Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Konvict

Cazul [DW]Razvan

Recommended Posts

Cum se face ca in cazul lui Razvan ati putut sa va dati seama ca are auto pick doar dintr-un singur item ridicat si in cazul asta My link unde respectivul rupe f5 de la elite in doua nu ati putut observa asta ?

Adica acum daca vine cineva si ma intreaba [harddisk] afk ? eu nu ii raspund si din intamplare iau un item care cade pe jos in apropierea mea iar cateva secunde/minute mai tarziu pica altul la distanta si nu ma duc dupa el rezulta ca am auto pick ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Cum se face ca in cazul lui Razvan ati putut sa va dati seama ca are auto pick doar dintr-un singur item ridicat si in cazul asta My link une respectivul rupe f5 de la elite in doua nu ati putut observa asta ?

Adica acum daca vine cineva si ma intreaba [harddisk] afk ? eu nu ii raspund si din intamplare iau un item care cade pe jos in apropierea mea iar cateva secunde/minute mai tarziu pica altul la distanta si nu ma duc dupa el rezulta ca am auto pick ? :blink:

problema asta e cu messengerul , daca sunt afk fara pick fara nimic , si stau pe messenger cand dau space aduna dupa jos .

cum pot demonstra eu ca nu am avut clicker ??

Link to comment
Share on other sites

' date='01 March 2012 - 01:10' timestamp='1330557036' post='6249999']

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=435786&st=0&gopid=6249653&#entry6249653

Lasa topicu sa am dreptu la replica... nu inchide gura omului ca esti tu destept!

1. Sunt obligat sai raspund unui om care de fapt mie imi repugna?

2. Demonstreaza ca nu eram on, pe ce criteriu ca ma intreaba un retardat?

Ti se pare ca esti destept, in realitate nu faci decat niste jocuri de culise. Mi se pare aberant deja sa stau sai raspund unui player si eu stiu cati altii ar mai trece pe acolo afk afk? Chiar deja nu mai este joc... plus ca singur spune ca ma vaneaza deci? unde e dreptatea cand el recunoaste ca face vanatoare? Aaaaa dreptatea e pe acolo pe undeva pierduta in neant aici faceam doar dupa cum credem de cuviinta... cine e ala? cine a postat? a gata e clar ssss... pai e frumos asa?

Demonstreaza ca nu eram on, ce e in filmul ala se face cu space iar playerul are ignore la mine... nu sunt obligat sai raspund.... deci?

Asta nu este vanatoare, chiar daca este player Juny are si el niste drepturi.

Daca a pus intrebarile de afk tu erai obligat sa raspunzi ,tocmai pentru a evita astfel de discuti. Iar ceea ce vrea MurDoc sa-ti spuna este ca suspendul este meritat,dovada ca nu ai fost online este faptul ca nu ai raspuns la intrebarile de afk , iar daca vi cu jigniri si ai atitudinea asta fata de un admin nu rezolvi nimic. Nu au favorizat pe nimeni,pur si simplu au aplicat regulamentul.

Daca imi vi cu un reply gen " Sunt obligat sa-i raspund lui juny ? e player ... bla bla bla" te invit sa dai un CLICK

' date='01 March 2012 - 09:24' timestamp='1330586692' post='6250216']

Dar vezi ce s-a zis si mai sus. Daca esti on cam trebuie sa raspunzi, nu sa astepti sa te omoare pt ca tie ti se pare incorecta preluarea. Indiferent cum e preluarea, fii fair-play si raspunde. Au fost cazuri cand am dat suspend celor care stateau si taceau molcom, on fiind, doar pentru a vana pe altul.

Inca mai susti ca erai on?

Tu esti obligat sa raspunzi la intrebarile celorlalti de afk atunci cand ti se face preluare. In cazul in care cineva te intreaba de afk doar pe tine poate incearca sa te posteze pentru macro/bot, caz in care iar ar fi indicat sa raspunzi astfel diminuant sansele sa iei suspend.

Concluzii:

Cand esti intrebat de afk este indicat sa raspunzi in orice situatie.

Asta este un caz oarecare,insa citeste ceea ce trebuie TU sa inveti. Cat despre preluare:

Dupa cum am mai spus la partea de "afk" se accepta si "on" sau "esti" sau variante ale lor cu punct, spatiu, virgula intre litere. Acelasi lucru si la nick. Nu mancati din caractere nu modificati litere in cifre, nu puneti litere sau cifre in plus, restul mai vedeti si voi.

Data viitoare foloseste functia search decat sa faci 1000 de topicuri,dupa cum vezi doar 2-3 moderatori mai activeaza si nu au timp sa-ti inchida tie fiecare topic.

Pentru a nu risca un warn/suspend pe forum, am sa iti dau replica aici.

Cum vezi tu acest suspend ca fiind unul justificat? Doar prin pricina faptului ca nu a raspuns intrebari de afk si pentru ca a ridicat un splinter de jos ?..dizgratios!

Eu in primul rand cand sunt "on" nu stau cu ochi beliti in pc uitandu-ma cum mor mobi pe spot, stau pe mess,skype,forumuri...de cele mai multe ori nici nu ma prea intereseaza ce se intampla in joc sau daca cineva incearca sa ma preia.

De ce toata lumea vede acest suspend justificat? De ce toata lumea posteaza doar pentru a face rau, ganditi-va ca omu sta pe bara 2 luni, nu o zi nu doua, nu zece, 2 luni.

Ma asteptam la astfel de replay-uri din partea celor care sunt tot timpul cu gandul sa arda pe cineva cu un ss, dar nu din partea cuiva care a trecut prin asa ceva, din partea unei persoane care la randul ei a primit un ss pe nedrept.

Link to comment
Share on other sites

pai daca ea a luat pe 2 char 60 pt macro si sustine prin toate topicurile ca foloseste dizzy =)))

de ce nu ar lua si altul .

oricum adminii tin cu HUSTLE , se vede clar =))))

PS : afirmatia de mai sus e o ironie , deoarece prin toate topicurile vad " adminii sunt din HH si tin cu ei ...... " :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Dar vezi ce s-a zis si mai sus. Daca esti on cam trebuie sa raspunzi, nu sa astepti sa te omoare pt ca tie ti se pare incorecta preluarea. Indiferent cum e preluarea, fii fair-play si raspunde. Au fost cazuri cand am dat suspend celor care stateau si taceau molcom, on fiind, doar pentru a vana pe altul.

Tu esti obligat sa raspunzi la intrebarile celorlalti de afk atunci cand ti se face preluare. In cazul in care cineva te intreaba de afk doar pe tine poate incearca sa te posteze pentru macro/bot, caz in care iar ar fi indicat sa raspunzi astfel diminuant sansele sa iei suspend.

Concluzii:

Cand esti intrebat de afk este indicat sa raspunzi in orice situatie.

intrebare daca primesc raspuns e perfect :

si daca omu nu intreaba de afk ..etc.. si eu culeg de pe jos manual (in timp ce sunt filmat ) o sa iau ss nu ?

sa numai vorbim de faptul ca sunt ff multe pers care nu raspund la afk

Link to comment
Share on other sites

Guest ToTo-Riina

cazul asta e incheiat cu domnul [DW]Razvan ne auzim peste 2 luni :))

Desteapta satului POPOLACA , jocul consta in a merge la CS si al cuceri/apara , nu a sta sa vanezi charactere de 3-4 rr-uri . :readthis:

Link to comment
Share on other sites

cazul asta e incheiat cu domnul [DW]Razvan ne auzim peste 2 luni :))

Desteapta satului POPOLACA , jocul consta in a merge la CS si al cuceri/apara , nu a sta sa vanezi charactere de 3-4 rr-uri . :readthis:

parerea ta = 0 ! :)

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns si caz nu e rau.

Departe de a fi asa ceva, nu e vb de un caz, e vb de aceleasi vechi "maniere de rezolvare" a problemelor. Cand e vorba de postata x pe y, "trebuie sa respecte regulile de postare, cand posteaza "pe db trecut gunit" se dadea ss direct nici nu se uitau, dupa i sa urcat la cap "si sau lepadam de el si a inceput acea "vanatoare de gunit".

Intrebarea mea este cat il pupati si pe acest Juny pina se face rosu? Pai cine e acest Juny? Pai daca sar uita sau mas uita prin loguri as vedeam un caracater crescut cu //gt ultimu k6 .. etc ca da //gt la invazii etc, dar astea le trecem cu vederea acum domni admini? ca pe db trecut... Zilnic dau //gt destui jucatori, daca se duce in loguri sa vada daca am dat //pick sa duca sa vada si cine da //gt dar sa nu se sperie ca e plin de aceasta comanda.

Juny si Alexutza tocmai voi veniti si aveti curajul sa deschideti gura de programe, nuti mai place acum afk tools de la old_bk? ala e de vina ca pocesti tu numele, nu perosana ta ca lai folosit cu succes.....

Stiti vorba aia "cine na gresit sa arunce primu cu piatra".

Tu esti pina in gat de coade si te dai pe aici destept, ce vrei admin? pai daca tiar da admin si tu ca jucator te comporti in halu asta pai ca admini distrugi serveru.

@ -Ija- tu teai dus la loguri sa vezi daca am dat //pick? ca in film eu vad ca ia Juny itemu (nu ma apuc sa fac filme cu programele ca dai ss pt hack, le stii foarte bine) . Nare inventory deschis... In orice lege umana, atunci cind probele nu sunt suficiente "lipseste ceva din procedura" cazul nu se judeca... la mine de ce ai trecut peste procedura si la altii nu?

@@si daca tot recunosti ca vezi in loguri cine da //pick si altele de ce nu iti faci tu treaba de admin si dai ss "din loguri" si iti place sa creezi aceasta "vanatoare" de jucatori, 50% folosesc elite si pick de ce nu le dai ss la toti? Iar povestea cu nam timp, daca nai timp maresteti echipa dar nu ca db trecut... iati oameni de cursa lunga nu admini de 1 luna doua, vb cu ei dinainte.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut multe pe serverul asta,dar asa usor si nefondat sa ia cnv ss 60 nu am vazut. :naughty:

Era asa de caraghios deghizat Juny ca sigur nu ii raspundeam nici eu.

-ija- te rugam frumos sa ne explici si la noi motivul si regulamentul pe care la incalcat Razvan, sa stim si noi pe ce baze sa da ss 60. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

cazul asta e incheiat cu domnul [DW]Razvan ne auzim peste 2 luni :))

Desteapta satului POPOLACA , jocul consta in a merge la CS si al cuceri/apara , nu a sta sa vanezi charactere de 3-4 rr-uri . :readthis:

=)) ma faci sa rad..pk la npc de sign,asta numesti tu sa mergi la cs? :)) .Aia cu fantomele am inteles`o,dar sa dai pk la npc,cand baga cineva sign,deja e jalnic.Se vede cat de fomist e gunit,si`ar da si 2 ani din viata sa mai tina 2 luni de cs:-j

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns si caz nu e rau.

Departe de a fi asa ceva, nu e vb de un caz, e vb de aceleasi vechi "maniere de rezolvare" a problemelor. Cand e vorba de postata x pe y, "trebuie sa respecte regulile de postare, cand posteaza "pe db trecut gunit" se dadea ss direct nici nu se uitau, dupa i sa urcat la cap "si sau lepadam de el si a inceput acea "vanatoare de gunit".

Intrebarea mea este cat il pupati si pe acest Juny pina se face rosu? Pai cine e acest Juny? Pai daca sar uita sau mas uita prin loguri as vedeam un caracater crescut cu //gt ultimu k6 .. etc ca da //gt la invazii etc, dar astea le trecem cu vederea acum domni admini? ca pe db trecut... Zilnic dau //gt destui jucatori, daca se duce in loguri sa vada daca am dat //pick sa duca sa vada si cine da //gt dar sa nu se sperie ca e plin de aceasta comanda.

Juny si Alexutza tocmai voi veniti si aveti curajul sa deschideti gura de programe, nuti mai place acum afk tools de la old_bk? ala e de vina ca pocesti tu numele, nu perosana ta ca lai folosit cu succes.....

Stiti vorba aia "cine na gresit sa arunce primu cu piatra".

Tu esti pina in gat de coade si te dai pe aici destept, ce vrei admin? pai daca tiar da admin si tu ca jucator te comporti in halu asta pai ca admini distrugi serveru.

@ -Ija- tu teai dus la loguri sa vezi daca am dat //pick? ca in film eu vad ca ia Juny itemu (nu ma apuc sa fac filme cu programele ca dai ss pt hack, le stii foarte bine) . Nare inventory deschis... In orice lege umana, atunci cind probele nu sunt suficiente "lipseste ceva din procedura" cazul nu se judeca... la mine de ce ai trecut peste procedura si la altii nu?

@@si daca tot recunosti ca vezi in loguri cine da //pick si altele de ce nu iti faci tu treaba de admin si dai ss "din loguri" si iti place sa creezi aceasta "vanatoare" de jucatori, 50% folosesc elite si pick de ce nu le dai ss la toti? Iar povestea cu nam timp, daca nai timp maresteti echipa dar nu ca db trecut... iati oameni de cursa lunga nu admini de 1 luna doua, vb cu ei dinainte.

Am crescut penultimu k6 timp de 6 luni,cand m`ai vazut tu pe ultimu nush.Daca ai dovezi ca am dat gt pune pe forum sa iau ss.Pana una alta,nu te mai agita ca un pepsi.Te crezi mare jucator de mu-online,dar habar n`ai ca nu aveam cum sa iau itemul de pe jos,daca nu am omorat eu mob`ul.Ti`am mai zis odata,si cei ce au fost postati pt pick zen,poate erau"on",dar nu au vrut sa raspunda,si uite au 60.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut multe pe serverul asta,dar asa usor si nefondat sa ia cnv ss 60 nu am vazut. :naughty:

Era asa de caraghios deghizat Juny ca sigur nu ii raspundeam nici eu.

-ija- te rugam frumos sa ne explici si la noi motivul si regulamentul pe care la incalcat Razvan, sa stim si noi pe ce baze sa da ss 60. :tiphat:

E simplu nu exista in regulament, este pur si simplu decizia lui -ija- ....

O sa vina si o sa zica "m-am uitat in loguri" intrebarea este "cand se uita in loguri de ce nui vede pe cei care intradevar isi creeaza un avantaj si dau comenzi precum //gt" nu se vrea? mai repede asa ca altfel nu imi explic, daca nu as sti ce apare in loguri poate mas abtine dar cand stiuca apare tot in loguri... nu am cum...

Este si aici ca si prin "romania" ne furam caciula ca "sefii" au probleme mai importante... macar aia isi umfla buzunarul aici nu inteleg pe ce principiu se merge :)) ca de umflat buzunare nu se pune problema.

Cat despre Juny si altii care se dau cameramani, le va veni randu... si atunci o sa rad eu, este inevitabil pentru el, mai ales ca isi creeaza mai multi dusmnai pe aici, vezi ca a mai si serj ca tine si altii si au terminat cu 99, o sa se gaseasca un anume jucator care o sate prinda cu ceva, nu uita tu ai fost unu care mai vanat... la tine vor fi sute care te vor vana, nu vei mai misca nimic fara sa ai printuri si filme... tine minte ce iti spun... sfatul meu inca prietenesc laso mai incet veziti de joc si de alianta de CS dar ai grija esti sub observatie.

Si Gunit a fost la fel de vanat vei ajunge ca el...

Link to comment
Share on other sites

Tu ma compari pe mine cu Gunit ? :)) Uita`te cate suspenduri am avut eu de cand joc pe sv asta si uita`te la el,sa vezi ca e o mica,mare diferenta.Stai chill pe mine n`ai cu ce sa ma prinzi,ca nu folosesc astfel de ajutatoare pentru a aduna,iteme,jwl,zen.Pentru ce sa`mi fac dusmani,ca nu stiti sa jucati corect?De asta se duce sv pe pl..ca sunt astfel de exemplare ca tine,care zic "daca las sa adune de sub mine,nu patesc nimic.Si fac nush ce avere",dar se pare ca nu a fost asa.Alta data daca chiar vrei sa aduni,stai on si aduna si nu vei pati nimic.Eu nu te`am vanat cu nimic,adminii au propus aceasta regula cu filmatul,iar eu incerc sa scap de specimenele ca tine,pentru a reveni serverul la normal ca deja e de cacat 1bok+5=40 40(cat timp i`ti ia sa aduni jwl astea daca stai on?).Cred ca mai bine te lasi pagubas si mai bine faci o invazie :-j .Hai bft si altadata ai grija ce folosesti ca nu stii de unde apare "cameramanul" :)) tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

Cum se face ca in cazul lui Razvan ati putut sa va dati seama ca are auto pick doar dintr-un singur item ridicat si in cazul asta My link unde respectivul rupe f5 de la elite in doua nu ati putut observa asta ?

Adica acum daca vine cineva si ma intreaba [harddisk] afk ? eu nu ii raspund si din intamplare iau un item care cade pe jos in apropierea mea iar cateva secunde/minute mai tarziu pica altul la distanta si nu ma duc dupa el rezulta ca am auto pick ? :blink:

O perioada nu am jucat, m-am uitat pe forum .. erau reguli si reguli ... in fine

Link to comment
Share on other sites

Am vazut multe pe serverul asta,dar asa usor si nefondat sa ia cnv ss 60 nu am vazut. :naughty:

Era asa de caraghios deghizat Juny ca sigur nu ii raspundeam nici eu.

-ija- te rugam frumos sa ne explici si la noi motivul si regulamentul pe care la incalcat Razvan, sa stim si noi pe ce baze sa da ss 60. :tiphat:

Astept o poza care sa demonstreze ca era on si nu a vrut sa raspunda, daca exista o astfel de dovada scot suspendul de autopick si il modific in vanatoare (culmea, tot 60 e zile). M-am saturat de explicatii de genul, apasam space, eram on, asteptam. Daca e asa astept dovezi, pana acum eu din filmulet am dovada ca acel caracter culege (chiar si un singur item).

Link to comment
Share on other sites

ija, nu toata lumea sta cu degetul pe print, eu de ex daca vii la mine pe spot in cazul in care nu iti dau pk, de 4-5 ori iti rasp punand doar un simplu space abia dupa aceia iti spun frumos sa dai cu praf de mers.

Pentru ce trebuie sa aduca el dovezi? dovezile trebuiau sa fie aduse de cel care acuza. Si tu ca moderator trebuia sa fii sigur ca el intra-adevar merita acel suspend de 60 de zile.

Pentru ce sa dat acel suspend, pentru un singur splinter ridicat de jos ? sau pentru ca nu ia raspuns la intrebarile de afk? Pai daca sa dat pentru ca nu a rasp la intrebarile lui sa ii ia spotul si sa il posteze pt ks,stationare..etc.

Scuza-ma ca iti spun, dar din replay-ul postat de tn mai sus tin sa cred ca si tu te indoiesti de acel suspend dat, chiar daca nu cred ca o vei recunoaste. :tiphat:

Nu, nu ma indoiesc.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut multe pe serverul asta,dar asa usor si nefondat sa ia cnv ss 60 nu am vazut. :naughty:

Era asa de caraghios deghizat Juny ca sigur nu ii raspundeam nici eu.

-ija- te rugam frumos sa ne explici si la noi motivul si regulamentul pe care la incalcat Razvan, sa stim si noi pe ce baze sa da ss 60. :tiphat:

Astept o poza care sa demonstreze ca era on si nu a vrut sa raspunda, daca exista o astfel de dovada scot suspendul de autopick si il modific in vanatoare (culmea, tot 60 e zile). M-am saturat de explicatii de genul, apasam space, eram on, asteptam. Daca e asa astept dovezi, pana acum eu din filmulet am dovada ca acel caracter culege (chiar si un singur item).

Salut -ija-

deci chiar nu vreau sa il scuz / acuz pe [DW]Razvan .

doar ca eu daca stau pe messenger cand apas SPACE imi culege .

daca intru in crywolf si stau pe mess , apasand space si chiar atunci sa ma filmeze cineva .

cum pot eu demonstra ca sunt sau nu ON ??? :tiphat:

Sunt ferm convins ca nu sta nimeni on si asteapta sa fie preluat (nu a stat 1 min 2 sau 3, ci vreo 10).

Daca era on vreau sa-mi demonstreze asta desi sunt convins ca era afk. Esti on si culegi splinter care pica sub tine si nu faci 1 pas sa-l iei pe celalalt care e la 2-3 coordonate?

Link to comment
Share on other sites

Daca spui ca nu te indoiest, dc astepti o poza care sa dovedeasca ca era on, cand stii si u foarte bine ca daca avea acea poza era postat de mult, poate chiar inainte sa ii activezi suspendul.

Daca era on vreau sa-mi demonstreze asta desi sunt convins ca era afk. Esti on si culegi splinter care pica sub tine si nu faci 1 pas sa-l iei pe celalalt care e la 2-3 coordonate?

Splinter pica in prostie prin cry, iti spun eu ca nu merita deplasarea.Si da intr-adevar nu sta nimeni on, si nici nu asteapta sa fie preluat, dar daca ne uitam mai bn la acel clip Juny nu era acolo pentru ai face preluare, las-o draq de preluare ca facea 2 si jumatate 12 min cat a stat acolo.

Inainte de a da closed, raspunde-mi si mie la intrebarea de mai jos, si la urmatoarea. De cate ori am voie sa raspund cu "space" pana se considera ca am macro?

Adica acum daca vine cineva si ma intreaba [harddisk] afk ? eu nu ii raspund si din intamplare iau un item care cade pe jos in apropierea mea iar cateva secunde/minute mai tarziu pica altul la distanta si nu ma duc dupa el rezulta ca am auto pick ?
Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, as vrea sa imi spun si eu parerea daca se poate.

Parerea mea e ca, cel ce acuza si face o plangere, trebuie sa o faca ca la carte, sa nu lase loc de interpretari. Si mai sunt de parere ca ati putea introduce in regulament, regula ca, jucatorl care este preluat/filmat (intrebat)de alt jucator sa raspunda neaparat daca este online. Asa sigur ati evita situatile de genul. Unde este prezumtia de nevinovatie?

Introduceti in regulament acesta regula si sunt sigura ca pe viitor, o sa evitati situatiile de genul.

Daca a cules un item de pe jos asta nu inseamna ca nu a fost online si nu s-a lasat filmat, daca era regula in regulament sa raspunda neaparat la intrebarea "X afk", se evita situatia asta.

Daca tot ati dat dreptul ca jucatorul sa posteze macro/bot, de ce n-ati da si dreptul acesta?

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

-ija- tu mai mult mi-ai raspuns la cazul acesta .

La mine , daca ma uit pe forum si imi scrie cineva pe mess nu mai vad ferestra cu jocul , dar daca apas SPACE culege , o pot demonstra cu un video ceva .

intrebarea este : daca in acel timp eu sunt in crywolf si unu imi face preluare si ma filmeaza ?? ca doar esti crywolf nu se intampla sa vina multi sau poate ma iau pe mess si uit ... stau 10 min , timp

in care ma filmeaza si ma preia .

nu este valabil pt arena/icarus si celelalte , deoarece acolo iti dai seama daca ai pick ... pica multe iteme /inimi .... si se obs cum le sorteaza ellite-ul . vb doar de crywolf.

Link to comment
Share on other sites

-ija- permitemi sati raspund punctual.

1. Poza nu am facut pentru ca in nu trebuia sa dai ss pe acel video... nu exista in regulament nici o "chestie scrisa" ca dai ss ca eu culeg unu sau doua splintere dupa jos.

2. Nu iam raspuns pentru ca toata ziua a fost pe capul meu ba pe spoturile mici din crywolf ba pe la jumate ba etc. chiar ma saturasem de prezenta lui si intrebarile de afk...

3. Nu mam deplasat dupa splinter [pentru ca aveam destule, daca pica COB ma deplasam sigur dupa el, culmea 1 mai imi trebuia sa fac fenriru.

Intrebari pentru tine si vreau sa raspunzi punctual:

1. In toate videourile/pozele pentru macro sa cerut in mod express poza cu inventory deschis sau macar deschis in timpul filmarii, in cazul meu sa ignorat acest lucru.

2. Cand stai pe un spot unde apar 2 mobi/la minut chiar crezi ca ma intereseaza daca ma preia unu ca juny? chiar crezi ca va da el pe acel spot? ...deci aveam multe motive sa il ignor.

3. La toate postarile despre preluari nu sa acceptat "modificarea numelui" ci doar completarea prin spatiu linii underline sau punct... la mine de ce sa acceptat modificarea parantezelor?

4. Avand in vedere ca postarea nu este "conform regulamentului" trebuia "indiferent ce facea caracteru" sa fie "nefondata"

De ce in acest caz ai trecut peste toate acestea? Pot crede ca ai avut ceva personal cu mine? Cu siguranta DA! Pot crede ca ai favorizat pe cineva? Cu siguranta DA! Deci explicam tu ce sa cred...

Si ultima... cum stergi un caracter de 40 de rr si nu poti sterge un caracter lvl 100??

Iti multumesc anticipat indiferent de raspuns.

Link to comment
Share on other sites

Guest HH are sif0n la AS

de 3 zile nici un moderator n-a inchis topicul asta?

elite clar dar ce va mai place sa va dati in spectacol...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...