Jump to content
IceMan

Demisii

Recommended Posts

Nick: Kidnapper

Rank: 1

Motivul demisiei: Imi pare rau The_Game dar LSV nu este pentru mine.Esti un lider exceptional si cu siguranta usor,usor vei ridica factiunea.Iti multumesc pentru sansa acordata.Ai grija de tine.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Stalker

Rank: 1

Motivul demisiei: Desi am stat foarte putin de cand am reintrat, nu ies pentru ca nu imi place, nu e de mine, sau alte prostii, e factiunea mea de suflet si asa va ramane, dar motivul adevarat pentru care as vrea sa ies e pentru a nu tine un loc ocupat, nu voi activa o perioada asa mult, doar mai putin, si am inteles ca the_game ai nevoie de membrii activi, astfel as dorii sa cedez locul altui doritor. Iti multumesc ca m-ai reprimit in factiune si iti doresc sa faci cel mai bun gang de pe server. Multa bafta si jos palaria :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: qZennN

Rank: 2

Motivul demisiei:

The_Game esti un lider super bun , s-a vazut asta de cand ai intrat in factiune ! Deja se vede ca ai pus factiunea pe picioare , nu ies din cauza unui coleg , cearta sau ceva.. pur si simplu as dori sa intru hitman .. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Found_cluj

Rank: 3

Motivul demisiei: Pai cred ca e timpul sa incerc si eu ceva nou .. sunt de 4 luni in LSV,am petrecut o perioada foarte frumoasa alaturi de voi,am glumit,am ras,ne-am simtit bine..cel putin eu m-am simtit bine alaturi de voi ,poate o sa ne revedem pe viitor :)

Nu pot sa nu-l remarc pe DowneyJr,care chiar daca ma enervat de multe ori,intotdeauna am stiut ca pot avea incredere in el si ca ma ajuta la nevoie ,tine-o tot asa.. :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Rexxar

Rank: 2

Motivul demisiei: As dori sa incerc ceva nou,inafara de mafia si gang.Multumesc Mishka pentru sansa acordata,si lui The_Game de asemenea,pentru ca a ridicat factiunea foarte mult intr-un timp foarte scurt

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...