Jump to content
Ina

Invoiri sedinte

Recommended Posts

Nick: Juan

Rank: 1

Data sedinta pentru care vrei sa te invoiesti : 17.07

Motivul: Sunt la serviciu la acea ora...

Alte precizari: Am programul de munca de la 07:00 la 18:00, cu pauza de la 12:00 la 13:00, dar uneori mai plec si la 13:30 , ar putea exista sanse sa fiu prezent, insa nu depinde de mine :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Juan

Rank: 1

Data sedinta pentru care vrei sa te invoiesti : 17.07

Motivul: Sunt la serviciu la acea ora...

Alte precizari: Am programul de munca de la 07:00 la 18:00, cu pauza de la 12:00 la 13:00, dar uneori mai plec si la 13:30 , ar putea exista sanse sa fiu prezent, insa nu depinde de mine :)

Juan - Invoit

Link to comment
Share on other sites

Nu am putut ajunde la sedinta din cauza serviciului de zugrav a trebuie sa ma scol la ora 5 dimineata si am ajuns acasa la ora 10 seara si dupa atata oboseala nu mai aveam de gand sa ma pun la pc Scz ca am postat astazi dar acuma m-am sculat...

Link to comment
Share on other sites

Nick: Juan

Rank: 2

Data sedinta pentru care vrei sa te invoiesti : 04.09.2012

Motivul: Sunt la serviciu la acea ora, programul meu e pana la ora 19:00

Alte precizari: Se intampla rar de tot sa termin mai devreme, dar la ce sarcini de lucru am maine sunt slabe sanse :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Pnic

Rank: 1

Data sedinta pentru care vrei sa te invoiesti : 22.09.2012

Motivul: In jurul orei 14 scap de la munca,so?

Alte precizari: Cam inacesibila ora, poate seara ar fi mai bine sa se tina sedintele.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Juan

Rank: 3

Data sedinta pentru care vrei sa te invoiesti : 22.09.2012

Motivul: Sunt la serviciu la acea ora, am pauza la ora 12:00, daca puneai si tu sedinta un sfert de ora mai tarziu as fi putut participa.

Alte precizari: Nimic nu e batut in cuie, pot ajunge acasa atat mai devreme de 11:45, cat si mai tarziu de 12:00, totul depinde de indeplinirea sarcinilor de lucru de maine

Link to comment
Share on other sites

Nick:(DJ)Radu

Rank:1

Data sedinta pentru care vrei sa te invoiesti :5.10.2012

Motivul:in data de 5.10 am meci la zalau plec din 05.10 si vin acasa deabea in 06 adica sambata seara va rog sa ma intelegeti...o sa promit ca o sa particip si la celelalte sewdinte

Alte precizari:...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...