Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TheOne

Votari LinkMania Best Movie Awards

  

23 members have voted

  1. 1. Parerea ta conteaza ! Tu ce film votezi ?

    • souNdftw! - CSS Frags (C.S.S.)
    • Zander15 - Prezentare Bullet (SA:MP)
    • Mitzu' - Connect-R - Vara nu dorm (SA:MP)


Recommended Posts

In fiecare luna, pe data de 25, se vor alege 3 finalisti la Aceasta Competitie ...asa ca m-am gandit ca cei 3 finalisti sa aiba ocazia de a fi votati si de public.

Aveti voie de a vota un singur finalist dupa urmatorul model:

•Nick:

•Nickul celui votat:

•Motivul votului (cateva cuvinte legate de filmul celui votat):

Voturile se tin in fiecare luna de pe data de 26 pana pe data de 29.

Link to comment
Share on other sites

•Nick: Mike

•Nickul celui votat: filtzeR.

•Motivul votului (cateva cuvinte legate de filmul celui votat): Dintre cele trei mi se pare ca el a avut cea mai originala idee, a imbinat utilul cu aceasta competitie.Este simplu, frumos realizat, fara elemente pompoase, skin-uri inutile.Este jocul pur si prin asta ii aduce votul meu

Link to comment
Share on other sites

•Nick: CloHard

•Nickul celui votat: dRag0shht

•Motivul votului (cateva cuvinte legate de filmul celui votat): Hmm , cel mai greu m-am decis intre filmul lui filtzer si cel al lui dragos insa in final le-am reprivit si m-am uitat cu mult mai multa atentie la lucrarea lor. Consider ca al lui dragos are un mic mic plus fata de cel al lui Filtzer din punct de vedere al muncii post-filmare in game.In orice caz, felicitari amandurora , idei frumoase , organizare excelenta .

Link to comment
Share on other sites

•Nick:itv.dRey

•Nickul celui votat:filtzeR

•Motivul votului (cateva cuvinte legate de filmul celui votat):Merita pe deplin acest vot deoarece a facut ceva frumos si chiar s-a implicat foarte mult pentru a iesi bine.

Link to comment
Share on other sites

•Nick: KENN

•Nickul celui votat: filtzeR.

•Motivul votului (cateva cuvinte legate de filmul celui votat): Dintre cei trei imbina esentialul cu posibilul intr-un mod mult mai placut.A stiut cand,cum si de ce sa o faca, adica un "filmulet" simplu, dar remarcabil.

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

Va rog sa votati si sus la Poll, odata cu postu facut aici. Multumesc.

Mai bine ai hotari cu inca 2 useri din staff cine este castigatorul,dupa cum vezi,se voteaza prietenia :) .

Link to comment
Share on other sites

•Nick: Cretu

•Nickul celui votat: filtzeR.

•Motivul votului (cateva cuvinte legate de filmul celui votat): Votez filmul lui filtzeR pentru ca este unul simplu,clasic,cu o coregrafie buna(din ce am inteles totul a fost spontan),jos palaria.Felicitari :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

•Nick: Jie

•Nickul celui votat: filtzeR

•Motivul votului (cateva cuvinte legate de filmul celui votat): Este un film frumos, clasic, facut spontan si fara regie ceea ce este de admirat.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu vad nici-un vot pentru prietenie...in plus trebuie sa lasam si "publicul" sa decida...poate publicul nu e de acord cu ce alegem noi...noi, practic, am ales 3 finalisti si mai departe publicul voteaza, mi se pare destul de corect.

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

Exemplu:

•Nick: sMokeR

•Nickul celui votat: dRag0shht

•Motivul votului (cateva cuvinte legate de filmul celui votat): Se observa la prima vedere ca are cunostinte in editarea si filmarea unui film, skin`uri alese foarte bine la fel si melodia, succes. :tiphat:

Daca tu crezi ca votul asta NU e pe prietenie,atunci e clar.

N-am nimic cu Dragos,dar tu,TheOne,sincer,ce crezi a editat la clip?Ce efect a pus?Nu ma dau mare cunoscator dar :-j

Mai e votul lui dean si al lui white care is voturi mai mult ca e liderul lor si ca sunt din aceeasi factiune.

In fine,gandeste-te cum ar fi sa iasa castigator un film de 480p,filmat fara scenariu,fara replici,in care niste gangsteri merg pe strada.

P.S. Voturile,la orice concurs,se acorda pe prietenie,la fel ca aici -> http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=374255 .. Vazusem pe la discutii req. crew sau ceva gen ca nu vor sa se inscrie in competitii din cauza celor de la gta samp ca vin si isi voteaza prietenii. :) + "Problema-i ca inainte veneau 2-3 care votau din prietenii. Acuma doar 2 voteaza cinstit dintre care unul e moderator." , citat luat de aici http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=369285&st=80 .

Inca ceva,e si normal sa-si voteze prietenii pentru ca daca nu le au cu editatul cat de cat,voteaza si ei melodia,skin-urile .. ce le place -_-"

Link to comment
Share on other sites

Asta e un topic de voturi nu de critici si alte comentarii, daca mai continui o sa te alegi cu descalificarea ta din acest concurs + warn.

//Voturile, la aceasta edite, se vor desfasura pana pe data de 02.05.2012.

Link to comment
Share on other sites

•Nick: FlaviusCR7

•Nickul celui votat: filtzeR

•Motivul votului (cateva cuvinte legate de filmul celui votat)Faptul ca a fost o idee de moment fara alte regizari,scenografii si mai stiu eu ce,merita votul meu.Oricum,filmul a fost foarte bine realizat pe deasupra.

Link to comment
Share on other sites

•Nick: Juan

•Nickul celui votat: dRag0shht

•Motivul votului (cateva cuvinte legate de filmul celui votat): Mi s-a parut un video complex, a reusit sa faca ce si-a propus vad. Scanariul e bine gandit, melodia a fost aleasa potrivit. Felicitari pentru munca depusa

Link to comment
Share on other sites

•Nick: Nesta

•Nickul celui votat: dRag0shht

•Motivul votului (cateva cuvinte legate de filmul celui votat): Un filmulet bine pus la punct si bine organizat, nu e usor sa-ti formezi o idee despre ce creatie vrei sa dobandesti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...