Jump to content
IceMan

IN ATENTIA LIDERILOR - URGENT

Recommended Posts

NU SE DA RANK UP PENTRU "MEMBRUL LUNII".

NU SE DA RANK UP PENTRU CASTIGAREA A NU STIU CE CONCURSURI.

NU SE DA RANK UP PENTRU VECHIME. FAPTUL CA CINEVA INTRUNESTE CONDITIILE DE VECHIME DE AICI NU ESTE UN CRITERIU SUFICIENT. UN MEMBRU NU ARE DREPTUL DE A CONTESTA DECIZIA DE A NU DA RANK UP PENTRU ASA CEVA, TREBUIE SA SI MERITE (SA FIE ACTIV, SA SE IMPLICE, SA ADUCA UN PLUS FACTIUNII).

NU SE DA RANK UP TEMPORAR SAU PENTRU "TESTE".

NU SE DA RANK UP IN ORICE ALTA SITUATIE, DECAT CEEA CE URMEAZA:

SE DA RANK UP DOAR PENTRU MERIT SI DOAR DACA INTRUNESTE CONDITIILE DE AICI: http://www.linkmania...howtopic=430978

VREAU CA TOTI LIDERII SA POSTEZE AICI, PUBLIC, IN TIMP UTIL, FAPTUL CA AU LUAT LA CUNOSTIINTA SI ORICE ABATERE DE LA CELE SCRISE AICI SE VA LASA CU DEMITERE.

Link to comment
Share on other sites

Am luat la cunostinta si voi respecta aceste reguli.

Cat despre "NU SE DA RANK UP TEMPORAR SAU PENTRU "TESTE". ramane valabila si la Hitman Agency?

Mentionez ca pentru efectuarea si testarea abilitatilor aplicantilor este necesar rank-ul mai mare din cauza armelor care se pot lua pe baza de order.

In cazul de fata rank 1 are (knife,deagle,shotgun,smg), rank 2 are M4 + rifle in plus si rank 3 are sniper-ul care este o arma de baza in aceasta factiune.

Spre deosebire de celelalte factiuni aici se pune punct si pe folosirea armelor long shoot.

Link to comment
Share on other sites

Am luat la cunostinta si voi respecta aceste reguli.

Cat despre "NU SE DA RANK UP TEMPORAR SAU PENTRU "TESTE". ramane valabila si la Hitman Agency?

Mentionez ca pentru efectuarea si testarea abilitatilor aplicantilor este necesar rank-ul mai mare din cauza armelor care se pot lua pe baza de order.

In cazul de fata rank 1 are (knife,deagle,shotgun,smg), rank 2 are M4 + rifle in plus si rank 3 are sniper-ul care este o arma de baza in aceasta factiune.

Spre deosebire de celelalte factiuni aici se pune punct si pe folosirea armelor long shoot.

nu se poate procura altfel?

Link to comment
Share on other sites

Am luat la cunostinta si voi respecta aceste reguli.

Cat despre "NU SE DA RANK UP TEMPORAR SAU PENTRU "TESTE". ramane valabila si la Hitman Agency?

Mentionez ca pentru efectuarea si testarea abilitatilor aplicantilor este necesar rank-ul mai mare din cauza armelor care se pot lua pe baza de order.

In cazul de fata rank 1 are (knife,deagle,shotgun,smg), rank 2 are M4 + rifle in plus si rank 3 are sniper-ul care este o arma de baza in aceasta factiune.

Spre deosebire de celelalte factiuni aici se pune punct si pe folosirea armelor long shoot.

nu se poate procura altfel?

Din cate stiu factiunile precum pd/fbi/ng nu au restrictii la armament(ma refer pe perioada testelor de intrare) si sunt liberi sa testeze jucatorii prin diferite probe cu toate armele pentru a selecta doar pe cei priceputi astfel evitand creearea problemelor si mai ales pentru buna desfasurare a server-ului.

Acest rank up pe perioada unui test care dureaza x minute nu afecteaza pe nimeni cu nimic,ca sa fiu mai explicit..daca recrutul trece de probe revine la rank 1 ca membru iar daca nu este apt primeste uninvite.

Este vorba doar de un nivel mai mare pentru a putea fi accesata comanda pentru arme,nimic mai mult.In niciunul dintre cazuri respectivul nu ramane cu rank mare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...