Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Stefan^SM

reevaluare

Recommended Posts

Kitty daca nu ai timp 2 secunde sa te uiti pe printuri sa vezi ca e discutia identica singura dif sunt 2-3 randuri te rog sa nu mai rezolvi tu :) stiam in reg ca reevaluarile nu se fac de acelas admin am si rugat sa nu fi tu :) macar atat bun simt sa ai daca dai ss destul de aiurea .

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=431120

rog 1 admin care are macar 10 sec timp sa arunce privirea pe printuri :) e absurd ce face kitty daca il postau mai multi lua 99 sau cum ?

ps kitty ai atatia ani si de mu si in real te lauzi ca esti admin ff vechi:) joc de pe 97 si tot nu stiu de tn :) daca la anii tai nu ai timp sa te uiti atent la 2 printuri amarate care sunt app identice lasa te rog pe cineva care o sa aiba;) ca azi ca maine ca peste 2 zile poate e cineva

Link to comment
Share on other sites

Rog alt admin competent sa rezolve problema.

Voi cere sa se faca o sectiune pt petitii impotriva adminilor care nu isi exercita postul cum trebuie si isi bat joc de jucatori. Cu siguranta 3 sferturi din server cere pauza pt aceasta vestita kitte care se crede smechera in spatele unei tastaturi si a unor comenzi banale.

Reinnoiti echipa cu oameni competenti... Ca se duce dracu toata reputatia linkmania cu astfel de oameni.

Link to comment
Share on other sites

Stefan, tu esti pe forum din 2009. Nu esti tocmai vechi. Nu dupa standardele mele. Pentru cultura ta generala, am avut GM+mod din mai-iunie 2005 (nu mi-am notat ziua, scuze...) si am fost coordonatorul echipei Mu timp de cam 2 ani. M-am retras in toamna lui 2007 din motive personale si am revenit in vara lui 2010. Acum esti lamurit cu privire la istoria mea?

90% din regulile, regulamentele, ghidurile si alte documente importante de pe acest forum (sectiunea Mu) se bazeaza pe documente initiate si redactate de mine (cu schimbarile de rigoare survenite in timp, bineinteles). Asa ca imi permit sa mentionez ca nu o sa gasesti admin mai vechi in echipa asta si daca tot nu stii istoria serverului, nu mai te bate cu pumnul in piept.

Dar sa trecem la lucruri relevante.

Pozele arata 2 conversatii diferite.

Daca faci ks pe 2 spoturi, primesti un suspend mai mare? Da.

Daca omori 2 oameni invazie, primesti un suspend mai mare? Din nou da.

Daca insulti 2 oameni, primesti un suspend mai mare.

Daca incalci aceeasi regula de 2 ori nu conteaza ca diferenta este de cateva secunde. Sunt 2 plangeri, 2 oameni insultati.

Doar ca nu a avut imaginatia sa produca 2 insulte diferite, asta nu inseamna ca ia suspend mai mic.

M-am uitat atent la poze. Initiam am crezut ca e aceasi plangere, dar cand mi s-a atras atentia m-am uitat la detaliu si a insultat 2 oameni si era cazul de suspend mai mare.

Las deschis sa se uite si un coleg ca sa fii deplin lamurit. Daca faceti spam si conversatie, se termina cu closed si suspend. Daca asteptati, eu nu o sa inchid pana nu va raspunde un coleg.

Sper ca ne-am inteles.

Ai dat tu edit, dar eu nu sterg ce ti-am scris doar pentru ca te-ai mai gandit un pic. Tot nu ti-a iesit ceva prea inteligent.

Link to comment
Share on other sites

Stefan, tu esti pe forum din 2009. Nu esti tocmai vechi. Nu dupa standardele mele. Pentru cultura ta generala, am avut GM+mod din mai-iunie 2005 (nu mi-am notat ziua, scuze...) si am fost coordonatorul echipei Mu timp de cam 2 ani. M-am retras in toamna lui 2007 din motive personale si am revenit in vara lui 2010. Acum esti lamurit cu privire la istoria mea?

90% din regulile, regulamentele, ghidurile si alte documente importante de pe acest forum (sectiunea Mu) se bazeaza pe documente initiate si redactate de mine (cu schimbarile de rigoare survenite in timp, bineinteles). Asa ca imi permit sa mentionez ca nu o sa gasesti admin mai vechi in echipa asta si daca tot nu stii istoria serverului, nu mai te bate cu pumnul in piept.

Dar sa trecem la lucruri relevante.

Pozele arata 2 conversatii diferite.

Daca faci ks pe 2 spoturi, primesti un suspend mai mare? Da.

Daca omori 2 oameni invazie, primesti un suspend mai mare? Din nou da.

Daca insulti 2 oameni, primesti un suspend mai mare.

Daca incalci aceeasi regula de 2 ori nu conteaza ca diferenta este de cateva secunde. Sunt 2 plangeri, 2 oameni insultati.

Doar ca nu a avut imaginatia sa produca 2 insulte diferite, asta nu inseamna ca ia suspend mai mic.

M-am uitat atent la poze. Initiam am crezut ca e aceasi plangere, dar cand mi s-a atras atentia m-am uitat la detaliu si a insultat 2 oameni si era cazul de suspend mai mare.

Las deschis sa se uite si un coleg ca sa fii deplin lamurit. Daca faceti spam si conversatie, se termina cu closed si suspend. Daca asteptati, eu nu o sa inchid pana nu va raspunde un coleg.

Sper ca ne-am inteles.

Ai dat tu edit, dar eu nu sterg ce ti-am scris doar pentru ca te-ai mai gandit un pic. Tot nu ti-a iesit ceva prea inteligent.

nu e asa te rog gandeste logic e similar daca 2 sunt pe spot si eu vn si fac ks ambii ma posteaza iau dublu? asta vrei sa inteleg? se certa cu unu si a mai sarti un tovaras cu el a zis o jignire care le a fost adresata la amandoi dar tot 1 a fost nu ti se pare logic sa ia un ss? daca se certa cu 3 si le zicea la toti 3 prostilor sa zic lua ss x 3? gandeste putin argumentele: ) 2 ani am jukt fara cont pe forum cauta in arhiva daca mai exista caracterul Stefan!! a fost bk :) ca fapt divers nu am avut nici 1 ss;)

si nu vreau sa ma dau inteligent ;) pe 1 amarat de joc :) doar ca nu vreau ca un tovaras sa ia ss aiurea

Link to comment
Share on other sites

Intrebare : tu esti Clau?

Pentru ca daca nu esti, nu poti contesta decat suspendurile tale.

Dar sa zicem ca esti (nu se deduce asta, dar de dragul conversatiei).

Plangerea1 : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=431040

Plangerea 2: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=431041&st=0&gopid=6153432&#entry6153432

Clau o data vorbeste in mod clar cu TuninBoy si o data DarK0S.

Amandoi au poza proprie cu insultele.

Insulta folosita este identica, Dar a insultat 2 persoane diferite, care l-au postat amandoua, cu poza proprie.

Nu vad nici o scuza sa primeasca un singur suspend.

Nu este acelasi lucru spus la comun. A vorbit pe rand cu fiecare. Sunt 2 persoane insultate.

Insulta folosita este inacceptabila. Sub nici o forma nu se accepta asa ceva.

Alte nelamuriri?

Link to comment
Share on other sites

Tu nu te-ai uitat la poze, nu-i asa?

A insultat-o pe mama lui TuninBoy si apoi separat pe cea a lui DarK0S. Doar ca le-a zis la distanta de cateva secunde asta nu inseamna ca nu sunt doua!

Doi oameni, doua mame, doua insulte, spuse de 2 ori, separat., adresate clar separat.

Nu i se miscoreaza suspendul pentru ca nu a avut suficienta minte sa spuna doua insulte diferite.

Nici una dintre cele 2 mame nu trebuia bagata in ciorba lor.

15 zile.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...