Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Konvict

Cazul [DW]Razvan

Recommended Posts

2. Nu iam raspuns pentru ca toata ziua a fost pe capul meu ba pe spoturile mici din crywolf ba pe la jumate ba etc. chiar ma saturasem de prezenta lui si intrebarile de afk...

Vai =)) :)) deci sincer m`ai facut sa rad.Iar gasesti scuze ?:)) De cate ori am venit eu cry si te`am intrebat de afk ma ? Aia a fost prima oaraBangHead.gifTe saturasei sa`mi raspunzi la afk,asta a fost buna =))

Link to comment
Share on other sites

Inchideti topicu ca vad ca adminii astia "destepti" nau nici o treaba cu regulamentu, nau nici o treaba cu jucatorii care scriu nau nici o treaba cu MU, ei sunt cu alte treburi... spor la treburi.

-ija- inca odata ai demonstrat cel putin mie personal ca esti un 0 in ale mu, asta pentru faptul ca dai explicatii celor neimplicati iar celor implicati nu le poti raspunde cu adevarat pentru ca ai prezumtia de vinovatie asupra ta si si de nevinovatie asupra mea.

Inca nu miai raspuns cum se terge un caracter de 40 de rr caeu nu am reusit la 2 rr sal sterg, poate imi explici in urmatorii 5 ani pina la urma, avea drepturi de admin cumva de nu vrei sa raspunzi?

O seara placuta iti doresc,

inchideti topicu ca nu merita... navem cu cine, e mai important sa tina contde 60 de rr decat de adevar... vesnicul linkmania...

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa fiu nesimtit sau sa dau dovada de lipsa de respect, dar va rog sa nu inchideti acest topic pana nu primesc si eu raspuns la intrebarile de mai jos. :tiphat:

Cum se face ca in cazul lui Razvan ati putut sa va dati seama ca are auto pick doar dintr-un singur item ridicat si in cazul asta My link unde respectivul rupe f5 de la elite in doua nu ati putut observa asta ?

Adica acum daca vine cineva si ma intreaba [harddisk] afk ? eu nu ii raspund si din intamplare iau un item care cade pe jos in apropierea mea iar cateva secunde/minute mai tarziu pica altul la distanta si nu ma duc dupa el rezulta ca am auto pick ? :blink:

De cate ori am voie sa raspund cu "space" pana se considera ca am macro?

Link to comment
Share on other sites

nare timp ija de noi ... are alte treburi topicuri gen Gunit admin, chestii din astea importante juny daca scrie undeva gata repede, aici na binevoit sa spuna... nimic.

Noi ceilalti suntem cantitate neglijabila...

Link to comment
Share on other sites

pai daca ea a luat pe 2 char 60 pt macro si sustine prin toate topicurile ca foloseste dizzy =)))

de ce nu ar lua si altul .

oricum adminii tin cu HUSTLE , se vede clar =))))

PS : afirmatia de mai sus e o ironie , deoarece prin toate topicurile vad " adminii sunt din HH si tin cu ei ...... " :tiphat:

mai prins tu cu pick ? DA , am gresit , eram la inceput abea ce aflasem de "magicul" elite.

Nu sustin ca folosesc dizzy , chiar il folosesc. -_-

Razvan,spui ca in regulament se cere inv deschis.

9. Macro/BOT

Nu se accepta raspunsuri efectuate prin utilizarea functiei "macro" sau boti.

Daca raspunsul este acelasi pentru orice intrebare, si repetat de minim 4 ori, la fel, s-a pierdut spotul dupa trecerea celor 5 minute.

Nu se accepta utilizarea de aplicatii tip macro/bot. In cazul utilizarii unor clickere este permisa doar folosire functiilor de atack/buff ale acestora, fiind interzisa folosirea altor functii.

Se poate acorda suspend si in situatia in care exista printuri (facute chiar de catre utilizator) care contin mesaje generate de aceste aplicatii din care rezulta utilizarea functiilor de tip macro/bot/alte functii inafara de atack/buff.

- Primul avertsiment: suspend 60 de zile

- Al doilea avertsiment: suspend 98 de zile

Pentru eventuale alte abateri se poate ajunge pana la blocarea contului.

Exemplu: Se da suspend pentru: Meet Player, Pret exagerat la itemele de la store si alte mesaje generate de acest clicker.

Vazand discutiile purtate pe forum precum si unele dificultati in solutionarea plangerilor continand filmulete, regulile de postare pentru aceste filmulete se completeaza dupa cum urmeaza:

- atunci cand filmati un anumit eveniment in joc sunteti obligati sa faceti cel putin un print in timpul filmarii, iar acest lucru sa se vada si in filmulet;

- sunteti obligati ca, alaturi de filmulet, sa postati in plangere si printul pe care l-ati facut in timpul filmuletului.

Unde este acea regula ?! :)

ahh si repet : NU avea cum sa ia Juny acel item atat de repede deoarece nu avea party cu tine si nu a omorat el mobi.

Link to comment
Share on other sites

eram la inceput abea ce aflasem de "magicul" elite.

Esti inca la inceput... mai ai de invatat mult despre acest joc.

Tu doar preiei niste texte de prin regulament si crezi tu ca dai explicatii... ti-am mai spus si altadata esti pe linga subiect... nai nici o treaba cu jocu... decizia a fost luata de ija ca asa a vrut nu ca era acoperit de regulament pricepi? daca va avea sange in el macar va recunoaste asta... "ca a fost pur si simplu decizia lui" fara o baza solida, dar nu vom vedea mustrari de constiinta pe linkmania cu atat mai putin de la el... nu-i asa Vio?

El ne da cu "cei 7 ani de acasa" daca avea macar 3 din cei 7 ar fi raspuns pina acum aici! si cu asta am incheiat cu joaca pe linkmania.

Va urez lvl multe iar tie kimmy... poate sa ai noroc sa ajungi moderator(cum iti doresti) dar la cum tratezi situatiile nu vei fi niciodata.

Link to comment
Share on other sites

eram la inceput abea ce aflasem de "magicul" elite.

Esti inca la inceput... mai ai de invatat mult despre acest joc.

Tu doar preiei niste texte de prin regulament si crezi tu ca dai explicatii... ti-am mai spus si altadata esti pe linga subiect... nai nici o treaba cu jocu... decizia a fost luata de ija ca asa a vrut nu ca era acoperit de regulament pricepi? daca va avea sange in el macar va recunoaste asta... "ca a fost pur si simplu decizia lui" fara o baza solida, dar nu vom vedea mustrari de constiinta pe linkmania cu atat mai putin de la el... nu-i asa Vio?

El ne da cu "cei 7 ani de acasa" daca avea macar 3 din cei 7 ar fi raspuns pina acum aici! si cu asta am incheiat cu joaca pe linkmania.

Va urez lvl multe iar tie kimmy... poate sa ai noroc sa ajungi moderator(cum iti doresti) dar la cum tratezi situatiile nu vei fi niciodata.

Corect , eu nu cunosc regulamentul.

Ai dreptate , in regulament scrie. Trebuie sa aibe inv deschis , daca aduni un item de pe jos cand faci preluare NU e corecta preluare.

Chiar ai dreptate,scuza-ne ca noi nu stim regulamentul :(

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa fiu nesimtit sau sa dau dovada de lipsa de respect, dar va rog sa nu inchideti acest topic pana nu primesc si eu raspuns la intrebarile de mai jos. :tiphat:

Cum se face ca in cazul lui Razvan ati putut sa va dati seama ca are auto pick doar dintr-un singur item ridicat si in cazul asta My link unde respectivul rupe f5 de la elite in doua nu ati putut observa asta ?

Adica acum daca vine cineva si ma intreaba [harddisk] afk ? eu nu ii raspund si din intamplare iau un item care cade pe jos in apropierea mea iar cateva secunde/minute mai tarziu pica altul la distanta si nu ma duc dupa el rezulta ca am auto pick ? :blink:

De cate ori am voie sa raspund cu "space" pana se considera ca am macro?

i don't wanna be a bitch, but i need a answer here.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...