Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Eagles

Sugestie post

Recommended Posts

iar de comanda /whisper daca nu zicea GUNIT, habar nu aveati :))

Las`o draq :)))))))))))))

Scrii pe google "babeste" si tot gasesti :))

:dontknow:

si cine o sa faca update la afk tools? nu cred ca sunt 15 playeri pe server ca se pricep la asa ceva. iar de comanda /whisper daca nu zicea GUNIT, habar nu aveati :))

old_bk ?? :whistle:

+ ca noua varianta descifreaza ce pui sub /filter .. nu trebuie sa scrii nickul corect .. numai s anu mananci din litere/cifre , in rest poti scrie cu caps / fara ,

cu puncte intre litere ...

nu am de unde sa stiu ce face varianta noua pentru ca nu o folosesc. dupa cum am mai spus si in alt topic, acum nu mai este smecherie sa dormi si sa vegheze afk tools pt tine, acum e smecherie cand dormi si vegheaza afk tools'ul altuia si pentru tine.

si cine o sa faca update la afk tools? nu cred ca sunt 15 playeri pe server ca se pricep la asa ceva. iar de comanda /whisper daca nu zicea GUNIT, habar nu aveati :))

/whisper off nu ar fi o solutie atat timp cat e chatul normal pe aceeasi culoar ca si globalul, /whisper off ascunde doar ce se scrie pe culoarea galbena (PM, /post), sugestia ar fi buna, dar sigur mai gaseste Mihaita cv sa scuteasca lumea de stat on :))

sa speram ca va putea Ice sa modifice culoarea chatului, si ca nu va mai face old publica alta varianta a programului minune :))

poate face o alta varianta dar nu are sa aiba tot svr

Toti care au fost impotriva cu toti au afk si nu doresc sa se schimbe nimic

Link to comment
Share on other sites

cand aud prostiile astea impotriva afk tools .. pff .. 80% din timp cand fac lvl sunt afk. asta e mu. stai in pt si iei exp. toti am fost crescuti de tipi care erau afk. toti am folosit la un moment dat afk tool (ceva pe mouse) sau alta prostie... sincer, cei care vin prin arena cu `protest impotriva afk tools` pun pariu ca nu au peste 16-17 ani . altfel si-ar da seama de ridicolul ce-l reprezinta.

Link to comment
Share on other sites

guard bun daca sar cumpara nu ne scapa de afk tools, ne scapa de main2 si elite

Si cred ca nimeni nu ar mai juca pe dl sau elfa ca nu este clicker pentru ei

Inca 1data scrii numai tampenii,

La sfarsitul db`ului trecut cum tinea un spot dl`ul? sau cum dadea elfa buff pe pt?

Stai sub baca daca n`ai habar!

Link to comment
Share on other sites

guard bun daca sar cumpara nu ne scapa de afk tools, ne scapa de main2 si elite

Si cred ca nimeni nu ar mai juca pe dl sau elfa ca nu este clicker pentru ei

Inca 1data scrii numai tampenii,

La sfarsitul db`ului trecut cum tinea un spot dl`ul? sau cum dadea elfa buff pe pt?

Stai sub baca daca n`ai habar!

tot cu ellite :whistle:

Link to comment
Share on other sites

guard bun daca sar cumpara nu ne scapa de afk tools, ne scapa de main2 si elite

Si cred ca nimeni nu ar mai juca pe dl sau elfa ca nu este clicker pentru ei

Pentru elfa exista dizzy. Il folosesc si imi merge. -_-

zgaiba, esti cam familiarizat cu noul afk tools... incerci sa ne spui ceva?

Link to comment
Share on other sites

Nu mai conteaza ce culoare sa puna la chat normal , conteaza doar sa puna culoarea alba la post si alta culoare la chat normal , poate tot ceva asemanator sa zicem un Gri sa fie cat mai aproape de cum e acum ...

Whisper off daca dai nu o sa mai vezi ceea ce acum scrie pe culoare galbena , insa la ce te-ar ajuta daca este alta culoare la chatu normal si nu mai suna programelu ? Ti se face preluare si tu dormi :D

Update la tool ? Crezi ca nu se facea pana acum un up cu ceva "imbunatatiri" ? Nu se mai face up stati linistiti ...

Ideea este foarte buna ! Tool nu mai suna daca se schimba culoarea deci din start jocu devine mai "greu" pentru unii si mai interesant ! PRO sugestiei

Link to comment
Share on other sites

' date='18 February 2012 - 23:59' timestamp='1329602341' post='6230413']

guard bun daca sar cumpara nu ne scapa de afk tools, ne scapa de main2 si elite

Si cred ca nimeni nu ar mai juca pe dl sau elfa ca nu este clicker pentru ei

Pentru elfa exista dizzy. Il folosesc si imi merge. -_-

zgaiba, esti cam familiarizat cu noul afk tools... incerci sa ne spui ceva?

ti l-as da si tie dar nu merge ca e cu cod sursa .. ... nu stiu sa explic asta

oricum daca ti-l dau nu iti merge . :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Sugestia mea ar fii daca sar schimba culoare la post sa fie alba

Pentru ca cei care folosesc afk tools ar fii disperatii un simplu post cu afk :))) ar fii de ajuns

Buna.

Tu ai impresia ca acel programel, nu se poate schimba?

Din cate am inteles eu (de cand inca jucam), cel ce a facut "afk-tools", a facut modificari substantiale la programul respectv. Oricum s-ar proceda pentru eliminarea programului, respectivul "hacker" il adapteaza..

Dar ce mi-a venit mie in minte, ce ar fii daca fiecare post ar fi scris cu alta culoare.. poate un script ceva care sa schimbe aleator culoarea ficaruie post.. :-j

Atunci sigur "marele hacker" nu mai are ce sa faca.. si multi ar renunta la acest program... din cauza zgomotului .. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Sugestia mea ar fii daca sar schimba culoare la post sa fie alba

Pentru ca cei care folosesc afk tools ar fii disperatii un simplu post cu afk :))) ar fii de ajuns

Buna.

Tu ai impresia ca acel programel, nu se poate schimba?

Din cate am inteles eu (de cand inca jucam), cel ce a facut "afk-tools", a facut modificari substantiale la programul respectv. Oricum s-ar proceda pentru eliminarea programului, respectivul "hacker" il adapteaza..

Dar ce mi-a venit mie in minte, ce ar fii daca fiecare post ar fi scris cu alta culoare.. poate un script ceva care sa schimbe aleator culoarea ficaruie post.. :-j

Atunci sigur "marele hacker" nu mai are ce sa faca.. si multi ar renunta la acest program... din cauza zgomotului .. :tiphat:

Pai si ce faci dai posturi pana pica culoarea alba?

Link to comment
Share on other sites

Sugestia mea ar fii daca sar schimba culoare la post sa fie alba

Pentru ca cei care folosesc afk tools ar fii disperatii un simplu post cu afk :))) ar fii de ajuns

Buna.

Tu ai impresia ca acel programel, nu se poate schimba?

Din cate am inteles eu (de cand inca jucam), cel ce a facut "afk-tools", a facut modificari substantiale la programul respectv. Oricum s-ar proceda pentru eliminarea programului, respectivul "hacker" il adapteaza..

Dar ce mi-a venit mie in minte, ce ar fii daca fiecare post ar fi scris cu alta culoare.. poate un script ceva care sa schimbe aleator culoarea ficaruie post.. :-j

Atunci sigur "marele hacker" nu mai are ce sa faca.. si multi ar renunta la acest program... din cauza zgomotului .. :tiphat:

daca te-ai referit la ce am inteles eu e degeaba .

Ce treaba are scrisul pe post cu chatul normal ?? degeaba face posul , fiecare post o culoare . ... ca tot suna la chatul normal .

Si sa nu mai vezi posturile a spus si Gunit mai sus /whisper off

Link to comment
Share on other sites

jap 15 euro paypal in contu lu old_bk si va face clicker nou, cu tot cu muguardul cumparat :))

Il face si pe bonuri de masa? Sa stiu...

Eu cred ca il face si gratuit numai sa mai fie un pic "in lumina reflectoarelor".

Stii care e ironia in toata povestea asta? Faptul ca tot hotul striga hotul.

Dar dupa cum este o zicala romaneasca: Omu` traieste cu speranta si moare cu regretu`.

Asa ca nu mult va schimba noul guard situatia actuala sau situatiile viitoare.. fiindca totdeauna e mai usor sa fraieresti sistemul decat sa il respecti. :)

Sugestia in sine ar fii binevenita.. dar si daca se va pune in aplicare.. sansele reusitei ei sunt foarte mici, atat timp cat sunt persoane ... "binevoitoare".. Eu stau si analizez faptele unora.. si ma duc cu gandul la faptul ca, daca intr-un joc suntem asa, in viata reala cum suntem?

Distractie placuta.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...