Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest FaneSmarcaZ

REEVALUARE x2

Recommended Posts

Guest FaneSmarcaZ

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=431301

Pai stai numai putin NU INCHIDE TOPIC ,NU AI CEST DREPT SA O FACI TOT TU ,am spus ca daca iti da cu virgula sa lasi un coleg de al tau. PT.CE AI DAT SS CA NU INTELEG ,LA PLANGERE SPUI CA PT. INSULTE LA REEVALUARE SPUI CA PT. MASTURBAT. SI CARE E PROBLEMA ,CE E ASA PHONO IN ASTA ?

Si da sunt nevinovat si da mi se va scoate ss este ABERANT ! :violent:

Link to comment
Share on other sites

Guest FaneSmarcaZ

caine de 4 ori

fatalau

daca o vezi pe prietena mea te manstrubezi 3 ani ( parafrazare)

Aveai si precedent.

Lamurit?

Fatalau am dat nume ,caine nu ,decat la Toby

si masturbare nu a fost adresata celui care a postat

si se ia ss pt. JIGNIRI repetate pe cand caine este o singura jinire repetata ,fatalau 1 singura data ,.... cred ca nu ai analizat indeajuns de bine ,nu stiu ce sa spun,este exagerata decizia ta la acest suspend,nu vreau sa te acuz de altceva decat de neatentie sau exagerare ,nici nu are relevanta topicul > suspendul >reevaluarea :)

In cazul asta era exagerat si un avertisment fara nefondata :) NU ARE RELEVANTA ma repet subliniat :comp2:

Lamurita ? :violent:

Link to comment
Share on other sites

Guest Magnnum

Prfeferi sa iei pt limbaj vulgar? Tot 10 zile sunt .

Kitte tu esti prea intelegatoare cu ei

Sa vedem daca la revaluare nu isi ea mai mult :)

Link to comment
Share on other sites

Guest FaneSmarcaZ

Prfeferi sa iei pt limbaj vulgar? Tot 10 zile sunt .

Care e limbajul vulgar ? MASTURBAT ??? daca ziceam " ti-o iei la laba" era vulgar :violent: invata sa faci diferenta ,nu a fost vulgar la adresa nimanui ,dar sa legat de mine si de prietena mea si + de asta nu am fost postat pt. limbaj vulgar ci pt. jiigniri,insulte acum mai nou vad limbaj vulgar. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest FaneSmarcaZ

Nu inteleg de ce cauti tot felu de scuze aberante stiind ca nu trebuia sa acorzi ss doar pentru atat , daca ziceam Huskar esti un caine ,Huskar esti un fatalau ,REPETAT era cazul sa se acorde ss ,si cat despre "masturbare" am postat pe anohoolic db`ul trecut ca mi-a zis sa o pup la "capsunica" nu sa dat ss era mult mai phono zic eu ,si culmea am luat si avertisment chiar EU cel care a postat ,a rezolvat Lancelot,pe vremea aia l-am judecat (gresit) cand vad ce e aici acum... :tiphat:

Daca te ajuta la ceva acel topic il caut ,nu stiu daca il iei ca exepmlu sau daca e relevant cu aceasta plangere dar totusi ,uite : > http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=407625&st=25 ,astept revocarea suspendului si scuzele de rigoare :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest FaneSmarcaZ

Daca un coleg iti revoca suspendul, asta nu pot controla.

Dar scuze de la mine nu o sa auzi pe tema asta. Eu consider ca iti meriti pauza.

#-o Daca nu te`am convins ca am dreptate e clar :sef:

Esti genu de om care nu isi recunoaste gresala , cred ca este o problema pe fond psihic :crazy:

Astept un raspuns de la alt modelator competent pt. a revoca un ss acordat cred ca sub influenta etnobotanicelor :peace:

Link to comment
Share on other sites

De fiecare data cand primiti suspend , moderatorul este incompetent. Asta zice mai multe depre voi decat despre noi. :tiphat:

Tu nu mai postezi pentru ca ai sarit calul. Atrage-mi atentia asupra altor clone si le dau permanent.

Goodbye

Link to comment
Share on other sites

Era contul unui amic ,in fine dai warn-uri degeaba ca mail`uri imi fac cu miile sa vad pana cand dai warn ? Asta e cont clona (recunosc) ! BursucJr, O-C-B si FaneSmarcaZ nu ERAU CONTURI CLONA.

IMI CER SCZ.,ORICUM NU A VRUT SA SUNE ASA.

Rog un modelator mai competent pt a rezolva aceasta plangere / reevaluare /reevaluare x2 si sper sa nu o rezolvati inainte sa imi treaca ss cu 2 ore ,ms

O zi buna :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...