Jump to content
Guest Al1n..

LinkMania Deagle Club

Recommended Posts

Propun sa amanam sedinta pana vineri sau daca va este cvoua mai usor sambata . A intervenit ceva si maine nu sunt acasa toata ziua... vin seara la 22:00 ...

Daca bytza vrea neaparat sa faca sedinta nu am nimic impotriva dar nu o sa va pot ajuta cu bani pt premii/mats .

Am facut azi 5k mats (cred ca sunt de ajuns) dar nu am reusit sa dau de bytza . iar eu acum trebuie sa ies . Bytza intra de obicei si dimineata pe forum dar si seara .. de la 10 jumate 11 incolo . daca el nu anunta nimic o sa amanam sedinta cum am spus si o sa o reprogramam vineri sau cel tarziu sambata. imi cer scuze ..:(

Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu Bytza si sedinta va fii Vineri 24.08.2012 ora 14:00 !

Loc: Burger N , Los Santos

Burger Nord , Los Sants.

Loc pentru desfasurarea evenimentelor.

Locatie map pentru necunoscatori.

De Deagle o sa se ocupe EcLipSSe in cazul in care nu aveti (rog membrii aflati intr-un gang / mafie sa vina cu cel mult 1.000 materiale) , speram sa fie prezent minim un membru The Mafia / Triads pentru Last Man Standing sa ne alimenteze cu Ak-47 .

Grupele o sa le decid impreuna cu EcLipSSe atunci.

Asteptam in continuare aplicatiile dmv. !

Cine Nu poate venii ->> Reply :D:D

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt sigur ca ajung, postez in caz de orice.

Scutit

Repet:

Se pare ca am atins un numar frumos de membrii , si anume 38 pe acolo , si sper ca Vineri cel putin jumate sa fie prezenti !

Sedinta , Vineri 24.08.2012 , ora 14:00 !!

Loc: Burger N , Los Santos

Burger Nord , Los Sants.

Loc pentru desfasurarea evenimentelor.

Locatie map pentru necunoscatori.

De Deagle o sa se ocupe EcLipSSe in cazul in care nu aveti (rog membrii aflati intr-un gang / mafie sa vina cu cel mult 1.000 materiale) , speram sa fie prezent minim un membru The Mafia / Triads pentru Last Man Standing sa ne alimenteze cu Ak-47 .

Grupele o sa le decid impreuna cu EcLipSSe atunci.

Asteptam in continuare aplicatiile dmv. !

Motivarile pe azi nu mai sunt valabile . In cazul in care nici maine nu ajungeti postati din nou .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...