Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest BlackSwordd

Incredibil ..

Recommended Posts

Guest BlackSwordd

Deci e vorba despre asta http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=430766&pid=6149121&st=0&#entry6149121

Nu mai fac plangere ca n-are rost.

Intrebare: Imi dati un motiv pentru care nu-mi inapoiati banii?Dar unul bun,ca ce mi-a dat old_man acolo e un fel de praf in ochi sa ma faca pe mine sa tac.Cica "banii nu se inapoiaza.. din moment ce ai facut bugabuse, se scot toti banii tai detinuti inainte si dupa bug." Motiv?Pauza .. E ca si cum ai munci pe server sa faci 5mil,apoi iti piere chefu si ii dai banii la altu.Apoi faci bug abuse.Ce treaba au banii?Nu inteleg.

Deja ma prostiti pe fata,ati vazut ca am facut si eu 100mil,gata poc pe el ca de ce sa aibe el 100m curati,hai sa-l facem sa se apuce si el de bug abuse si sa ii dam ban,sa mai scapam de playerii cinstiti ca si asa sunt prea multi.

Vreau sa clarificati situatia,nu mi-ati adus nicio dovada,dati cu vorbe aiurea .. :|

@ nu va bagati botu unde nu va fierbe oala,lasati adminii/moderatorii sa raspunda.

Link to comment
Share on other sites

Guest Leonard

Tu ai facut bug abuse cu Se7eN,tu ar trebuii sa ai restrictie bai copilas.

Cum ai avut tu 50 de milioane in 2 luni dupa ce sa deschis serverul ? hai mai da-o incolo de treaba.

Aia 50 de mil au fost facut din bug de Se7eN,degeaba incercati sa va scoateti ! :)

E un amarat de joc,va chinuiti toti sa faceti averi si level mare sa va dati toti smecheri in chiloti mari. Ce dovezi ai vrea,sa vezi cum a facut Se7eN acei bani ? ...

Mai bine va duceti pe afara la o gura e aer.

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

Tu ai facut bug abuse cu Se7eN,tu ar trebuii sa ai restrictie bai copilas.

Cum ai avut tu 50 de milioane in 2 luni dupa ce sa deschis serverul ? hai mai da-o incolo de treaba.

Aia 50 de mil au fost facut din bug de Se7eN,degeaba incercati sa va scoateti ! :)

E un amarat de joc,va chinuiti toti sa faceti averi si level mare sa va dati toti smecheri in chiloti mari. Ce dovezi ai vrea,sa vezi cum a facut Se7eN acei bani ? ...

Mai bine va duceti pe afara la o gura e aer.

=)) Copchile,visezi noapte urat?Intreaba-i pe: Mr dennis/kid/ionut/heineken si restu care au 40-100mil cum au facut banii aia la 2 luni dupa ce s-a deschis serverul .. Iti spun eu: din cai.

Cine te-a mintit ca au fost facuti din bug?Repet,sunt facuti din cai.

#Repet: nu va mai bagati aiurea,nu aveti nicio treaba.thx

Link to comment
Share on other sites

Tu ai facut bug abuse cu Se7eN,tu ar trebuii sa ai restrictie bai copilas.

Cum ai avut tu 50 de milioane in 2 luni dupa ce sa deschis serverul ? hai mai da-o incolo de treaba.

Aia 50 de mil au fost facut din bug de Se7eN,degeaba incercati sa va scoateti ! :)

E un amarat de joc,va chinuiti toti sa faceti averi si level mare sa va dati toti smecheri in chiloti mari. Ce dovezi ai vrea,sa vezi cum a facut Se7eN acei bani ? ...

Mai bine va duceti pe afara la o gura e aer.

De unde sti tu ma ? Vi si te iti bagi botu unde nu-ti fierbe oala ,eu il cunosc pe Se7en suntem prieteni ,si stiu ca avea 80 mils facuti din pariuri eventuri etc.Stiu ca vreo 20 mils i-a dat cuiva ,si 10 mils i-a cheltuit el ..Si 50 mils din cate stiu i-a dat lui Amarok ,dupa s-a apucat de bug ,e prieten cu mine si nu cred ca m-ar minti el asa aiurea

Link to comment
Share on other sites

Guest Leonard

Tu ai facut bug abuse cu Se7eN,tu ar trebuii sa ai restrictie bai copilas.

Cum ai avut tu 50 de milioane in 2 luni dupa ce sa deschis serverul ? hai mai da-o incolo de treaba.

Aia 50 de mil au fost facut din bug de Se7eN,degeaba incercati sa va scoateti ! :)

E un amarat de joc,va chinuiti toti sa faceti averi si level mare sa va dati toti smecheri in chiloti mari. Ce dovezi ai vrea,sa vezi cum a facut Se7eN acei bani ? ...

Mai bine va duceti pe afara la o gura e aer.

=)) Copchile,visezi noapte urat?Intreaba-i pe: Mr dennis/kid/ionut/heineken si restu care au 40-100mil cum au facut banii aia la 2 luni dupa ce s-a deschis serverul .. Iti spun eu: din cai.

Cine te-a mintit ca au fost facuti din bug?Repet,sunt facuti din cai.

#Repet: nu va mai bagati aiurea,nu aveti nicio treaba.thx

Mr.Dennis a facut tot din bug,doar ca ala isi bate joc de staff cum vor muschii lui.

Ionut nu comentez,are functie,era banat pana acum :)

heineken. e de mult pe LinkMania nu il cred in stare de asa ceva :)

TU esti unul dintre cei care au facut din bug acei bani,nu mai imbarliga pe nimeni in aceasta situatie si ei sunt pur si simplu curati...

Cai nu ? Atunci cand s-a deschis serverul aveai dupa 2 saptamani 5 milioane,de unde ai facut tu acesti bani in 2 saptamani ,tot nu pot sa cred..

Puteai sa pariezi cate 500.000$ atunci,dar dupa putin timp sa micsorat,si s-a facut la 50k,zimi si mie de la 5 milioane cum ai sarit la 50 mil asa in pariuri la 50.00$ ?:-j ma plictisesti amice deja,lasa minciunile si zi adevarul.

Zi adevarul si dupa aia vei fi pe jumatate iertat,dar cu minciuna nu rezolvi nimic.

Link to comment
Share on other sites

Aia 50 de mil au fost facut din bug de Se7eN

Bai baiatule tu nu esti sanatos? Stii tu ceva de te bagi aiurea? Ai tu dovezi ca aia 50 mil sunt facuti din bug? Nu te mai baga daca nu cunosti situatia absolut deloc.

Am explicat-o destul de clar si in celalalt topic. Am avut 80 mil, 50 mil i-am dat lui Amarok, 20 mil unui prieten, 10 i-am cheltuit aiurea.

Toti de pe server care ma cunosc sunt martori, mersi bl4ck_f@lc0n ca ai raspuns. Tot ce ai zis este adevarat...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Va rog nu va mai bagati toti in seama aiurea daca nu aveti habar ce se intampla...

Edit: WTF!? =)) Stii tu cati bani avea Amarok? Cand avea el 50 mil tu nu stiai ce-i cu tine bai baiatule.... calculeaza 50mil ai lui + 50 mil de la mine (toti acesti bani facut din cai, o mare parte) = 100 mil. esti asa greu te cap? Nu te mai baga aiurea te rog daca nu stii nimic..

Link to comment
Share on other sites

Guest Leonard

Hah,ai inceput sa comentezi tu care te-ai apucat de SA:MP in Iunie,atunci era maxima suma de 50.000$ la cai,cum ai facut tu hopa topa din cai 80 de milioane ?

Lasa-ti vrajelile astea,stati linistiti ca toti ve-ti care a-ti primit bani de la cei 2 indivizi ( Se7eN si Amarok ) vor fi setati pe 0..

Va chinuiti sa faceti toti averi si dupa va dati mari smecheri ca ai casa si dinalea.

BlackSwordd

Group:LinkManiaci

Posts:313

Joined:07-October 05

Gender:Male

Location:Bacau

Interests:Casa pe linkmania :<

Mda,get a life amice,lasa SA:MP-ul si vezi-ti de treaba ta :-j te chinui atat pt. un amarat de joc.

Recunoaste-ti frate ca a-ti facut acei bani din bug si cu asta basta.Mai bine e sa recunosti decat sa mintiti atat aiurea..:)

Link to comment
Share on other sites

Mai baiatule, te rog nu mai posta in acest topic.

Apropo, cand jucam eu, puteam sa bag 500k la cai, de acolo mi-am facut banii, ce nu intelegi, daca n-ai habar despre absolut nimic,

NU TE MAI BAGA IN SEAMA!

Sper ca este destul de evident ce am scris, hai bafta !

Link to comment
Share on other sites

Hah,ai inceput sa comentezi tu care te-ai apucat de SA:MP in Iunie,atunci era maxima suma de 50.000$ la cai,cum ai facut tu hopa topa din cai 80 de milioane ?

Lasa-ti vrajelile astea,stati linistiti ca toti ve-ti care a-ti primit bani de la cei 2 indivizi ( Se7eN si Amarok ) vor fi setati pe 0..

Va chinuiti sa faceti toti averi si dupa va dati mari smecheri ca ai casa si dinalea.

BlackSwordd

Group:LinkManiaci

Posts:313

Joined:07-October 05

Gender:Male

Location:Bacau

Interests:Casa pe linkmania :<

Mda,get a life amice,lasa SA:MP-ul si vezi-ti de treaba ta :-j te chinui atat pt. un amarat de joc.

Recunoaste-ti frate ca a-ti facut acei bani din bug si cu asta basta.Mai bine e sa recunosti decat sa mintiti atat aiurea..:)

Aaaa,sa inteleg ca esti noul admin pe server?De unde prezicerile astea?Stii tu mai bine decat cei din staff ce v-or patii/au patit acei playeri ?

Esti unu dintre aia care mor de oftica ca au altii multi banii si tu nu ai

Link to comment
Share on other sites

Guest Leonard

Hai sa mori tu,si intr-o saptamana ai facut tu 500k si ai inceput sa bagi la cai ?

Pfai...mai bine ies din discutie ca stau de vorba numai cu copchii razgaiati :-j,get a life amici mei :))

Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

Ai un motiv foarte bine de la Old man .

Fii atent:

Axa timpului:

Se7en mi-a dat 50mil cand era curat ----------------------------->A facut bug abuse -----------------> A luat ban.

Ce faceti voi,e putin cam ciudat,daca tot vreti sa imitati viata reala cu jocul,dati gres.De ce?Nu aveti cum sa luati ceva din trecut sau sa dati timpul inapoi.

#Leonard aka sKs aka WeNk aka L.C. aka Wolf99 aka Mendark aka Murrdock aka aka aka aka aka aka aka n'spe mii de conturi , pls nu mai suferi ca ti-ai luat ban pe 30 de conturi (forum&game).Pwp.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...