Jump to content
defragus

NRG Stunt Club

Recommended Posts

ironic. - 2 puncte + 3 puncte (cea mai frumoasa poza)

loveless - 2 puncte

Clasament:

Skanee.: 27 puncte.

ironic.: 26 puncte

_QuaTro_: 8 puncte

Loveless: 8 puncte

Daniels: 4 puncte.

Jalol: 2 punct

DeXyY: -2 puncte.

sPx: -4 puncte

Teils: -4 puncte

SeBBy96: -4 puncte

Informatii Concurs

Dobandirea punctelor:

1)Prezentare sedinta: 1 punct. (Cei care se prezinta la sedinta primesc 1 punct)

2)Efectuare stunt: 1 - 4 puncte. (Cei care efectueaza stuntul de pe forum vor primi intre 1 si 4 puncte)

3)Stunturi efectuate in joc: 1-10 puncte. (Cei care efectueaza stunturi la sedinta vor primi intre 1 si 10 puncte)

4)Efectuare poze: 1 -2 puncte. (Cei care posteaza pozele de la sedinta vot primi intre 1 si 2 puncte,depinde de numarul pozelor.Nu exagerati! )

5)Cea mai frumoasa poza o sa fie premiata cu 3 puncte. (O sa postati o poza pe care voi o considerati cea mai reusita la sedinta iar eu impreuna cu Defragus si Bl@ck o sa ne uitam peste ele si o alegem pe cea castigatoare)

Penalizari:

1)Neprezentare sedinta: -4 puncte. (Cei care nu isi anunta absenta vor fi penalizati cu 4 puncte)

2)Comportament inadecvat -5 puncte. (Cei care nu se comporta civilizat vor fi penalizati cu 5 puncte)

3)Participarea incompleta la sedinta -3 puncte. (Cei care ies in timpul sedintei vor fi penalizati cu 3 puncte)

4)Fraudarea misiunilor - 10 puncte. (Cel care posteaza pe forum la misiuni si stuntul nu este facut de el va fi penalizat cu 10 puncte)

-Modelul de postare pentru dobandirea punctelor de la (4) si (5)

Nick:

Poze sedinta:

Cea mai frumoasa poza:

-Model de postare pentru dobandirea punctelor de la (2)

Nick:

Dovada:

• Premiul este in valoare de 2.000.000$

• Cei care raman pe minus la sfarsitul concursului vor primi avertisment/vor fi demisi.

• Concursul se incheie pe data de 21 octombrie.

News:

-Voi adauga un fel de exchange sa va puteti schimba punctele in userbar,scoaterea avertismentului,etc..

-Vreau sa stabilim un mod de comunicare,observ ca nu toti se uita asa des pe forum.Vreau sa imi dati pe PM adresele voastre de Mail,sa va pot anunta in legatura cu sedintele.

-Daca pana acum am fost calm,intelegator de acum se schimba situatia,cei care nu isi anunta absenta vor fi demisi direct.

-Imi puteti trimite pe PM sugestii in legatura cu orice.(Cel care va veni cu cea mai buna idee va fi premiat cu 20-30 puncte)

Link to comment
Share on other sites

Ironic a castigat misiunea 23.

Clasament:

Skanee.: 27 puncte.

ironic.: 27 puncte

_QuaTro_: 8 puncte

Loveless: 8 puncte

Daniels: 4 puncte.

Jalol: 2 punct

DeXyY: -2 puncte.

sPx: -4 puncte

Teils: -4 puncte

SeBBy96: -4 puncte

Am introdus o noua modalitate de a castiga puncte.

Provoaca Adversarul

Prin intermediul acestui sistem puteti provoca orice membru din club sa faca un stunt.

Daca cel care a fost provocat reuseste sa faca stuntul acesta primeste 2.5 puncte.Daca nu reuseste sa faca stuntul,cel care a provocat va primi 5 puncte iar cel care a fost provocat va pierde 2,5 puncte.

Puteti face provocari doar intre 19:00 - 20:00 urmand ca cel care a fost provocat sa aiba timp pana la ora 24:00 sa faca stuntul.

In cazul in care cineva este plecat si nu poate face stuntul,sa ma anunte pe PM iar eu ii voi da 3 zile la dispozitie.

Nu aveti voie sa provocati aceeasi persoana de 2 ori la rand.

Daca ati provocat pe cineva iar acesta nu a reusit sa faca stuntul imi veti da PM pe forum pentru a va acorda premiul

Daca ati fost provocat de cineva si ati reusit sa faceti stuntul,postati pe forum poza urmat de numele celui care v-a provocat.

Poza postata de cel care provoaca nu trebuie sa fie mai veche de 2-3 zile.

Modelul de provocare

Nick:

Persoana provocata:

Poza cu stuntul:

Redactat de catre Defragus si Ironic

Link to comment
Share on other sites

Jalol castiga misiunea 24.

Clasament:

Skanee.: 32 puncte.

ironic.: 27 puncte

Loveless: 8 puncte

_QuaTro_: 5.5 puncte

Daniels: 4 puncte.

Jalol: 4 punct

DeXyY: -2 puncte.

sPx: -4 puncte

Teils: -4 puncte

SeBBy96: -4 puncte

Nick: Skanee.

Persoana provocata: Jalol

Poza cu stuntul http://i.imgur.com/aT14b.jpg

Puteti face provocari doar intre 19:00 - 20:00 urmand ca cel care a fost provocat sa aiba timp pana la ora 24:00 sa faca stuntul.

Mai multa atentie pe viitor!

Link to comment
Share on other sites

Lista membri:

• Defragus - Leader

• bL@cK - Co-Leader

• RazoR - Helper

• Daniels !

• ironic.

• DeXyY !

• _QuaTro_

• Skanee.

• Jalol

• sPx !

• Teils

• LoveLess

• Madal1n

Ok,nu vei mai intra in acest club. :)

Provocare anulata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...