Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

I am Mitzu

Linkmania SA:MP Episodes

Recommended Posts

Ideea unui serial mi-a venit cand am inceput sa filmez pentru Linkmania Movie Awards :)

Filmul de acolo nu a fost prea bun dar mi-am dat silinta si am creeat primul episod din seria Linkmania SA:MP Episodes .

O sa fie un episod pe saptamana sau la 2 saptamani , depinde de timpul liber pe care il am .

In acest topic o sa postez fiecare episod .

Linkmania SA:MP Episodes | Episodul 1 - Aparente Inselatoare

O Productie marca BMS & Linkmania SA:MP Lands

Producator : TheFacebook aka Mitzu'

Co-Producator : Steffanutz

Actori :

1. Baiatul - TheFacebook

2. Fata - MRS.

3. Amantul - Steffanutz

4. Baiatul care a insistat sa apara si el intr-o scena plimbanduse cu masina :)) - Mitza

Pentru pareri despre film si alte chestii datimi PM ,

nu postati aiurea pe aici , nu vreau sa fiu cauza unor WarnUp-uri :) . Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

E destul de reusit, incearca sa filmezi cu o rezolutie mai mare pentru o calitate mai mare a filmului, nu prea e frumos asa cum e acum. In afara de cateva mici greseli gramaticale totul este ok, coloana sonora pot sa zic ca este ok pentru primul episod.

Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Ar fi frumos daca ar fi mai lung, mai "romanesc". Sa nu fie gen telenovele. Sa ne starneasca interesul. Trebuie sa ai grija la claritate, la scris ( gramatica ) si la detalii ( in filmuletul de mai inainte, cand ai plecat dupa portofel, aveai alt tuning pe masina).

Link to comment
Share on other sites

Super tare mitzu :)) , bravo astept episodu 2 :>

:)) asteptam mult si bine, deja a inceput sa fie el inactiv:))

am probleme cu pc-ul :) nu pot sa fac episodul 2 prea curand .. am postat si la inactivitate ust Mr. MrsNubster :))

sunt pe notebook acum dar am incercat sa bag SA si nu merge :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...