Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AdrlaN

auto pick up jw/macro bot

Recommended Posts

Yo zik ca ar trebui bagat domnu asta de la hollywood in staff sau bagat putin la vanatoare, are peste 60 de video-uri pe youtube, bagi 1 film, hai 2, da nu 1 mie. Am sa postez la sugestii in cazut de nu imi iau warn la postu asta, care filmeaza chestii din astea, sa-si puna video cu fatza lui de la hollywood, sa stim cui ii dam oscaru pt ce-a mai buna filmare. In fine, imi accept warn sau suspend ce se mai da pe aici, dar ce face el merge incadrat la vanatoare, nu postez ca tzin cu inculpatul, postez ca tot serverul i-l vede un mare MAGAR. Have fun, keep touch in game :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Iubaretul2

asa v-a ajunge linkmania cu 50 de caractere on..pt ca cei mai multi se vor lasa.o sa vedeti

f bine. decat 250 din care 200 fac avere seturi si toate cele din picup mai bine 50 care merita sa joace corect mult si bine.

Link to comment
Share on other sites

Lasati-l mai sa filmeze doar ce crezi ca el nu foloseste!! Da ii este ciuda ca nu are party !! Si toata lumea il ocoleste ca doar e culturist! HAHAHAHAHAHAHAHAH

Eu zic ca ce face el trebuie sa faca un admin!!! Nu el sa vina sa intre intr-un party si sa inceapa sa arunce box sa vada care cum!@!

Din partea mea este vanatoare curata!!

Ssau poate e un admin sub acoperire!!!!!!!!!!!!

Si dupa mine Postarea in party nu este corecta!!

Altfel nu te poate prinde dar e marlanie ce face el!!

Vreau ca admini sa nu vada doar pick sa se puna si in situatia jucatoruluii care il ia in party sa vedem cum E!!

Multumesc !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Iubaretul2

Lasati-l mai sa filmeze doar ce crezi ca el nu foloseste!! Da ii este ciuda ca nu are party !! Si toata lumea il ocoleste ca doar e culturist! HAHAHAHAHAHAHAHAH

Eu zic ca ce face el trebuie sa faca un admin!!! Nu el sa vina sa intre intr-un party si sa inceapa sa arunce box sa vada care cum!@!

Din partea mea este vanatoare curata!!

Ssau poate e un admin sub acoperire!!!!!!!!!!!!

Si dupa mine Postarea in party nu este corecta!!

Altfel nu te poate prinde dar e marlanie ce face el!!

Vreau ca admini sa nu vada doar pick sa se puna si in situatia jucatoruluii care il ia in party sa vedem cum E!!

Multumesc !!!

pe admini nu ii intereseaza situatia jucatorului atata timp cat nu respecta regulamentul.

renuntati la elite

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...