Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cyrax

move to pick

Recommended Posts

Luand in considerare ca eu am fost pe cont, stiu ca Alma era afk in LOT knd s-a luat castelul si mai apoi l-am vazut plimbandu-te pe acolo. Crezand ca este cineva pe cine stiu (aka pe cine a copiat dupa nick - ~a__lm__a~) nu am bagat de seama. Clar a stat la vanat (probabil din invidie ca au pierdut castelul) pentru ca n-avea ce cauta acolo din moment ce au pierdut castelul. Daca vroia sa fie asa de corect, pleca din LOT si-si vedea de treaba cum am facut si eu si nu am venit cu DL-u sa il dau jos. Nici macar nu l-am oprit din dat....BTW, Alma fiind mai devreme afk in LOT nu cred ca nu era si el cu pick... de cele postate mai sus sa nici nu mai vorbesc... Vedeti-va de-ale voastre data viitoare.

Pentru Admini, va rog sa luati masuri si impotriva lui Alma(evident vanatoare).

21. Exploatarea regulilor (vanatoare)

Formularea unei plangeri impotriva unui jucator este permisa numai in situatia in care abaterea reclamata a vatamat in vreun fel pe cel care o reclama.

Orice plangere care nu are la baza o astfel de vatamare si prin care se incearca doar exploatarea unei/unor reguli va fi sanctionata cu suspendarea caracterului de joc, dupa cum urmeaza:

- Primul avertisment: suspend minim 20 zile

- Al doilea avertsiment: suspend 50 de zile

- Al treilea avertsiment: suspend 98 de zile

Pentru eventuale alte abateri se poate ajunge pana la blocarea contului.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

No warn va rog ,la-i prins da ?dar de unde stiai ca nu este on ?de afk nu la-i intrebat ,putea fi on ,deci rezulta ca la-i vanat asa cum zice si colegu mai sus,nu este corecta filmarea,vedeti dragi admini ?la asta se ajunge daca da-ti voie la altii sa faca treaba de gm.Multumesc si succes,sper sa nu va suparati dar asta este adevarul,aceasta atributie nu este pentru 1 player sa o faca ,chiar daca poate destul de bine,era destul vanatoare pe server ,acum este si mai mare din aceasta cauza!

Link to comment
Share on other sites

ce de avocati domne , aproape ca mi-au dat si mie lacrimile (sau nu)

la cum fugea dupa sign si revenea fix in acelasi loc nici nu mai conta on sau afk , avea move to pick

ar trebui mai multe razii in lot vad ca e la moda move to pick pe acolo

cineva sa dea decizia ca se face prea mult spam

Link to comment
Share on other sites

Aveti voi ce aveti cu noi...

Da recunosc k eram cu autopick, nu asta ma deranjeaza. Ci faptul ca ne vanati si se lasa. Uite alt ex tot acus cateva zile. Si binenteles decizie in favoarea voastra...

SS -Zen-

Si aici se vede clar in prima poza ca a dat pk ... avea SD jos dar asta nu observa nimeni...

Ca in min 9 da pk si are SD jos din ref, e si Click phono imediat acolo si "apare" si -Zen- in 2 min just asa dupa ce ati dat voi pk pe spot...

Vanatoare pe fatza cu detalii MULT PREA ignorate de admini si nu pentru prima oara. Over and over again....

Link to comment
Share on other sites

Alma nu avea ce cauta in LOT. Kt de ce faceti voi se vede de la o posta. Si ve-ti de gura ca vad ca n-ai cei 7 ani de acasa. Eu am vorbit frumos cu tine.

Pentru Admini, dati-mi ss si va rog luati in considerare posibilitatea de vanatoare.

Hai nu mai facem spam, da?

Mersi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...