Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Iunie 2012 !

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : Mihai1200

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Cunoaste multe lucruri despre acest joc si merita din plin aceasta functie

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MusicOn

Factiunea din care faceti parte : National Guard :sniper:

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : Defragus

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un jucator vechi, activ, si cu experienta care merita din plin aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : BeNNy

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Alyn este un player vechi cu experienta si activitate care este in stare sa conduca primaria si speram sa faca o treaba buna :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Stefan27

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi in comunitate , cunoaste multe lucruri este activ si merita din plin aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ScaRaMouche

Factiunea din care faceti parte : Los Santos Vagos

Level (minim lvl 3) : 34

Primarul pe care il votati : Bl@ck

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : mi se pare a fi cel mai experimentat dintre cei 3. este de treaba si mereu am facut afaceri bune cu el. poate fi un exemplu de urmat pentru multi playeri.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Erick

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Din lista cu ceilalti candidati mi se pare singurul capabil care isi poate indeplini toate sarcinile cu seriozitate ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

Nick-ul (in joc) : Vlad

Factiunea din care faceti parte : SFR

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Alyyn7 deoarece il cunos ca si playeri, atunci cand isi propune ceva se tine de treaba este serios dar in acelasi timp si prietenos.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Berky.

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Il votez pe Alin pentru ca el este ce'l mai capabil dintre toti cei trei candidati , a dovedit de multe ori ca merita o functie , este activ , serios si istet , sincer , merita asta de mult .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alexus

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : bL@cK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi in comunitate, intotdeauna ma ajutat si ii ajuta si pe altii, te poti intelege cu el si mi se pare ca el ar fi un exemplu bun de urmat in acest domeniu.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sMokeR

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Alyyn7 deoarece este un player activ, capabil, cu capu pe umeri si nu in ultimul rand cel mai vechi din lista pretendentilor la aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RedForce

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator activ cu capul pe umeri si mi-am facut o impresie destul de buna despre el de cand am intrat in hitman.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Piti.xD

Factiunea din care faceti parte: Civil

Level (minim lvl 3): 26

Primarul pe care il votati: Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Doresc sa il votez pe Alyyn7, deoarece este un player vechi in comunitate, se descurca de minune in Hitman si sunt sigura ca si-ar face datoria la fel de bine si ca si primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : KENN

Factiunea din care faceti parte : Agentia Hitman

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Felul lui de a fi, mentalitatea, modul in care indepleneste cu succes diversele provocari, il releva pentru viitoarele sarcini ce va trebui, cel mai probabil, sa le indeplineasca.Dupa un timp indelungat in care a demonstrat indeajuns necesare, consider ca cel putin acum, cel putin aceasta "provocare" o merita..

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kENNyyy

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player cu scaun la cap.Si pe vechiul mod,nu avea limbaj de cartier,mi-am facut o impersie buna si cred ca e capabil sa aibe aceasta functie timp de 1 luna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MrDexter

Factiunea din care faceti parte : Da Nang Boys

Level (minim lvl 3) : 31

Primarul pe care il votati : bL@cK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este serios, il stiu din Da Nang Boys unde face treaba asa cum trebuie. Este matur, cu capul pe umeri, stie de gluma dar este si serios atunci cand este cazul. A facut treaba in toate factiunile pe unde a fost, cred ca se va descurca si ca primar. Nu spun ca ceilalti nu merita, insa, hai sa acordam sanse si "tinerelor talente".

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alex_Cristea

Factiunea din care faceti parte : NG

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E un player vechi in aceasta comunitate,cat si pe server.Dintre toti candidatii el mi se pare cel mai potrivit pentru acest Post.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kvL

Factiunea din care faceti parte : The Triads

Level (minim lvl 3) : 33

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un jucator care imi inspira incredere tinand cont de faptul ca este vechi in comunititate , nu are antecedente si ceilalti candidati nu se compara cu el .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Meleagru

Factiunea din care faceti parte : SFR

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player care are vechime pe acest server si capabil pentru functia de primar , nu stiu sa aiba antecedente.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alkatraz

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Bl@ck

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pentru ca este un playeri care joaca de mult timp si are multa experienta si este un player capabil si responsabil si este si de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nick-ul (in joc) :Al1n..

Factiunea din care faceti parte :DNB

Level (minim lvl 3) :15

Primarul pe care il votati :bl@ck

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player destul de vechi,capabil si merita o sansa la aceasta functie

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : SpecialGold

Factiunea din care faceti parte : Smurd

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este activ si este capabil pentru a fii primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Ethernul

Factiunea din care faceti parte :Los Santos Vagos

Level (minim lvl 3) :18

Primarul pe care il votati :bl@ck

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player foarte activ cu capul pe umeri care stie cand sa glumeasca si un prieten foarte vechi. :box:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Gronkh

Factiunea din care faceti parte: Civil

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : bL@cK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Am avut ocazia sa il cunosc, pare un baiat de nota 10 si cred ca s-ar descurca de minune ca si conducatorul 'statului SA din LinkMania Lands'. Este o persoana de incredere si punctuala (cel putin asa era la sedintele de club).

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kidzeen

Factiunea din care faceti parte : Agentia Hitman

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Are o vechime in comunitate,stie sa comunice cu ceilalti jucatori,este responsabil,ajuta pe oricine cu sfaturi si este serios.Se va descurca cu o simpla functie de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Paul_Pop

Factiunea din care faceti parte : Armata

Level (minim lvl 3) : 30

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi in cominutate,ii place sa se implice si sa ajute pe oricine.Dintre toti candidatii pe el il consider cel mai capabil si cel mai potrivit pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...