Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DaVio21

Preluare Fire

Recommended Posts

iar in prima poza deaia lipsesc pt ca am luat d/c multumita lagului de pe server }{

Pai daca lipsesti tu nu mai ai nicio treaba cu tarcul retardule, cand a inceput sa faca preluarea era numai thelast in tarc, deci preluarea ar fi valabila daca ar aparea toate intrebarile de afk in poza cu F4, din ce am vazut eu apare numai o intrebare. alte poze cu F4 nu mai ai DaVio?

Link to comment
Share on other sites

astept o parere a unui admin despre poze ... si dak nu e corecta preluarea astept sa primesc tarkul inapoi si o sa pun poze cu warmachine cand stationeaza si face pk :) succes

nu retragi tu nimik pana nu isi da un admin cu parerea ;)

Link to comment
Share on other sites

astept o parere a unui admin despre poze ... si dak nu e corecta preluarea astept sa primesc tarkul inapoi si o sa pun poze cu warmachine cand stationeaza si face pk :) succes

nu retragi tu nimik pana nu isi da un admin cu parerea ;)

nu o sa iei decat o nefondata copacule, nu pricepi ca tu ai pierdut toate drepturile la tarcul ala in momentul cand ai luat disconnect?

P.S: ce sa retraga bai fiinta nedezvoltata? el a pus doar o preluare, nu a postat pentru ks/stationare sau altceva de geunl asta.

Link to comment
Share on other sites

Preluarea teoretic este buna, in afara de poza cu F4 (nu se regasesc toate cele trei intrebari). Inchidem acest topic din moment ce ai retras. Pe viitor daca mai faci un astfel de topic, te alegi cu suspend pentru nefondata.

Kyubi1, din moment ce ai luat disconnect spotul respectiv nu mai este al tau.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...