Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

Cum rezolvam in acest caz ..

Recommended Posts

Conteaza foarte mult in ce mapa esti...... sunt mape care zenu pica f greu (cate o gramada)

chiar nu stiu si nu as vrea s te contrazic.. dar nu imi aduc aminte sa fi vazut vreun caracter care aduna sa numai poate sa ia si sa ti apare ca sar itemele.. o sa incerc. si trm si video la moderatori cu pararea mea,

Itemele care "sar" le vezi decat tu. Ceilalti nu vad itemele sarind in jurul tau.

Link to comment
Share on other sites

Conteaza foarte mult in ce mapa esti...... sunt mape care zenu pica f greu (cate o gramada)

chiar nu stiu si nu as vrea s te contrazic.. dar nu imi aduc aminte sa fi vazut vreun caracter care aduna sa numai poate sa ia si sa ti apare ca sar itemele.. o sa incerc. si trm si video la moderatori cu pararea mea,

Cu saritu ti'a raspuns iTi , dar nu trece la altceva pana nu dispare itemul care 'sare' :))

Link to comment
Share on other sites

Video numai fac ca stiu eu cum moderatori pe aici si poate ma trezesc cu un ss..

Intrebare mea ramane valabila. ... la un spot unde gramezile de zen nu sunt multe.. cum se va face deosebirea cei cu cliker de cei fara !

Poate eu sunt postat cand iau cu space fara sa imi dau seama ca acela imi face video si nu fac print ca sa dovedesc acest lucru

Link to comment
Share on other sites

Intrebare mea ramane valabila. ... la un spot unde gramezile de zen nu sunt multe.. cum se va face deosebirea cei cu cliker de cei fara !

Vizual se face deosebirea cu ajutorul filmuletelor, a pozelor si a eventualelor intrebari de afk.

Iar daca este cazul cu ajutorul logurilor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...