Jump to content
Mihnea

Votati primarul - sesiunea August 2012

Recommended Posts

Nick-ul (in joc): Outkast

Factiunea din care faceti parte: Hitman

Level (minim lvl 3): 11

Primarul pe care il votati: Stefan27

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte): Este un player activ, capabil, serios si cred ca o sa faca treaba buna , daca va fi ales.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): JustinPA

Factiunea din care faceti parte: Ballas

Level (minim lvl 3): 22

Primarul pe care il votati: JaGuAr

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte): Player activ, matur, capabil, cel mai vechi dintre candidati, si-a facut treaba in F.B.I si peste tot pe unde a mai fost.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): SenSei

Factiunea din care faceti parte: Ballas

Level (minim lvl 3): 24

Primarul pe care il votati: Stefan27

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte): De ce il votez? Pentru ca vreau. E cel mai activ dintre toti insirati mai sus, a castigat cateva titluri individuale in factiunea in care este acum + ca-mi tine materialele la eventuri :)).

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): wHere

Factiunea din care faceti parte: Ballas

Level (minim lvl 3): 25

Primarul pe care il votati: Jaguar

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte): e un player vechi, capabil, unde a fost a facut o treaba foarte buna + ca merita aceasta functie

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Nick-ul (in joc): Ionut

Factiunea din care faceti parte: The Triads

Level (minim lvl 3): 41

Primarul pe care il votati: Stefan27

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte): Este un player capabil,activ,intelegator si sigur se va descurca cu functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ZooYork.

Factiunea din care faceti parte : The Triads

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : Stefan27

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : E un player activ si capabil pentru aceasta functie si daca v-a fii ales o sa faca treaba buna

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : AlexDZC

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Stefan27

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Pentru ca este un player corect si nu favorizeaza pe nimeni si sunt sigur ca functia de primar i se potriveste cel mai bine !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Rohan

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : JaGuAr

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Este un player capabil, activ, si-a facut treaba in fbi si inca una foarte buna, se va descurca sigur daca va ajunge primar. "Succes-uri".

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Cosmintv

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : Stefan27

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : E un player activ si capabil pentru aceasta functie si daca v-a fii ales o sa faca treaba buna

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Cuda

Factiunea din care faceti parte: PD

Level (minim lvl 3): 9

Primarul pe care il votati: Jaguar

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte): E un player vechi, capabil, foarte de treaba. Cred ca este ce-l mai potrivit pentru aceasta functie

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Vlad

Factiunea din care faceti parte : Bikers

Level (minim lvl 3) : 22

Primarul pe care il votati : Stefan27

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Este un player activ si din cei trei gandidati consider ca el ar fi cel mai capabil.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bogdan

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : JaGuAr

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Este un baiat serios, nu a cauzat probleme, este la locul lui si nu este excursionist. Il cunosc din FBI si garantez ca este cel mai capabil dintre cei 3, adica SINGURUL capabil din cei 3.

PS: De ce as vota un player ca Stefan27 cum fac majoritatea ? Un player banat pentru bug abuse pe contul Radu27, un player care atunci cand era in grove parca, iar eu eram FBI avea niste reactii de om disperat sa spun asa .. La cum se primeste lider in ultima vreme, nu m-ar mira daca ar lua si celebrul Balon o functie pe server.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Krappen

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Stefan27

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Consider ca e destul de matur sa ia niste decizii,iar pe de alta parte,e activ,nu a avut plangeri,merita o sansa pentru aceasta functie.

# Bogdane,poate sa aiba ban pe acel cont,doar ca atunci a fost si el la inceput,toti am fost la inceput si nu trebuie sa sarim la el.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Nick-ul (in joc) : Michael

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Stefan27

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Este de treaba , si merita + Este dinamovist de-al meu ! ( STEFANE , SA VINA CUPA , SA VINA CUPA ,SA VINA CUPA IN STEFAN CEL MARE) :>

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mr.Levy

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 26

Primarul pe care il votati : JaGuaR

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Il stiu de cand am revenit pe server dupa wipe . Este printre cei mai activi playeri , este de treaba si are experienta . Merita o sansa ca primar !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Edward_DeeJay

Factiunea din care faceti parte : Civil.

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : Stefan27

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Pai, e un baiat de nota 10(chiar daca tine cu dinamo102.gif) si cum altii au primit o sansa la primarie, el de ce sa nu primeasca, nu ?

@Bogdan: Nu mai fii asa ciudos, o sa vina si vremea ta sa candidezi si vedem atunci daca te alege cineva. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): FashionVictim

Factiunea din care faceti parte: Hitman

Level (minim lvl 3): 10

Primarul pe care il votati: Stefan27

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte): Este un player activ, capabil pentru aceasta functie, merita o sansa sa arate ce poate.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Dennys

Factiunea din care faceti parte: F.B.I

Level (minim lvl 3): 19

Primarul pe care il votati: Stefan27

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte): Este un player activ ,are experienta, este capabil si care chiar merita o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Cyrax

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Jaguar

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Om capabil, serios, cu vechime pe server, sunt sigur ca va fi un foarte bun primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RydeR

Factiunea din care faceti parte : HitMaN

Level (minim lvl 3) : 30

Primarul pe care il votati : Stefan27

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) :Este un player vechi,capabil si foarte activ. Cred ca se va descurca cu bine in noua functia de primar + ca ori`cine merita o sansa.

M.Bogdan: lasa trecutul in urma, vorbeste de prezent. ;)

app: si daca nu te multumeste cum se primeste in ultima vreme lider pe sv ,usa este a ta :))

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : SlowMo

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : JaGuAr

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Este un baiat de treaba,serios,nu este increzut ca majoritatea si cred ca merita o sansa bine meritata.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Juan

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : Jaguar

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Merita o sansa la lider pentru implicarea sa inca de cand a venit in comunitate. Am fost coleg cu el si mi-a dovedit ca este un player capabil si poate fi un lider competent. Mi-a fost oarecum greu sa aleg pentru ca si ceilalti 2 candidati mi-au lasat o impresie buna, am fost colegi cu toti 3, fiecare merita o sansa, insa nu pot imparti votul in 3 chiar de as fi vrut. Le urez succes tuturor candidatilor, sunt sigur ca se va descurca oricare ar iesi

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :mafia2

Factiunea din care faceti parte :SMURD (gang)

Level (minim lvl 3) :14

Primarul pe care il votati :JaGuAr

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) :Are cascaval...cica o sa fie mai multe eventuri pe zi, bine sponsorizate :))

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Miky28

Factiunea din care faceti parte :paramedic

Level (minim lvl 3) :lvl5

Primarul pe care il votati :Jaguar

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) :Consider ca Jaguar sa straduit mult si a fost f activ deci merita aceasta recompensa plus ca a spus ca vor fi eventuri frumoase si salariul de la 8-9 seara va fi mai mare.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : HeatoN

Factiunea din care faceti parte : Grov'

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : Stefan27 (Radasca27)

Motivul pentru care il votati (Minim 10 cuvinte) : Activ , expermientat si ajuta playerii cand este nevoie .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...