Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Iunie 2012 !

Recommended Posts

Dupa analiza profunda si asupra cererilor de candidatura am hotarat ca urmatorii candidati merg mai departe spre faza de votare :

Bl@ck

Alyyn7

Defragus

Veti vota dupa urmatorul model:

Nick-ul (in joc) :

Factiunea din care faceti parte :

Level (minim lvl 3) :

Primarul pe care il votati :

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :

Important !!!

Cea mai mica urma de frauda sau tentativa de frauda, poate duce la descalificarea din aceasta sesiunea. (include /w, bani, etc.)

Fiecare candidat sa isi aleaga un reporter pentru reclama, nu prea se vede bine cand aceelasi reporter face reclama la toti.

Fiecare candidat poate sa isi faca singur reclama prin atat prin news, cat si prin /ad la Cnn Lv.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Juan

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pentru ca mi-a lasat o impresie foarte buna, e activ si a demonstrat ca este un player competent, si-a facut treaba in fiecare factiune in care a activat. Il stiu din rl si pot spune ca este capabil, e un baiat istet si descurcaret, stie cum si ce sa vorbeasca. Toti merita o sansa, dar l-am ales pe Alin pentru ca il cunosc mai bine si stiu ce poate. Desi a avut unele momente in care a fost dezamagit, a ramas aici si a activat, demonstrand inca o data ca este capabil.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Panther

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 40

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pai sunt multe cuvinte de lauda pe care pot sa le spun despre Alyyn7, este un om cu care poti discuta multe chestii , inainte sa faca ceva intai gandeste , este matur in gandire si cred ca indeplineste toate conditile pentru functia de primar .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : LoLz0r

Factiunea din care faceti parte : Primar

Level (minim lvl 3) : 50

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Alyyn7 deoarece este un player cat de cat activ, capabil si serios.Nu il cunosteam prea bine inainte sa fac parte din Agentia Hitman, dar dupa am observat aceste calitati.Alyyn7 este un player cu o vechime cat de cat mare si este cel mai potrivit pentru postul de primar din candidatii de mai sus ^_^.

#Vreau sa scap mai repedeeee!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Nico_96

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : bL@cK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pentru ca joaca de mult si nu schimba factiuniile ca pe ciorapi , cum fac altii , merita o sansa si el , alyyn7 a mai avut :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Advent

Nick-ul (in joc) : sKeT

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Alyyn7 deoarece este un player activ, capabil si serios.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Ovidiu700

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Alyyn7 deoarece este un player activ, capabil si serios.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : shifT_

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de foarte mult timp si mi-am facut o parere buna despre el, activ, glumet dar si serios cand este cazul.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : wHere

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este un player vechi , activ, serios, capabil de functia de primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : dannnutz

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : Bl@cK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi in comunitate si dupa parerea mea este cel mai potrivit pentru aceasta functie din cei 3.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : CloHard

Factiunea din care faceti parte : Grove St

Level (minim lvl 3) : 24

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi , cu experienta , de treaba , activ , foarte capabil care sunt sigur ca va face o treaba excelenta ca si primar . In general am o parere o foarte buna despre el si despre calitatile sale . .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Rohan

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Alynn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votul meu merge spre Alynn7 deoarece este un player capabil, activ, istet si descurcaret.Am toata increderea in el, daca v-a lua primaria v-a face o treaba foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sOuNdy

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este activ, vechi in comunitate, isi face treaba, serios, descurcaret si este cel mai capabil pentru aceasta functie zic eu.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : iLeGaL

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 24

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi, capabil si serios, foarte activ si este cel mai potrivit pentru aceasta functie, cred ca se va descurca mai bine decat ceilalati candidati.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : teils1

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : Defragus

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pe defragus il stiu de multa vreme si stiu de ce este capabil. Daca va fi ales primar, va garantez ca se va descurca de minune!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: Ghiondes

Factiunea din care faceti parte : UST

Level: 17

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati: Il votez pe Alyyn7 , deoarece e activ , ajuta playeri , le da sfaturi , si cred ca va face o treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: Flippy

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level: 25

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati: Este un player vechi in aceasta comunitate si merita acest post :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: Andreis

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level: 11

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati: Este un player vechi in aceasta comunitate si cred ca se va descurca de minune. Succes si sper sa te descurci.!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Danutzu

Factiunea din care faceti parte :Armata

Level (minim lvl 3) :20

Primarul pe care il votati :Defragus

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player de treaba si cred ca daca v-a primi GM se v-a descurca.Merita din punctul meu de vedere sa fie Primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : LoVeLess

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) :32

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un playeri vechi in comunitate, stie sa se descurce in diferite intamplari neasteptate, este activ, si cred ca merita sa ii fie data o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Razvan

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Defragus

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Imediat ce m-am reapucat,el a fost singurul care m-a ajutat si de aceea il votez.Nu m-a ajutat cu bani sau alte chestii,doar m-a indrumat,m-am imprietenit cu el si doresc sa ajunge primar ca el sunt foarte bun cu jucatorii care e noi si nu stie sa joace.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Fonz

Factiunea din care faceti parte : Grove :wub:

Level (minim lvl 3) :11

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi in comunitate care merita aceasta functie si care ajuta playerii noi.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Jairoo

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Defragus

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este vechi in cominitate , este detreaba cu toti , merita functia de primar !!!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Denim

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este vechi in comunitate si stie cum merg lucrurile pe server, merita sa fie primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : CristyTheKnight

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) :20

Primarul pe care il votati : Alyyn7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator serios,activ,prietenos,gata sa sara oricand in ajutor si are vechime in comunitate

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...