Jump to content
IceMan

Discutii LSV

Recommended Posts

Joi,2 August,14:30 sedinta urmata de un antrenament. PREZENTA OBLIGATORIE !!!

Postati activitatea !!!

# Cei care v-ati certat,vom purta o discutie.

Nu sunt sigur ca voi ajunge la sedinta, voi face tot posibilul.

Link to comment
Share on other sites

Guest Allen

nu stiu daca voi ajunge la sedinta. la ora aceea trebuie sa ma duc sa imi iau uniforma de la liceu.Dar o sa fac tot posibilul

Link to comment
Share on other sites

m-am retras baieti , bafta!! sa stiti ca mugur tot ofticat ramane , si mereu isi va da aere de lider :))) a sunat pe toata lumea cand i-a spus mishka ca e co-lider!! :))))) sa-l credem si pe el , bafta ma mugure , stiu ca in continuare vrei sa te impui in fata lor , dar sti ceva in viata nu prea conteaza jocurile!

Link to comment
Share on other sites

mugure mori de oftica ca nu ai luat membru luni :))) cand ai avut rank 3 ai vrut sa iti dai demisia ca nu primit membru luni , taieti venele ma!!!

mugure numai tine poza cu aia la avatar ca te-a dat papuci demult :))) doamne ce om

ai stat 8 luni cu ea si ai asteptat sa o fu*i si nu ai putut si tot laba faci :)))

Edited by Drops
postare sanctionata cu warn si DP 10 zile
Link to comment
Share on other sites

mugure mori de oftica ca nu ai luat membru luni :))) cand ai avut rank 3 ai vrut sa iti dai demisia ca nu primit membru luni , taieti venele ma!!!

mugure numai tine poza cu aia la avatar ca te-a dat papuci demult :))) doamne ce om

ai stat 8 luni cu ea si ai asteptat sa o fu*i si nu ai putut si tot laba faci :)))

1- nu mor de oftica ca nu am luat membru luni , pt ca am deja rank 3 si e ok

2- tin poza ca imi place . si eu i-am dat papuci

3- da am stat 8 luni cu ia dar nu uita cati ani are , nu e daia primu venit primu servit

Link to comment
Share on other sites

Geo te-as ruga sa termini,nu mai faci parte din Los Santos Vagos,continuati discutia altundeva.

#In caz contrar cer warn

Mishka, dai si tu o berii la cai?

Tu chiar esti penibil , nu stiu ce rost are postul tau aici , nu faci parte in LSV , il puteai intreba pe /w in joc

Link to comment
Share on other sites

Geo te-as ruga sa termini,nu mai faci parte din Los Santos Vagos,continuati discutia altundeva.

#In caz contrar cer warn

Mishka, dai si tu o berii la cai?

Tu chiar esti penibil , nu stiu ce rost are postul tau aici , nu faci parte in LSV , il puteai intreba pe /w in joc

Ce te bagi tu? Vezi-ti de treaba ta! Iti dau tie 2 capace in joc poate :violent:

OT: Ia zii Mishka, vii si tu la cai maine? Dai si tu o berii? :beer:

Link to comment
Share on other sites

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=446584&pid=6466132&st=0&#entry6466132

Eu sunt banat , sunt victima,nu am nimica... stiti bine cum trag... sunt constient ca nu am si ar trebui sa mi se scoata ban-u .. Daca nu mi se scoate ma si las de sa-mp ...

Mi-a facut placere ,mishka. ramai nubu meu :)) ti pup :* :))

Inactivitate respinsa la amandoi.

#Hack3r sa nu se mai intample

#Found daca se dovedeste ca ai folosit 'joypad'(decizia finala) atunci vei fi demis.Pana atunci bafta.

Nu are ce sa se dovedeasca ,deoarece NU AM FOLOSIT NICIODATA !!!! Si oricum nu ma voi lasa ,deoarece chiar sunt nevinovat !!!

Link to comment
Share on other sites

Salut , pana cRs va gasi alt lider , eu voi fi inlocuitor . Orice problema aveti apelati la mine , fara teama ca nu mananc oameni . In legatura cu sedinta se anuleaza , voi programa eu alta .

Sedinta urmata de un antrenament,joi 9 August la ora 14:00.Prezenta obligatorie !!!

#Postati activitatea

Link to comment
Share on other sites

Nu am nevoie de oameni inactivi,nu vreau sa vad ca suntem 2-3 online toata ziua.Am sa recrutez si am sa demit pana o sa fac o echipa de oameni capabili si activi.O sa anunt si o sedinta in curand.Cat mai multi la supremacy,nu garantez ca il luam pe asta,dar urmatorul este al nostru.

Deci,o sa fac curatenie in lista de membrii,luati si activati.

Link to comment
Share on other sites

Guest HitlerAdolf

Felicitari pentru lider Game , sper sa o tii tot asa gbsz2.jpg , sper sa continui traditia sbSyb.png ...

P.s. Glumesc , Multa bafta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...