Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

VILLAIN

Interiors SA:MP

Recommended Posts

Va prezint o lista cu toate interioarele cunoscute din SA:MP !

_________________________________________________________________________________

Dupa cum ati observat in joc atunci cand tastati comanda /find pe un player va apare "ATENTIE: Acel jucator nu este AFARA !"-> mai exact asta inseaman ca acel jucator se afla intr-un interior asa ca Eu(Fantoma) & sNs am realizat o lista cu toate interioarele din SA:MP !

Aceasta lista am realizat-o in special pentru cei ce detin jobul de Detectiv !

Am aprobarea lui Spark !

harta.jpg

1.Daca un jucator se afla in interiorul de la 24/7(SF,LS,LV) atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici:

HFbj6.png

2. Daca jucatorul se afla in interiorul de la Alhambra Los Santos atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: G5NDH.png

3. Daca jucatorul se afla in interiorul de la Andromada atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: YeHZW.png

4.Daca jucatorul se afla in Armoury(locul de unde membrii PD/FBI/NG se echipeaza) atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: cqq6I.png

5.Daca jucatorul se afla in Banca(SF,LS,LV) atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: 1UbSj.jpg

6.Daca jucatorul se afla in interiorul de la Barber LS adica AICI atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: SESNX.png

7.Daca jucatorul se afla in interiorul de la Barber LV adica AICI atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: GZwJN.png

8.Daca jucatorul se afla in interiorul de la Spawn Bikers atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: vbMGm.png

9.Daca jucatorul se afla in interiorul de la Binco(LS,SF,LV), Pro Laps sau de la ZIP, atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: mBhU6.png

10.Daca jucatorul se afla in interiorul de la Burger Shop, atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: GaRkK.png

11.Daca jucatorul se afla in interiorul de la Chuckin Bells, atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: kcFPt.png

11.Daca jucatorul se afla in interiorul de la Pizza, atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: f3U6s.png

12.Daca jucatorul se afla in interiorul de la Safe House(cea de langa plaja Los Santos), atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: yxu88.png

13.Daca jucatorul se afla in interioarele de la GYM adica AICI si AICI (GYM LS stiti cu totii unde se afla), atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: ( in link-ul urmator aveti toate cele 3 poze) http://imgur.com/a/ID3Z6

14.Daca jucatorul se afla in interiorul de la HQ Hitman Agency, atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: r8q2A.png

15.Daca un jucator se afla in interiorul de la HQ Mafia, atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: TuDza.png

16.Daca jucatorul se afla in interiorul de la HQ UST, atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: lmaqs.png

17.Daca jucatorul se afla in interiorul de la Autobuz, atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: lmaqs.png Iar daca se afla in interiorul de la Limuzina o sa vi-l arate exact aici: mEScC.png

18.Daca jucatorul se afla in interiorul de la Inside Track(Los Santos & Montgomery), atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: mM85e.png

19.Daca jucatorul se afla in interiorul de la Pig Pen(Los Santos), atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: EPvh6.png

20.Daca jucatorul se afla in interiorul de la Baza News Reporters Los Santos, atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: kGzLX.png

21.Daca jucatorul se afla in sala de Antrenamente a GANG-URILOR/Mafiilor si Hitmanilor, atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: Csa3p.png

22.Daca jucatorul se afla in interioarele de la Seven/Sex Shop, atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: in link-ul urmator aveti ambele imagini http://imgur.com/a/K7OOi

23.Daca jucatorul se afla in interioarele de la HQ The Triads,Ten Bottles si Barber SF adica AICI , atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: YQwBP.png

24.Daca jucatorul se afla in interiorul de la Tattos(LS,SF,LV), atunci cand tastati comanda /find o sa vi-l arate exact aici: Yjthp.png

Daca aveti pareri/sugestii postati aici sau daca am omis ceva  !

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pt munca dar mai usor era (si pt tine si pt jucatori) sa faci un screen shot la harta intreaga si sa pui checkpoint-uri 1,2,3, apoi faceai o lista 1,2,3 cu locatiile, cum ai pus deasupra la poze.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pt munca dar mai usor era (si pt tine si pt jucatori) sa faci un screen shot la harta intreaga si sa pui checkpoint-uri 1,2,3, apoi faceai o lista 1,2,3 cu locatiile, cum ai pus deasupra la poze.

Exact, a incercat userul Cosmin. sa faca ceva de genul inainte de wipe http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=382011&view=findpost&p=5365834 . Leon s-a stradiut sa aduca la cunostinta mai multe interioare, good job! :P

Link to comment
Share on other sites

Felicitari An00by!

Este foarte folositor.

Serios ? Leon el cel care le-a facut cu ajutorul lui sNs. Daca nu va uitati peste ele si vreti sa faceti un simplu post, faceti-o cu un pic de interes macar pentru a aprecia munca depusa.

Felicitari si ideea lui An00by nu este asa rea.

Link to comment
Share on other sites

Ideea in sine , este ca sa inteleaga tot romanul .

I s-a parut mai complicat sa faca cu 1 2 3 , oricum mi se pare destul de ok si asa , au iesit bine sper sa fie de folos .

mex, daca ai putea un pin si closed te rog.

Link to comment
Share on other sites

american, vroiai sa fac poza la fiecare usa/interior? in plus unele locatii le arata in acelasi loc sau cel putin la 5-10m distanta intre ele.E buna si ideea lui anooby daca am timp o sa fac si cum a zis el

Link to comment
Share on other sites

american, vroiai sa fac poza la fiecare usa/interior? in plus unele locatii le arata in acelasi loc sau cel putin la 5-10m distanta intre ele.E buna si ideea lui anooby daca am timp o sa fac si cum a zis el

Nu am zis ca vroiam sa faci poza la fiecare interior , doar ti'am atras atentia , mai sunt interioare in care se poate intra si nu apar pe lista ta.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...