Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TuninBoy

reevaluare

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showforum=554

Deci eu nu consider asta o jignire...1 singura data am zis ca e proasta nimic mai mult!tinand cont ca in alte topicuri nu s-au acordat suspenduri pentru mai multe aici nu vad de ce s-ar da pentru "proasta"!

de exemplu in plangerea asta postata de mine nu s-a dat suspend si dupa parerea mea e mai jignitoare plangerea mea decat cea de "lapte" asta...http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=434389

cer revocarea suspendului! chiar si in regulament scrie ca expresiile gen "jet,prost,proasta,nub,fraier" nu sunt luate in considerare si nu se da suspend pentru asa ceva!

Link to comment
Share on other sites

1. Jigniri/Insulte

Insultele sau jigirile aduse jucatorilor se penalizeaza astfel:

- Primul avertisment: suspend minim 5 zile

- Al doilea avertisment: suspend minim 10 zile

- Al treilea avertisment: suspend minim 20 de zile

- Al patrulea avertisment : suspend minim 35 de zile

- A cincilea avertisment: suspend minim 98 de zile

Trebuie sa se vada toata discutia in screen shot-uri, cu F4 pe tot ecranul.

Insultele pot fi reclamate doar de catre persoana insultata.

Nu se da suspend pentru insulte ( ex: fraiere, prostule, moaca, tontule, marsh, jet, noob, but) daca cel acuzat nu le foloseste repetat.

Se da suspend pentru "n00b e mata" , "but e mata" si orice alta referire la parinti,rude etc, daca sunt folosite in context jignitor

Deci chiar nu consider asta o jignire!se vede clar regulamentul si in + cand Dorna insulta nu se ia in calcul sau cum?cer revocarea suspendului +nefondata!

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum vad, la fel de jignit te simti si tu atunci cand cineva iti arunca niste vorbe. De ce trebuie sa faci si tu la fel ?

Mai vad si doua plangeri impotriva ta postate de LaDorna :

1

2

Prin urmare, nu ai fost la prima abatere si din punctul meu de vedere suspend este acordat corect. Nu te-a fortat nimeni sa vorbesti asa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...