Jump to content
Ina

Invoiri sedinte

Recommended Posts

Alex_Cristea - Invoit. (inteleg, dar puteai sa anunti la Discutii in cazul asta)

*In cazurile de genul (cum a lui Alex, va rog postati la Discutii, asta nu mai e invoire, ci o scuza, sau un PM mie)

Link to comment
Share on other sites

Nick: rroobbeerrtt

Rank: 1

Data sedinta pentru care vrei sa te invoiesti : 05.04.2012 ora 20.30

Motivul: Poi e ziua mea astazi si vreau sa petrec si eu cu prieteni nu prea imi vine sa stau la pc :D daka vreti am invoiti dar la ora aia nu pot sa intru

Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

Nick: okuris

Rank: 2

Data sedinta pentru care vrei sa te invoiesti : 05.04.2012 ora 20.30

Motivul: Nu stiu daca pot intra, prefer sa ma scuz de la inceput. Totusi cateva minute pot participa.

Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

okuris - Cerere de invoire respinsa. Motivul cred ca il stii si tu, minti. Ip-ul tau spune totul.

*Sper sa nu mai existe situatii de genul. Nu mai inventati aluzii, va rog...

Link to comment
Share on other sites

Nu Dessire, aveam probleme la net. Mergea greu iar cand incercam sa ma conectez, mereu eram dat afara cu mesajul server closed. Asa ca am preferat sa ma invoiesc. Nu spun ca nu mergea deloc, dar mereu ma confruntam cu mesajul Server closed connection. Cand incercam sa intru in joc nu-mi intra...

Link to comment
Share on other sites

Nu Dessire, aveam probleme la net. Mergea greu iar cand incercam sa ma conectez, mereu eram dat afara cu mesajul server closed. Asa ca am preferat sa ma invoiesc. Nu spun ca nu mergea deloc, dar mereu ma confruntam cu mesajul Server closed connection. Cand incercam sa intru in joc nu-mi intra...

Ma refeream la simplu fapt ca ai spus ca postezi de pe telefon. Atunci cand o persona posteaza de pe telefon, ip-ul sau este de Cosmote/ Vodafone sau Orange, iar al tau e de RDS. Nu cred ca putem sa avem RDS pe telefon...

Discutie incheiata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...