Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cnawp

Atentie

Recommended Posts

De cateva zile poate chiar si voi , si altii de pe server sunt contactati pe Y!M de un id , misu_mihai sau mishu_mihai care pretinde a fi IceMan - pe el il cheama Mihai. Incepe conversatia intr-un mod oficial "Ai vazut ca se cauta o persoana sa ocupe postul de Game-Master pe serverul LinkMania Samp Land's , crezi ca esti apt sa detii aceasta functie ? " , menit sa-i convinga pe toti ca este chiar IceMan. Consider ca o mare parte dintre voi veti raspunde cu da la intrebare iar apoi va va zice sa transferati 5-7 E pe o cartela de Orange si veti primi imediat functia pe serverul LinkMania.S-ar putea sa schimbe modul in care converseaza dar scopul nu cred ca-l va schimba .. tot va cere bani pe telefon , paypal sau in alt mod , altfel nu ar fi ceva profitabil pt el. Feriti-va de el , nu aveti incredere si mai ales nu primiti nici o poza care sa va demonstreze ca este IceMan sau orice alta poza cu o "dovada" care poate contine un keylogger sau un program daunator PC-ului vostru.

ps : HkR , n-am stiut ca ai anuntat in joc dar cred ca ar fi ok si topicul acesta , poate unii nu au fost online si nu vor sti ce sa faca pusi fata in fata cu situatia . Daca topicul deranjeaza in vreun fel , poate sa-l steargi tu sau un alt moderator .

Link to comment
Share on other sites

Subscriu.

Atat eu cat nici un alt reprezentant Linkmania nu va vom cere bani sau date ale contului (indiferent despre ce ar fi vorba), deci oricine le cere este un fals ce incearca sa va fraudeze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...