Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oldGard

Cum rezolvam in acest caz ..

Recommended Posts

Sa zicem ca eu sunt pe un spot si adun zen jwl. bla bla cu space . (adica doar ce e pe langa el)

Vine unu fara sa il vad eu si face filmare ca dispare zenu pe langa mine atunci eu voi lua ss ?:)))

Sau

Vine unu si incepe preluarea.. si exista oameni care raspund la a 3 a intrebare.. eu in timpu ala ii fac filmare ca el aduna dupa jos ..(chiar daca el ia cu space.) el ia ss ?

Sa stim si noi :P ca sunt curios cum procedati in astfel de cazuri

Link to comment
Share on other sites

culege zen-ul doar ...

dar mai e ceva...nu culege zenul atat de repede cum face clickerul..ala trage instantaneu zen-ul de jos imediat cum a picat

cu space il iei mai greu "trust me" ai delay la dat cu degetul in bara de spatiu

Link to comment
Share on other sites

Nu ia zen deca nu ai loc in inventar. Poate o gramada la ceva timp pentru ca pe langa zen mai pica si altceva si daca tu incerci sa iei intr-una cu space si nu ai loc sa pui, de exemplu, o sabie el nu trece mai departe incercand sa ia altceva. Incearca sa ia sabia pana dispare.. intre timp zenu nu il ia nimeni. Si daca ai noroc se intampla dupa ce dispare sabia sa iei 2-3 gramezi de zen pana sa apara alt item pe care sa incerci sa-l iei. Se vede clar intr-un filmulet cand respectivul aduna tot zenul care pica pe langa el sau aduna si el o gramada din 10.

Link to comment
Share on other sites

@Jupiter crede ma ca nu e delay .. din contra.. la pick e delay mai mare (depnide f mult cum iti emrge clikerul si jocul pe pc )

@iti ia fai tu proba sa vezi ca merge:)) dak eu sunt full in invetory adun doar zenu :P si il iau fff rpd si nu doar o gramada :)))

Cel mai bine ar fi sa probati sa vedeti ca nu vb aiurea

Link to comment
Share on other sites

culege zen-ul doar ...

dar mai e ceva...nu culege zenul atat de repede cum face clickerul..ala trage instantaneu zen-ul de jos imediat cum a picat

cu space il iei mai greu "trust me" ai delay la dat cu degetul in bara de spatiu

nu ai dreptate deloc . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nu ia zen deca nu ai loc in inventar. Poate o gramada la ceva timp pentru ca pe langa zen mai pica si altceva si daca tu incerci sa iei intr-una cu space si nu ai loc sa pui, de exemplu, o sabie el nu trece mai departe incercand sa ia altceva. Incearca sa ia sabia pana dispare.. intre timp zenu nu il ia nimeni. Si daca ai noroc se intampla dupa ce dispare sabia sa iei 2-3 gramezi de zen pana sa apara alt item pe care sa incerci sa-l iei. Se vede clar intr-un filmulet cand respectivul aduna tot zenul care pica pe langa el sau aduna si el o gramada din 10.

are dreptate iTi

el culege tot de pe jos, si cand da de un item care nu ii incape in inventory incearca sa il ridice pana cand dispare de la sine...pana atunci numai culegi nimic de jos pana nu trece de itemul respectiv si tot asa

deci exista un delay pana vei lua zenul urmator de jos, si se va vedea ca nu il culegi in mod automat.

Link to comment
Share on other sites

Off...

Hai sa va zic alcumva ca vad ca nu vreti nici macar sa probati .. :P

Eu il vad pe unu ca aduna zen de pe langa el da ?? dar din mobi de langa el pica doar o gramda de zen apoi alta gramda si alta timp de 31231 ore ... el o ia nu imediat ce pica (ca nici clikeru nici space nu ia imediat ce pica (probati ) )

de unde sti tu ce foloseste ala ??? nu e nici o dif..

Omul poate e on si nu vrea sa imi raspunda la prima intrebare dak eu vreau sa ii fac preluare...

Link to comment
Share on other sites

hahahh ma amuzi pe cuvant:))) nu am timp acuma maine sunt la servici sambata iti fac eu video :)))

1 - in primu video ai speed :)))) eu nu am cum sa stiu dak e cu space sau nu..

2 - ce apesi space ce apesi clikeru e acelasi lucru ce nu intelegi .. + ca nu se observa mai ales dak sunt doar o gramada de zen..

intra cu 2 conturi si pe unu bagi cliker si vi cu celalt si te uiti apoi faci invers

Link to comment
Share on other sites

Giezz I give up pe tine nu te lamureste nimeni, tot ca tine este. Eu ti-am dat un exemplu care este destul de clar. Crede-ma ca moderatorii vor stii atunci cand dai spate sa iei zen sau cand ia clickerul. O sa mai las topicul deschis, poate reuseste altcineva sa te lamureasca.

Link to comment
Share on other sites

Nu exista admin pe linkmania sa te baneze de pomana !

Daca vei fii vinovat vei primi ban , daca esti corect si strangi doar cu space , n-o sa patesti nimic :|

PS: este o mare diferenta intre clicker si auto-pick din space

Link to comment
Share on other sites

Azi vreau sa fac video vreau aprobarea unui admin sa pot posta acele video cu elite pentru a va arata cum sta trb fara sa ma trezesc cu ss !

Normal ca iti strange zenu pana nu e full inventorii rpd ( care e o chestiune de juma de min) , dar dupa ce e full iti face exact cum apare in primul video de la iTi , iti sar in sus itemele pe langa tine , e foarte clar , nu inteleg ce e asa de complicata filozofia asta

Link to comment
Share on other sites

Conteaza foarte mult in ce mapa esti...... sunt mape care zenu pica f greu (cate o gramada)

chiar nu stiu si nu as vrea s te contrazic.. dar nu imi aduc aminte sa fi vazut vreun caracter care aduna sa numai poate sa ia si sa ti apare ca sar itemele.. o sa incerc. si trm si video la moderatori cu pararea mea,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...