Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

btk.dumy

Injurii

Recommended Posts

http://www.imagebam.com/image/742339167694662 dupa ce m-ai provocat mai ai tupeul sa si postezi.

In fiecare zi ma disperi cu flame-uri dastea de prost gust.M-au lasat nervii si te-am injurat. Imi pare rau de ceilalti din alianta ca au trebuit sa asiste la asta si de tykos care probabil maine o sa fie suparat.Nu imi sta in fire sa injur si sunt calm de obicei,nu prea am frecventat sectiunea de plangeri. Ti-am zis ,nu imi pare rau de suspendul luat,in caz ca o sa iau ci de faptul de scandalul provocat in alianta . Ai facut ceva urat ca ai postat in alianta.

have fun

Link to comment
Share on other sites

rasta nu trebuia sa postezi ma in ally...... tre sa fim uniti nu sa ne tachinam in ally.. intre noi imi pare rau ca avem asa oameni in ally ca tine ...o sa vorbim cu tykos cu redemption si cu misha despre asta sa vedem ce ovr zice in privinta ta ............... trebuia sa iti speli rufele murdare in ally nu pe forum sa mai ocupi din timpul adminilor aiurea cand au alte cazuri reale de anchetat,,,

Link to comment
Share on other sites

http://www.imagebam.com/image/742339167694662 dupa ce m-ai provocat mai ai tupeul sa si postezi.

In fiecare zi ma disperi cu flame-uri dastea de prost gust.M-au lasat nervii si te-am injurat. Imi pare rau de ceilalti din alianta ca au trebuit sa asiste la asta si de tykos care probabil maine o sa fie suparat.Nu imi sta in fire sa injur si sunt calm de obicei,nu prea am frecventat sectiunea de plangeri. Ti-am zis ,nu imi pare rau de suspendul luat,in caz ca o sa iau ci de faptul de scandalul provocat in alianta . Ai facut ceva urat ca ai postat in alianta.

have fun

in fiecarezi te tachinez? pe 31 ianuarie ai inceput sa comentezi la mn. 10 minute..cat am mai fost acasa:) ti-am raspuns la comentari

ieri la ora 21/22 ceva de genu am ajuns acasa.. am stat putin.. si am zis hai sa intru in joc:)

dau post pe ally si pe g cu "LA MULTI ANI" si dupa am zis "BA dati-mi invaziile" si tu ai pus "_(_" ESTE SAU NU ASA?

cum sa nu te tachinez.. daca tu nu ai absolut nici o tangenta cu mn..si cauti anturaj... tu ptr mine.. esti exact ca un coleg de liceu.. care se baga aiurea in seama... si ceva de genu..nu trebuie sa il lovesc..ca imi e coleg NU MA INTERESEAZA.. acum o sa te las sa imi injuri toata familia...ca esti tu coleg de ally..=)))... :crazy:

rasta nu trebuia sa postezi ma in ally...... tre sa fim uniti nu sa ne tachinam in ally.. intre noi imi pare rau ca avem asa oameni in ally ca tine ...o sa vorbim cu tykos cu redemption si cu misha despre asta sa vedem ce ovr zice in privinta ta ............... trebuia sa iti speli rufele murdare in ally nu pe forum sa mai ocupi din timpul adminilor aiurea cand au alte cazuri reale de anchetat,,,

nu te supara./.. ce cazuri reale? sunt cumva politisti.. si au de anchetat.. de luat amprente.. de cautat alibiurile ..si asa mai departe?

nu ..e doar un joc... cu dovezi clare... cum noi trebuie sa pastram regulamentul..asa trebuie si ei sa il mentina'n forma..deci nu cred ca iar deranja cu ceva:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...