Jump to content
#Mircea

Nemultumirile si propunerile cetatenilor.

Recommended Posts

Nemultumirile si propunerile cetatenilor.

In acest topic puteti posta cu totii nemultumirile pe care le aveti legate de gameplay iar eu am sa fac tot posibilul sa le rezolv,eventual la sedintele factiunilor,am sa aduc in vedere liderilor nemultumirile voastre.Va ascult si daca aveti nemultumiri despre activitatile primariei,taxelor si asa mai departe.

Astept atat nemultumiri,cat si propuneri de activitati,eventuri(sau ce eventuri preferati/ce eventuri sa se organizeze mai des) si asa mai departe.

Va puteti lega de DeathMatch-ul de pe server(prea multe waruri/sunteti atacati aiurea,etc.),de organizarea politiei,mafiei,eventurilor, etc.

In postul pe care il veti face,vreau sa specificati clar nick-ul vostru si nemultumirea/propunerea pe care o aveti.Vreau sa dezvoltati ideea si sa scrieti cat mai corect gramatical si sa va exprimati cat mai bine,pentru a intelege exact problema voastra.

*Nu postati aiurea,doar de dragul de a posta ceva.Nu faceti double post si nici off topic.

Link to comment
Share on other sites

Cernoby here

Prea putine eventuri de tip Cops vs Mafia, si prea multe Waruri.

Propun cate 4-5 cops vs mafia pe saptamana... Vrem mai multa actiune.

...

Spui ca vrei mai multa actiune dar zici ca sunt prea multe waruri.Poate vrei sa zici ca sunt prea multe fata de eventurile Cops vs mafia.Parerea mea e ca sunt destule waruri,plus cu ce mai organizeaza Mihnea,e tocmai bine.Te-a lamurit si el in legatura cu eventurile.

Link to comment
Share on other sites

Stimate primar ,

Eu propun ca la supremacy daca sunt multi civili [12+] care doresc sa participe includetii si pe ei sa se distreze ca ei nu au cu cine face war etc. !

Multumesc anticipat !

Link to comment
Share on other sites

Asta daca e de acord Mihnea,dar e putin probabil.

Pentru ca e Faction Supremacy,iar civilii nu formeaza o factiune,si este foarte probabil ca civilii,ca multi sunt de level mic,sa aibe coduri,si asta strica tot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...