Jump to content
defragus

NRG Stunt Club

Recommended Posts

Teils - Demis. Nu ai progresat cu nimic si presupun ca ai venit in club doar pentru bani. Cat timp eu va arat ce sa faceti, nu stiu de ce ma acuzi ca sunt "zgarcit la vorbe". Nu mai spun de ce ai zis inainte sa iesi de pe irc... ( screen ).

Am venit pentru bani, a? Tu sti cat dispretuiesc eu oamenii astia care vorbesc asa aiurea? Daca jucam pentru bani, acum aveam sute de milioane in banca, insa mereu am jucat pentru distractie, mereu am spart banii pe eventuri si cred ca am ajutat playerii noi cu peste 10 milioane $. Dar asa esti tu, cauti motive.. Eu v-am intrebat de 2 ori, mai pe scurt v-am cerut indicatii. E un club, ce naiba? Sunteti lideri, ar trebui sa ma invatati si pe mine sa-mi spuneti unde gresesc, insa voi nici nu-mi raspundeti la /i-uri.. Lui Defragus n-am ce sa-i reprosez, insa despre tine mi-am schimbat total parerea.. Edited by teils1
Link to comment
Share on other sites

Teils - Demis. Nu ai progresat cu nimic si presupun ca ai venit in club doar pentru bani. Cat timp eu va arat ce sa faceti, nu stiu de ce ma acuzi ca sunt "zgarcit la vorbe". Nu mai spun de ce ai zis inainte sa iesi de pe irc... ( screen ).

Am venit pentru bani, a? Tu sti cat dispretuiesc eu oamenii astia care vorbesc asa aiurea? Daca jucam pentru bani, acum aveam sute de milioane in banca, insa mereu am jucat pentru distractie, mereu am spart banii pe eventuri si cred ca am ajutat playeri noi cu peste 10 milioane $. Dar asa esti tu, cauti motive.. Eu v-am intrebat de 2 ori, mai pe scurt v-am cerut indicatii. E un club, ce naiba? Sunteti lideri, ar trebui sa ma invatati si pe mine sa-mi spuneti unde gresesc, insa voi nici nu-mi raspundeti la /i-uri.. Lui Defragus n-am ce sa-i reprosez, insa despre tine mi-am schimbat total parerea..

Dupa cum se vede in poza postata de mine, va dadeam indicatii si v-am zis si pe /i ce trebuie sa faceti. Tu ramaneai mereu in urma din nu stiu ce motive si aveai sa ne reprosezi noua. Daca chiar aveai de gand sa inveti ceva, ascultai ce aveam de zis si daca tot nu ai inteles,ma intrebi si te ajut. Mereu eu cu Defragus sarim primii sa vedeti care e drumul si cum trebuie sa faceti. Atat timp cat tu nu esti atent la ce facem si nici la indicatii nu esti atent, eu nu am nicio vina. Iesirea ta de pe irc spune tot. Nu necesita reply la ce ti-am spus.

# Daca Defragus considera ca mai meriti o sansa, atunci ti-o va acorda in caz ca vrei sa revi.

Link to comment
Share on other sites

Lista membri:

• Defragus - Leader

• bL@cK - Co-Leader

• RazoR - Helper

• ironic. !(1)

• Razvan. (2)

• Skanee. (3)

• Jalol (4)

• Teils (5)

• LoveLess ! (6)

• Madal1n (7)

• Ryhtin ( 8 )

• White ! (9)

• Mr.vLn ! (10)

• Kaimacu ! (11)

Teils iti mai acord o sansa.

Aviz celor care mai ies in timpul sedintei(fara un motiv bun),de acum veti fi demisi + blacklist.

P.S Sa nu ma vad freechat aici!

Edited by defragus
Link to comment
Share on other sites

Teils - Demis. Nu ai progresat cu nimic si presupun ca ai venit in club doar pentru bani. Cat timp eu va arat ce sa faceti, nu stiu de ce ma acuzi ca sunt "zgarcit la vorbe". Nu mai spun de ce ai zis inainte sa iesi de pe irc... ( screen ).

Am venit pentru bani, a? Tu sti cat dispretuiesc eu oamenii astia care vorbesc asa aiurea? Daca jucam pentru bani, acum aveam sute de milioane in banca, insa mereu am jucat pentru distractie, mereu am spart banii pe eventuri si cred ca am ajutat playeri noi cu peste 10 milioane $. Dar asa esti tu, cauti motive.. Eu v-am intrebat de 2 ori, mai pe scurt v-am cerut indicatii. E un club, ce naiba? Sunteti lideri, ar trebui sa ma invatati si pe mine sa-mi spuneti unde gresesc, insa voi nici nu-mi raspundeti la /i-uri.. Lui Defragus n-am ce sa-i reprosez, insa despre tine mi-am schimbat total parerea..

Dupa cum se vede in poza postata de mine, va dadeam indicatii si v-am zis si pe /i ce trebuie sa faceti. Tu ramaneai mereu in urma din nu stiu ce motive si aveai sa ne reprosezi noua. Daca chiar aveai de gand sa inveti ceva, ascultai ce aveam de zis si daca tot nu ai inteles,ma intrebi si te ajut. Mereu eu cu Defragus sarim primii sa vedeti care e drumul si cum trebuie sa faceti. Atat timp cat tu nu esti atent la ce facem si nici la indicatii nu esti atent, eu nu am nicio vina. Iesirea ta de pe irc spune tot. Nu necesita reply la ce ti-am spus.

# Daca Defragus considera ca mai meriti o sansa, atunci ti-o va acorda in caz ca vrei sa revi.

Sunteti hitmani, intr-un fel, pentru noi sunteti invizibili. Imi aduc FOARTE bine aminte, dar foarte bine, cand eram doar eu cu Quatro AKA Razvan, iar Defragus ne spunea sa mergem dupa tine.. O intrebare: Cum vrei sa te urmarim daca tu nici nu apari pe harta? In plus, mai fugeai si din tromba cand iti zicea Defragus.. Oricum, hai sa incheiam aici discutia, nu vad un motiv destul de bun pentru a continua discutia cu tine..

#Iti multumesc Defragus pentru sansa, esti un scump.

Edited by teils1
Link to comment
Share on other sites

Lista de membri actualizata.

Lista membri:

• Defragus - Leader

• bL@cK - Co-Leader

• RazoR - Helper

• ironic. ( 1 )

• Razvan. ( 2 )

• Skanee. ( 3 )

• Jalol ( 4 )

• Teils ( 5 )

• LoveLess ( 6 )

• Madal1n ( 7 )

• Ryhtin ( 8 )

• White ( 9 )

• Mr.vLn ! ( 10 )

• Kaimacu ! ( 11 )

Link to comment
Share on other sites

Nick: sPx

Level: 9

Factiunea din care faceti parte: The Triads

De ce doriti sa va alaturati clubului: 4fun ( Imi pare rau ca nu am putut sa ajung la sedinte deoarece totdeauna eram la kill si fostul meu lider kvL nu ma lasa sa asist la sedintele clubului. )

Edited by _sPx_
Link to comment
Share on other sites

Acceptat

Lista membri:

• Defragus - Leader

• bL@cK - Co-Leader

• RazoR - Helper

• ironic. ( 1 )

• Razvan. ( 2 )

• Skanee. ( 3 )

• Jalol ( 4 )

• Teils ( 5 )

• LoveLess ( 6 )

• Madal1n ( 7 )

• Ryhtin ( 8 )

• White ( 9 )

• Mr.vLn ! ( 10 )

• Kaimacu ! ( 11 )

• sPx (12)

Edited by defragus
Link to comment
Share on other sites

Acceptat (ultima sansa)

Lista membri:

• Defragus - Leader

• bL@cK - Co-Leader

• RazoR - Helper

• ironic. ( 1 )

• Razvan. ( 2 )

• Skanee. ( 3 )

• Jalol ( 4 )

• Teils ( 5 )

• LoveLess ( 6 )

• Madal1n ( 7 )

• Ryhtin ( 8 )

• White ( 9 )

• Mr.vLn ! ( 10 )

• Kaimacu ! ( 11 )

• sPx (12)

• DeathStar (13)

Edited by defragus
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...