Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Eagles

Sugestie post

Recommended Posts

Eu am inceput un protest ma duc noaptea si le scriu afk afk pe alb

Am primit amenitari ca imi rup gatul, sau rugaminti de genul inceteaza te rog maine am scoala munca

Daca postul ar fii pe alb as inceta cu el pentru ca ar suna la fiecare post

Am putea sa facem preluari sar rari pk

Link to comment
Share on other sites

Eu am inceput un protest ma duc noaptea si le scriu afk afk pe alb

Am primit amenitari ca imi rup gatul, sau rugaminti de genul inceteaza te rog maine am scoala munca

Daca postul ar fii pe alb as inceta cu el pentru ca ar suna la fiecare post

Am putea sa facem preluari sar rari pk

Protestul tau cu afk tools nu este chiar ok , deoarece ( parerea mea ) toti cei mici , adica cei intrati acum intreaba :

" Ce este ala afk tools?" " aaa , da ? il vreau si eu ". Si asa se raspandeste zvonul despre afk tools.

Sa fim sinceri, tu nu te poti duce peste tot , kalima ,arena,devias,etc.

Sunt PRO la aceasta decizie,cred ca ar ajuta foarte mult.

Link to comment
Share on other sites

nu e mai fain sa fie totul alb? ma refer la chatguild / chatally / chatparty :>

Te gandesti cat iti obosesti ochii sa citesti ce ai u nevoie?

pai atunci daca se face chatul global alb si chat normal alta culoare , tu te gandeti ca in 2 timpi si 3 miscari se modifica programul sa sune la culoarea chatului normal ?

sau te mai gandesti ce poate face noul afk tools ??

Link to comment
Share on other sites

nu e mai fain sa fie totul alb? ma refer la chatguild / chatally / chatparty :>

Te gandesti cat iti obosesti ochii sa citesti ce ai u nevoie?

pai atunci daca se face chatul global alb si chat normal alta culoare , tu te gandeti ca in 2 timpi si 3 miscari se modifica programul sa sune la culoarea chatului normal ?

sau te mai gandesti ce poate face noul afk tools ??

Nu folosesc afk tools!

Am zis aparte de afk tools,ca ar fi aiurea sa fie totul alb,tu nu crezi?

Eu stau mult on si nu`mi convine sa`mi obosesc ochii pentru un joc, pentru toate prostiile de pe global chat (cu alb)

Link to comment
Share on other sites

nu e mai fain sa fie totul alb? ma refer la chatguild / chatally / chatparty :>

Te gandesti cat iti obosesti ochii sa citesti ce ai u nevoie?

pai atunci daca se face chatul global alb si chat normal alta culoare , tu te gandeti ca in 2 timpi si 3 miscari se modifica programul sa sune la culoarea chatului normal ?

sau te mai gandesti ce poate face noul afk tools ??

Nu folosesc afk tools!

Am zis aparte de afk tools,ca ar fi aiurea sa fie totul alb,tu nu crezi?

Eu stau mult on si nu`mi convine sa`mi obosesc ochii pentru un joc, pentru toate prostiile de pe global chat (cu alb)

pai atunci nu e o rezolvare asta cu schimbarea culorii . s-au dat 2 exemple /whisper si update la afk tools imd .

Link to comment
Share on other sites

nu e mai fain sa fie totul alb? ma refer la chatguild / chatally / chatparty :>

Te gandesti cat iti obosesti ochii sa citesti ce ai u nevoie?

pai atunci daca se face chatul global alb si chat normal alta culoare , tu te gandeti ca in 2 timpi si 3 miscari se modifica programul sa sune la culoarea chatului normal ?

sau te mai gandesti ce poate face noul afk tools ??

Nu folosesc afk tools!

Am zis aparte de afk tools,ca ar fi aiurea sa fie totul alb,tu nu crezi?

Eu stau mult on si nu`mi convine sa`mi obosesc ochii pentru un joc, pentru toate prostiile de pe global chat (cu alb)

pai atunci nu e o rezolvare asta cu schimbarea culorii . s-au dat 2 exemple /whisper si update la afk tools imd .

Nici n`am spus ca este o rezolvare!

Am spus ca se poate schimba (tehnic)

Link to comment
Share on other sites

si cine o sa faca update la afk tools? nu cred ca sunt 15 playeri pe server ca se pricep la asa ceva. iar de comanda /whisper daca nu zicea GUNIT, habar nu aveati :))

old_bk ?? :whistle:

+ ca noua varianta descifreaza ce pui sub /filter .. nu trebuie sa scrii nickul corect .. numai s anu mananci din litere/cifre , in rest poti scrie cu caps / fara ,

cu puncte intre litere ...

Link to comment
Share on other sites

si cine o sa faca update la afk tools? nu cred ca sunt 15 playeri pe server ca se pricep la asa ceva. iar de comanda /whisper daca nu zicea GUNIT, habar nu aveati :))

/whisper off nu ar fi o solutie atat timp cat e chatul normal pe aceeasi culoar ca si globalul, /whisper off ascunde doar ce se scrie pe culoarea galbena (PM, /post), sugestia ar fi buna, dar sigur mai gaseste Mihaita cv sa scuteasca lumea de stat on :))

Link to comment
Share on other sites

iar de comanda /whisper daca nu zicea GUNIT, habar nu aveati :))

Las`o draq :)))))))))))))

Scrii pe google "babeste" si tot gasesti :))

:dontknow:

si cine o sa faca update la afk tools? nu cred ca sunt 15 playeri pe server ca se pricep la asa ceva. iar de comanda /whisper daca nu zicea GUNIT, habar nu aveati :))

old_bk ?? :whistle:

+ ca noua varianta descifreaza ce pui sub /filter .. nu trebuie sa scrii nickul corect .. numai s anu mananci din litere/cifre , in rest poti scrie cu caps / fara ,

cu puncte intre litere ...

nu am de unde sa stiu ce face varianta noua pentru ca nu o folosesc. dupa cum am mai spus si in alt topic, acum nu mai este smecherie sa dormi si sa vegheze afk tools pt tine, acum e smecherie cand dormi si vegheaza afk tools'ul altuia si pentru tine.

si cine o sa faca update la afk tools? nu cred ca sunt 15 playeri pe server ca se pricep la asa ceva. iar de comanda /whisper daca nu zicea GUNIT, habar nu aveati :))

/whisper off nu ar fi o solutie atat timp cat e chatul normal pe aceeasi culoar ca si globalul, /whisper off ascunde doar ce se scrie pe culoarea galbena (PM, /post), sugestia ar fi buna, dar sigur mai gaseste Mihaita cv sa scuteasca lumea de stat on :))

sa speram ca va putea Ice sa modifice culoarea chatului, si ca nu va mai face old publica alta varianta a programului minune :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...