Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tyger007

bug exxploit

Recommended Posts

Asa este setat jocul.

de unde stii ca asa este setat jocul ? esti tehnician? in fine, nu conteaza intrebarea, conteaza dc playerul este pasiv de permanent de folosirea bug-ului(ca doar nu este hack) pt ca nu el a creeat acel bug, hai sa zicem pt folosirea bug-ului ar fi destul o pedeapsa sa zicem...30 zile ... ca oricum e destul de mult 30 si are mult de pierdut, am dat un exemplu, dar permanent e bataie de joc. Am inteles ca si Boddom (HH) a luat permanent dar daca voi nu stiti sa-i sustineti cauza , e treaba voastra, dar cand un coleg de-al meu ia o pedeapsa, nemeritata ca sa zik asa, normal ca fac valuri.

Lancelot si oick nu cred ca au treaba cu topicu asta pt ca se stie de ce...nu ii atac, dar vreau ceva pareri din afara, nu din HH.

De ce sa fie bataie de joc permanent? Iti creezi un avantaj fata de alt jucatori in mod constient , exista un regulament , scrie clar ca exploatarea bugurilor se pedepseste cu 99 nu va pune nimeni sa le incercati.

Cum am mai zis si alta data , voi doar asta urmariti cum sa furati mai mult jocu si sa moara capra vecinului .

HH nu mai exista. si nu`i baga pe toti intr`o oala :)

HH = Hentai

"aceeasi Marie cu alta palarie" sau "lupu-si schimba parul dar naravul ba"

alege varianta care iti place mai mult -_-

Nu am mai dat de mult pe aici , dar vad ca tot aceleasi glume fara amuzament le ai ..... insa ai ramas marcat profunde de cateva nume : Gunit , Tsu , Boddom

Link to comment
Share on other sites

Este si asta bug cum este si statul in duel pe spot, sau datul punctelor peste cap si poate si alte exemple.

Asa este setat jocul. Dar cand te folosesti de aceste lucruri sa castigi foloase in detrimentul altor playeri se incadreaza la exploit si se pedepsesc ca atare.

Moderatorii/tehnicienii/gmii nu au acces la server si setarile acestuia, la cat de des vi s-a spus credeam ca pana acum stie toata lumea treaba asta.

Aici mai e o problema cu bugu asta. Eu pe db trecut ''l-am probat": am intrat pe dl si pe elf , am reusit o singura data sa dau pk folosindu-ma de bug, in rest, fie in ferestra cu dl vedeam elfa de aproape fie in fereastra cu elfa aparea si dl iar in cea cu dl nu vedeam elfa deloc

Link to comment
Share on other sites

Pai tocmai asta este si ideea cand te folosesti de acel bug. te duci cu dl la distanta de cel care vrei sa ii dai pk, si in momentul cand il omori lui nu ii apare acel scris cu rosu precum ca a luat pk, pur si simplu moare, apare doar self defence si atat.

Este de ajuns sa iti vad doar "picioarele" la character sa te poata ataca cu lanturile.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...