Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TuninBoy

altu care s-a saturat de link

Recommended Posts

Ce busted ma ...din pozele tale nu reiese nimic...doar o simpla discutie ..cum ca habar nu ai ce hack e ala...si in + eu nici nu cred ca e hack!si chiar daca ar fi...de ce foloseste main2?pentru ce?merita 60 nu doar ss pentru limbaj si reclama.....99 direct...reclama limbaj....+ main2(elite)

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

Ce busted ma ...din pozele tale nu reiese nimic...doar o simpla discutie ..cum ca habar nu ai ce hack e ala...si in + eu nici nu cred ca e hack!si chiar daca ar fi...de ce foloseste main2?pentru ce?merita 60 nu doar ss pentru limbaj si reclama.....99 direct...reclama limbaj....+ main2(elite)

tu esti prost sau te faci ??

main2 are bili de asta reclama

as dori un ss pentru tunin ma vaneaza

Link to comment
Share on other sites

Ce busted ma ...din pozele tale nu reiese nimic...doar o simpla discutie ..cum ca habar nu ai ce hack e ala...si in + eu nici nu cred ca e hack!si chiar daca ar fi...de ce foloseste main2?pentru ce?merita 60 nu doar ss pentru limbaj si reclama.....99 direct...reclama limbaj....+ main2(elite)

tu esti prost sau te faci ??

main2 are bili de asta reclama

as dori un ss pentru tunin ma vaneaza

alta replica mai stii ma putoiule....in afara de a spune ”ma vaneaza,ma vaneaza”?? ceri mila:)) deastia ca tine nu au ce cauta aici ma...gooo and get a life! :pumn:

Es: Tu ai main2 cumetras!nu bili ca tu dai post..si faci reclama nu bili!

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

un ss pe forum ma simt jignit cum mi se adreseaza

Si inca ceva ai postat impotriva mea de fapt lai postat pe bili

vezi ca in discutie apare @

Link to comment
Share on other sites

un ss pe forum ma simt jignit cum mi se adreseaza

Si inca ceva ai postat impotriva de fapt lai postat pe bili

Invata ma sa scrii romaneste!:)) si apoi poate ti se va acorda si 1 sansa sa fii ascultat:)) dar in ce hal poti sa gandesti(nu mai zic,sa scrii)!Nu am cuvinte pentru un om ca tine,mai pune si tu mana pe o carte,ia-ti un DEX poate asa o sa inveti sa vorbesti,ca la scoala cred ai facut limba romana cu femeia de servici.Si inca ceva,te-am postat pe tine nu pe bili...am postat ceea ce tu ai urlat pe post,NU BILI! Sper sa se ia masuri in cazul tau,pentru ca deja nu te mai suferi,sa iei o pauza mai mare pe linkmania!

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

un ss pe forum ma simt jignit cum mi se adreseaza

Si inca ceva ai postat impotriva de fapt lai postat pe bili

Invata ma sa scrii romaneste!:)) si apoi poate ti se va acorda si 1 sansa sa fii ascultat:)) dar in ce hal poti sa gandesti(nu mai zic,sa scrii)!Nu am cuvinte pentru un om ca tine,mai pune si tu mana pe o carte,ia-ti un DEX poate asa o sa inveti sa vorbesti,ca la scoala cred ai facut limba romana cu femeia de servici.Si inca ceva,te-am postat pe tine nu pe bili...am postat ceea ce tu ai urlat pe post,NU BILI! Sper sa se ia masuri in cazul tau,pentru ca deja nu te mai suferi,sa iei o pauza mai mare pe linkmania!

Iar eu cer pentru vanatoare special

Nu te uiti la tine postezi orice de dragul de a posta ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...