si de care sa ma tin cu strictete.

• Am sa acord salari zilnice

• Am sa ajut jucatori de level mic sau chiar si pe cei cu level ceva mai mare daca este nevoie

• Voi incerca sa formez jucatori care urmeaza sa intre in Consilieri, sa le dau sfaturi si sa ii indrum catre viitoare factiuni in functie de cea ce le place si cea ce pare a li se potrivi.

• Sedinte saptamanale, eventuri zilnice, sa ma ocup de tot cea ce tine de factiunea Consilieri pe forum cred ca se intelege de la sine.

• Promit ca nu voi abuza de facilitatile functie de GM.

Cateva date personale :

Ma numesc Alex, am 18 ani si sunt elev in clasa a XII-a liceu teoretic. Daca credeti ca mai doriti si alte detali despre mine imi puteti da un PM.

Edited by Gronkh
Link to comment
Share on other sites

Nick : Mih@y.

Level : 9 si am avt si 7 :D dar era numele naspa si m-am reapucat iara

Biografie : Joc pe serverul de SA:MP Linkmania din luna Iulie a anului 2009. Am inceput prin a-mi lua jobul de carjacker ca sa strange niste banuti, sa pot creste in level. Cand am ajuns la level 6, am intrat in gangul Sfr. In cele trei luni petrecute ca membru sFr, mi-am facut multi prieteni noi care m-au ajutat sa invat sa trag, sa imi dezvolt situatia financiara si sa imi cumpar o casa. Pe aceasta cale le multumesc lui Bortos Kvl si the0d0r ca m-a invatat sa joc :D pentru tot ce-au facut. Dupa perioada petrecuta in sFr am intrat in Bikers si am ramas acolo trei luni. Cand mi-am depus demisia pentru Bikers, ajunsesem la rangul patru. Fiindu-mi dor de perioada in care am fost membru Bikers, m-am alaturat Triadelui. Ajuns la rangul necesar pentru a infiinta o familie, am strans cativa membri cu care ma intelegeam bine si am infiintat familia Yakuza. Ajunsesem la rangul 2, insa intr-o zi am fost chemat de un prieten care tocmai fusese ales lider la Ballas, si am spus da. In cele trei luni ca membru Ballas am produs o surpriza. Am reusit sa castigam pentru prima data LS Supremacy. Drept multumire din partea liderului pentru modul in care am organizat membrii in lipsa sa, am fost desemnat cel mai periculos mafiot al lunii martie. . La inceputul lunii Septembrie am revenit in gangul SFR si am ramas membru timp de o luna, ajungand la rangul doi. Am fost chemat de un coleg pentru a ajuta la dezvoltarea unui alt gang din aceeasi alianta, Bikers, si am acceptat. Am ramas membru Bikers pana in ziua de astazi, cand mi-am depus candidatura la primarie pentru a doua oara.

Lista cu promisiuni :

1. Voi organiza eventuri cat mai multe si cat mai des.

2. Voi indruma playerii noi pe /n. Si ii voi ajuta cu unele sume de bani

3. Voi plati salarii jucatorilor cu level 1-5.

4. Imi voi lua munca in serios.

5. Voi incerca sa populez LV-ul si SF-ul prin organizarea eventurilor.

6. Voi asculta problemele oricarui jucator si voi incerca sa ajut daca imi va sta in putinta.

Cateva date personale :

Nume : Mihai

Varsta : 14

Oras : Ploiesti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...