Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Aprilie 2012

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : Mike.

Factiunea din care faceti parte : Departamentul de Politie

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : In primul rand , un jucator vechi, apoi un coleg de nadejde si un om excelent.Sunt ferm convins ca nu a aplicat pentru aceasta fuctie doar de dragul de a avea GM pentru o luna ci pentru a face o treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Just.Me

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 22

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Are experienta si io cred ca se descurca foarte bine

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MrDexter

Factiunea din care faceti parte : Agentia Hitman

Level (minim lvl 3) : 27

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player destul de vechi in aceasta comunitate, are experienta, stie cum sa se comporte, ajuta pe oricine are nevoie de ajutor si cred ca va face o treaba buna ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : DestinY

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi cu experienta care stie ce face!Si eu cred ca merita sa iasa primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Fonz.

Factiunea din care faceti parte : N/A

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Vechi in comunitate,cu capul pe umeri si isi vede de treaba sa.Merita sa reintre in staff.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :vali60

Factiunea din care faceti parte : civilian

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Din punctul meu de vedere el este cel mai capabil dintre cei pusi pe lista este un de mult pe acest server si are experienta

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): aNNNdy

Factiunea din care faceti parte: SMURD

Level (minim lvl 3): 8

Primarul pe care il votati: The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un om cu "capul pe umeri", cu simtul umorului si cu mult respect pentru cei din jur. Stie tot timpul ce vrea si sunt sigur ca nu va dezamagi pe nimeni daca va iesi primar. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Juan

Factiunea din care faceti parte : U.S.T.

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : MrrN

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez MrrN pentru ca este cel mai experimentat dintre candidati, a fost unul dintre cei mai buni admini de pe LinkMania si mi-a lasat o impresie buna ca si om. A fost unul dintre cei care m-au ajutat sa ma integrez in comunitate, il apreciez pentru asta si ii raman recunoscator. Nu zic ca ceilalti nu se vor descurca, probabil ca oricine din cei 4 candidati va face o treaba buna si ii doresc succes, doi au mai fost lideri si s-au descurcat bine, iar Flavius e un player care merita si el o sansa, un baiat la locul lui si un baiat descurcaret, dar eu il consider pe MrrN cel mai competent dintre candidati. Fara suparare

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Odahviing

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dintre candidati el pare omul perfect pentru aceasta functie deoarece este un tip serios si de incredere. Good Luck from me.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : BeNNy

Factiunea din care faceti parte :-

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : MrrN

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mrrn este potrivit pentru acest post pentru ca este un jucator cu multa experianta si din cate stiu eu acu mult timp era unu din cei mai buni politisti+ ca este cel mai competent dintre candidati !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :AcidiX

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player capabil, a fost si lider.... consider ca este perfect pentru postul de primar :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Elena10

Factiunea din care faceti parte : Politicieni

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator activ , serios , este un bun organizator , si a ajutat orice player cand acesta a avut nevoie de ajutor . Va fi un Primar capabil si va face factiunea mai buna . Merita o sansa ca aceasta .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Sayid

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 26

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Activ , se descurca ok, a mai fost GM stie ce si cum, momentan imi este membru si stiu ce poate, merita din nou o a doua sansa .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Ryth

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : MrrN

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi se pare cel mai capabil dintre cei afisati mai sus pentru aceasta functie, dupa cum stiu si altii MrrN a mai fost in Staff-ul LinkMania, deci are ceva experienta. Ar merita fara discutii . :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Cretu

Factiunea din care faceti parte : GROVE STREET

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Flavius,pentru ca esti competent,si dupa parerea mea are toate calitatile necesare. Este calm si ia decizii cu cap.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : iLeGaL

Factiunea din care faceti parte : Mafia

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : FlaviusCR7

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E foarte de treaba, vechi si merita aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Jalol

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : MrrN

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mii se pare cel mai competent dintre toti candidati, cu cea mai mare experienta si ani buni in spate.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

Nick-ul (in joc) : Jairoo

Factiunea din care faceti parte : Police Department

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : A mai fost lider , se va descurca foarte bine cu functia de primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kWai

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 16 cred..

Primarul pe care il votati : Mrrn

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este mai competent pentru aceasta functie decat restul listei , Player vechi experimentat

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alexinho

Factiunea din care faceti parte : Sfr

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : Mrrn

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pentru ca trebuie sa votam corect da? MrrN avea admin si 2 dintre candidati nici nu auzisera de linkmania . Experimentat, il cunosc foarte bine, mandru de el ! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Advanced12

Nick-ul (in joc) : Advanced12

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Ii place shaorma,e vechi pe comunitate,am incredere in el.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Gusty

Factiunea din care faceti parte : San Fierro Rifa

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E un om de treaba si stie cum sta treaba pe server.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : fReSh

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 36

Primarul pe care il votati : MrrN

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votul meu merge catre MrrN pentru ca mi se pare un player competent, a mai avut functie pe acest server si s-a descurcat excelent. Merita sa revina in staff.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : nitrogen

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 26

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Stie cum sta treaba pe server si se comporta foarte frumos cu playeri.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : SomerhaldeR

Factiunea din care faceti parte : CIvil

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : The_Game

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E un player vechi si ar merita o sansa.Are o calitate ff buna pt playeri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...